Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling
O tym się mówi

Tori Spelling już tak nie wygląda!

Po kolejnych zabiegach medycyny estetycznej wygląda jak klon Khloe Kardashian!

Marta Cieplak 8 września 2021 14:30
Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling znana jest właściwie tylko z roli w słynnym serialu z lat 90 Beverly Hills 90210. Potem odcinała już tylko kupony od popularności i tak jest do dziś. Zamożna gwiazda zajmuje się głównie wychowaniem dzieci i... kolejnymi operacjami i zabiegami plastycznymi. Robi ich tak dużo, że właśnie przestała przypominać samą siebie! Na najnowszych zdjęciach wygląda jak klon innej celebrytki – Khloe Kardashian!

Zobacz także: Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później

Metamorfoza Tori Spelling – wygląda jak Khloe Kardashian

W to, jak dziś wygląda Tori Spelling, aż trudno uwierzyć! Bo choć od lat widać było, że korzysta dużo z medycyny estetycznej i innych bardziej inwazyjnych zabiegów, to, co zrobiła z sobą aktualnie, jest szokujące. Po prostu przestała być sobą, a stała się kopią Khloe Kardashian. Ewidentnie po raz kolejny zmieniła kształt nosa, ingerowała też w wygląd oczu i prawdopodobnie zdecydowała się na liposukcję. Ale sama twierdziła do niedawna, że operacje plastyczną miała w życiu tylko dwie i że więcej tego nie zrobi:

Zrobiłam sobie nos i zrobiłam cycki, i to wszystko. A ciągle czytam, że zrobiłam więcej, powiedziała w rozmowie z magazynem People.

Jak wygląda aktualnie? Oto najnowsze zdjęcia Tori Spelling:

Dla porównania poniżej Khloe Kardasian w blond włosach:

Zobacz także: Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Khloe Kardashian zdradziła, jak udało jej się zrzucić prawie 30 kilogramów!

Tori ma świadomość, że media na całym świecie opublikowały zdjęcia jej oraz Khloe i skomentowała to dla TMZ. Na pytanie, co myśli o tym porównaniu powiedziała:

Ona jest piękna!

Jak widać absolutnie nie przeszkadza jej fakt, że nazywają ją i siostrę Kim Kardashian siostrami lub klonami.

W sieci pojawiły się jednak już zdjęcia sugerujące, że efekt jaki widać na zdjęciach może być przede wszystkim zasługą photoshopa. Dlatego czekamy na fotografie paparazzii!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.