Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling
O tym się mówi

Tori Spelling już tak nie wygląda!

Po kolejnych zabiegach medycyny estetycznej wygląda jak klon Khloe Kardashian!

Marta Cieplak 8 września 2021 14:30
Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling znana jest właściwie tylko z roli w słynnym serialu z lat 90 Beverly Hills 90210. Potem odcinała już tylko kupony od popularności i tak jest do dziś. Zamożna gwiazda zajmuje się głównie wychowaniem dzieci i... kolejnymi operacjami i zabiegami plastycznymi. Robi ich tak dużo, że właśnie przestała przypominać samą siebie! Na najnowszych zdjęciach wygląda jak klon innej celebrytki – Khloe Kardashian!

Zobacz także: Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później

Metamorfoza Tori Spelling – wygląda jak Khloe Kardashian

W to, jak dziś wygląda Tori Spelling, aż trudno uwierzyć! Bo choć od lat widać było, że korzysta dużo z medycyny estetycznej i innych bardziej inwazyjnych zabiegów, to, co zrobiła z sobą aktualnie, jest szokujące. Po prostu przestała być sobą, a stała się kopią Khloe Kardashian. Ewidentnie po raz kolejny zmieniła kształt nosa, ingerowała też w wygląd oczu i prawdopodobnie zdecydowała się na liposukcję. Ale sama twierdziła do niedawna, że operacje plastyczną miała w życiu tylko dwie i że więcej tego nie zrobi:

Zrobiłam sobie nos i zrobiłam cycki, i to wszystko. A ciągle czytam, że zrobiłam więcej, powiedziała w rozmowie z magazynem People.

Jak wygląda aktualnie? Oto najnowsze zdjęcia Tori Spelling:

Dla porównania poniżej Khloe Kardasian w blond włosach:

Zobacz także: Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Khloe Kardashian zdradziła, jak udało jej się zrzucić prawie 30 kilogramów!

Tori ma świadomość, że media na całym świecie opublikowały zdjęcia jej oraz Khloe i skomentowała to dla TMZ. Na pytanie, co myśli o tym porównaniu powiedziała:

Ona jest piękna!

Jak widać absolutnie nie przeszkadza jej fakt, że nazywają ją i siostrę Kim Kardashian siostrami lub klonami.

W sieci pojawiły się jednak już zdjęcia sugerujące, że efekt jaki widać na zdjęciach może być przede wszystkim zasługą photoshopa. Dlatego czekamy na fotografie paparazzii!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.