Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling
O tym się mówi

Tori Spelling już tak nie wygląda!

Po kolejnych zabiegach medycyny estetycznej wygląda jak klon Khloe Kardashian!

Marta Cieplak 8 września 2021 14:30
Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling znana jest właściwie tylko z roli w słynnym serialu z lat 90 Beverly Hills 90210. Potem odcinała już tylko kupony od popularności i tak jest do dziś. Zamożna gwiazda zajmuje się głównie wychowaniem dzieci i... kolejnymi operacjami i zabiegami plastycznymi. Robi ich tak dużo, że właśnie przestała przypominać samą siebie! Na najnowszych zdjęciach wygląda jak klon innej celebrytki – Khloe Kardashian!

Zobacz także: Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później

Metamorfoza Tori Spelling – wygląda jak Khloe Kardashian

W to, jak dziś wygląda Tori Spelling, aż trudno uwierzyć! Bo choć od lat widać było, że korzysta dużo z medycyny estetycznej i innych bardziej inwazyjnych zabiegów, to, co zrobiła z sobą aktualnie, jest szokujące. Po prostu przestała być sobą, a stała się kopią Khloe Kardashian. Ewidentnie po raz kolejny zmieniła kształt nosa, ingerowała też w wygląd oczu i prawdopodobnie zdecydowała się na liposukcję. Ale sama twierdziła do niedawna, że operacje plastyczną miała w życiu tylko dwie i że więcej tego nie zrobi:

Zrobiłam sobie nos i zrobiłam cycki, i to wszystko. A ciągle czytam, że zrobiłam więcej, powiedziała w rozmowie z magazynem People.

Jak wygląda aktualnie? Oto najnowsze zdjęcia Tori Spelling:

Dla porównania poniżej Khloe Kardasian w blond włosach:

Zobacz także: Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Khloe Kardashian zdradziła, jak udało jej się zrzucić prawie 30 kilogramów!

Tori ma świadomość, że media na całym świecie opublikowały zdjęcia jej oraz Khloe i skomentowała to dla TMZ. Na pytanie, co myśli o tym porównaniu powiedziała:

Ona jest piękna!

Jak widać absolutnie nie przeszkadza jej fakt, że nazywają ją i siostrę Kim Kardashian siostrami lub klonami.

W sieci pojawiły się jednak już zdjęcia sugerujące, że efekt jaki widać na zdjęciach może być przede wszystkim zasługą photoshopa. Dlatego czekamy na fotografie paparazzii!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.