ania-lewandowska-dla-apartu
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Wie o tym też Anna Lewandowska

Niech ich blask towarzyszy nam codziennie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 25 października 2021 14:00
ania-lewandowska-dla-apartu
Fot. materiały prasowe

Ważne chwile w życiu warto celebrować, ozdabiając je blaskiem diamentów. Nie musimy jednak czekać na specjalną okazję, by założyć szlachetne kamienie, bo w końcu każdy dzień jest wyjątkowy. Ania Lewandowska udowadnia, że piękną biżuterię można nosić codziennie.

Ania Lewandowska w blasku diamentów

ania-lewandowska-dla-apart
Fot. materiały prasowe
Komplet z białego złota z brylantami wzór 110.920, Apart.pl

Mama, żona, trenerka i promotorka zdrowego stylu życia, bizneswoman, influencerka, którą obserwują miliony osób, bywalczyni wielkich imprez i kameralnych spotkań… Ania Lewandowska występuje w wielu różnych rolach i zawsze wygląda świetnie. Niezależnie od tego, czy wkłada wieczorową kreację, ciepły sweter czy strój sportowy, charakter swoich stylizacji konsekwentnie podkreśla nowoczesną biżuterią.

diamenty-apart
Fot. materiały prasowe
Biżuteria z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi - pierścionki wzór 110.842 i 110.843, zawieszka 110.864, kolczyki 110.842

Ozdobione blaskiem diamentów naturalne piękno Ani Lewandowskiej idealnie prezentuje się na zdjęciach dla marki Apart. Niemal ascetyczne stylizacje utrzymane w czerni i w odcieniach szarości, fantastycznie uwydatniają dyskretny urok i moc szlachetnych kamieni, a także podkreślają siłę spełnionej i pewnej siebie kobiety.

Żółte złoto, kolory i perły - doborowe towarzystwo dla diamentów

ania-lewandowska-dla-apart
Fot. materiały prasowe
Kolczyki i naszyjnik z żółtego i białego złota z brylantem i perłami wzór 110.915, Apart.pl

W kolekcji Apart diamenty mają nowoczesną oprawę i zachwycają subtelnością. Znajdziemy tu delikatne formy z połyskującymi kamieniami oprawionymi w białe, różowe lub, najmodniejsze ostatnio, żółte złoto.

biżuteria-apart
Fot. materiały prasowe
Naszyjnik z żółtego złota z diamentami, tanzanitami, turmalinami i ametystami wzór 110.854

Mocnym trendem sezonu są kolory. Dlatego teraz diamenty w kolekcji Apart połączono z szafirami, cytrynami, ametystami, topazami i wieloma innymi szlachetnymi kamieniami, by mieniły się nie tylko blaskiem, ale i nieskończoną paletą barw. Biżuterię można łączyć, nosząc po kilka pierścionków na jednym palcu i zdobiąc nadgarstki wieloma bransoletkami.

diamenty-apart
Fot. materiały prasowe
Pierścionek z żółtego złota z perłą i diamentami wzór 110.889 i 109.304; bransoletka z żółtego złota z brylantami wzór 211.231, Apart.pl

Perły od dekad nie przestają zachwycać, więc nie mogło ich zabraknąć również w kolekcji Apart. Znajdziemy je tu w absolutnie nowoczesnym wydaniu - ich subtelną matowość podkreśla urzekający blask diamentów. Zawieszone na łańcuszkach i oprawione w żółte złoto, perły możemy teraz nosić na co dzień.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

ania-lewandowska-dla-apart
Fot. materiały prasowe
Kolczyki i naszyjnik z żółtego i białego złota z brylantami i perłami wzór 110.750, Apart.pl

Formy biżuterii z diamentami z najnowszej kolekcji Apart urzekają minimalizmem. Choćby mieniły się tysiącem barw, subtelne pierścionki, filigranowe naszyjniki, kolczyki czy bransoletki doskonale nadają się do noszenia niemal ze wszystkim. Marzysz jednak o czymś bardziej klasycznym? W kolekcji znajdziemy też nowoczesne nawiązanie do klasyki. Piękne pierścionki z dużym brylantem w oprawie z białego złota doskonale sprawdzą się jako ponadczasowe pierścionki zaręczynowe, a kolczyki, naszyjniki czy bransoletki będą ich pięknym uzupełnieniem. Klasyczne formy oprawione są teraz w żółte złoto.

ania-lewandowska-dla-marki-apart
Fot. materiały prasowe
Zawieszka z żółtego złota z diamentami i kamieniami szlachetnymi wzór 110.864, Apart.pl

Absolutnie zachwycają motywy nawiązujące do natury. Kolorowe kamienie przywodzą na myśl kwiaty, tęczę, ptasie pióra albo jesienne liście. Właśnie zawieszkę w formie drzewa Ania Lewandowska połączyła z codziennym popielatym swetrem i trzeba przyznać, że całość wygląda doskonale.

ania-lewandowska-dla-apart
Fot. materiały prasowe
Komplet z różowego złota z diamentami, tanzanitami, ametystami i turmalinami wzór 110.904, Apart.pl

Blask diamentów z kolekcji Apart może towarzyszyć nam codziennie. Tak samo jak Ania Lewandowska, wszystkie występujemy w wielu różnych rolach i żadna z tych ról nie jest mniej ważna od innych. Celebrujmy nasze dni z marką Apart, by mocą kamieni zawsze podkreślać siłę naszej kobiecości.

Materiał powstał z udziałem marki Apart

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.