Zobacz sesję
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Transpłciowa modelka w sesji inspirowanej królową Elżbietą!

Zobacz, jak wygląda Theodora Quinlivan

Redakcja VIVA! 19 września 2019 11:00
Zobacz sesję
Fot. EAST NEWS

Theodora Quinlivan zdecydowała się na zmianę płci w wieku 16 lat i przez wiele lat uważała, że w jej przypadku kariera modelki jest niemożliwa. Jednak jak się okazuje w osiągnięciu celu nie było to przeszkodą, Theodora wystąpiła bowiem w sesji do popularnego magazynu Paper, w której wygląda jak królowa Elżbieta!

Transpołciowa modelka w roli królowej Elżbiety?

Efektem Theodora podzieliła się na swoim Instagramie, jak przyznała: ,,Cudownie było zostać królową choć na jeden dzień. Świetnie się bawiłam!” Zdjęcia zostały wykonane przez znanego w świecie modelingu fotografa – Louie Banksa. Koniecznie zobaczcie, jak modelka wyszła na zdjęciach, faktycznie jest podobna do królowej Wielkiej Brytanii?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Theodora Quinlivan (@teddy_quinlivan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jack Collins (@jack_collins)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jack Collins (@jack_collins)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pablo Kuemin (@pablokuemin)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.