Zobacz sesję
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Transpłciowa modelka w sesji inspirowanej królową Elżbietą!

Zobacz, jak wygląda Theodora Quinlivan

Redakcja VIVA! 19 września 2019 11:00
Zobacz sesję
Fot. EAST NEWS

Theodora Quinlivan zdecydowała się na zmianę płci w wieku 16 lat i przez wiele lat uważała, że w jej przypadku kariera modelki jest niemożliwa. Jednak jak się okazuje w osiągnięciu celu nie było to przeszkodą, Theodora wystąpiła bowiem w sesji do popularnego magazynu Paper, w której wygląda jak królowa Elżbieta!

Transpołciowa modelka w roli królowej Elżbiety?

Efektem Theodora podzieliła się na swoim Instagramie, jak przyznała: ,,Cudownie było zostać królową choć na jeden dzień. Świetnie się bawiłam!” Zdjęcia zostały wykonane przez znanego w świecie modelingu fotografa – Louie Banksa. Koniecznie zobaczcie, jak modelka wyszła na zdjęciach, faktycznie jest podobna do królowej Wielkiej Brytanii?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Theodora Quinlivan (@teddy_quinlivan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jack Collins (@jack_collins)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jack Collins (@jack_collins)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pablo Kuemin (@pablokuemin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…