Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ulubieniec kobiet i przyjaciel gwiazd. Co dziś robi Krzysztof Gojdź?

Jego życie diametralnie się zmieniło

Damian Brillowski 19 października 2021 15:00
Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź dał się poznać Polakom jako lekarz-celebryta. Jego kliniki medycyny estetycznej odwiedzały największe polskie gwiazdy. Z czasem i jemu zamarzyła się kariera medialna. Zaczął bywać na różnych wydarzeniach kulturalnych, dostał swój własny program w telewizji o operacjach plastycznych aż w końcu zawirował na najsłynniejszym  tanecznym parkiecie w Polsce, pojawiając się w 8. edycji „Tańca z gwiazdami” na antenie Polsatu. W szczytowym momencie swojej kariery postanowił usunąć się w cień. Co się stało z Krzysztofem Gojdziem? Czy planuje powrót do rodzimego show-biznesu? Czy jego serce jest zajęte? Zobacz, jak potoczyło się życie uwielbianego chirurga gwiazd.

Krzysztof Gojdź zamieszkał na stałe w Ameryce 

Krzysztof Gojdź od kilku dobrych lat nie mieszka już w Polsce. Jako nową destynację do życia upatrzył sobie USA, a dokładniej słoneczne Miami. To tam z powodzeniem realizuje się jako lekarz medyczny estetycznej. Otwiera kolejne kliniki, do których tym razem zaprasza amerykańskie gwiazdy show-biznesu. W Warszawie pojawia się sporadycznie, najczęściej aby uświetnić swoją obecnością jakieś wydarzenia kulturalne. 

Tak było niedawno, gdy Krzysztof Gojdź gościł na polskiej premierze filmu „Nie czas umierać” o przygodach Jamesa Bonda. W trakcie wydarzenia udzielił wywiadu portalowi Pudelek, w którym zdradził, jak wygląda jego codzienność w USA. Okazuje się, że lekarz wiedzie w Ameryce luksusowe życie i na brak pieniędzy nie może narzekać. „Klinikę otworzyłem nie tylko w Miami, ale również w Chicago, a za trzy tygodnie na Manhattanie w Nowym Jorku, za chwilę Beverly Hills, ale to już bardziej dla funu, na pewno nie dla pieniędzy. Trzeba się cieszyć życiem, czerpać z tego życia. Ja swoje pieniądze w życiu zarobiłem. Teraz po prostu zabawa i chęć takiego fajnego życia. (...) Ja pieniędzy mam już naprawdę wystarczająco. Oczywiście zawsze można mieć więcej. Ostatnio kupiłem piękny dom w Miami. No wiadomo, jacht może za chwilę”, opisywał swoje dostatnie życie w Ameryce podczas wywiadu. 

Na pytanie dziennikarza, ile posiada mieszkań, szczerze odpowiedział: „Nie pamiętam.... Dziesięć, piętnaście? To nieistotne”.

Jak przekonuje, życie w Polsce go już nie interesuje. Uważa, że Polacy przez pandemię są sfrustrowani, dlatego z przyjemnością wróci do słonecznego Miami. „Już pojutrze wracam do swojego Miami, gdzie są ludzie, sądzę fajniej myślący niż w Polsce . Patrząc teraz przez ostatnie dwa lata poprzez COVID, Polacy tak zamknęli się w domach, są sfrustrowani”, przyznał bez skrupułów znany chirurg. 

4 lipca, w dniu święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, napisał na swoim profilu na Instagramie: „Stany Zjednoczone są dla mnie drugą ojczyzną. Jestem dumny, że teraz tu żyję. Pełnia życia!"

Czytaj także: Krzysztof Gojdź sprzedaje swój apartament! Wnętrza robią wrażenie!

Krzysztof Gojdź robi spektakularną karierę w Ameryce

Mimo że chirurg dopiero od roku prowadzi biznes w USA, śmiało może mówić o ogromnym sukcesie, jaki zdążył osiągnąć. Otóż do drzwi jego kliniki już pukają pierwsze zagraniczne gwiazdy. „Pamiętajmy, że mamy też taki czas, gdy większość sław zaszyła się gdzieś w swoich domach. Niedawno zadzwonił do mnie menedżer jednej z największych hollywoodzkich gwiazd i zapytał, czy nie zrobiłbym jego klientce swego rodzaju „domowe spa medyczne” właśnie w jej ogromnej willi w Miami. Nie mogę zdradzić nazwiska, ale to była gwiazda największego już formatu. Nie chciała chodzić też bezpośrednio do kliniki ze względu na czyhających wszędzie paparazzich. To jest właśnie jeden z projektów, nad którymi obecnie pracuję”, opowiadał podczas wywiadu dla portalu Plejada. 

Krzysztof Gojdź nie ukrywa, że ma ambicję, aby jego klientkami stały się największe hollywoodzkie sławy. Najbardziej chciałby zobaczyć we wnętrzach swojej kliniki piosenkarkę i aktorkę Jennifer Lopez. Byłoby to dla niego spełnienie marzeń. „Jennifer Lopez to najpiękniej zrobiona amerykańska gwiazda. To jest marzenie, żeby do mnie przyszła. I przyjdzie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Mam nadzieję, że niedługo będę się mógł tym pochwalić”, wyznał chirurg w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Czytaj także: „Im większa pupa tym jesteś piękniejsza”, mówi Krzysztof Gojdź prosto z Miami  

Krzysztof Gojdź jest zakochany 

Większość osób zastanawia się również, jak wygląda życie miłosne lekarza. Okazuje się, że był w dwóch poważnych relacjach, które zakończyły się na przestrzeni lat. Na początku bieżącego roku poinformował, że zakończył trwający cztery lata związek. „Czy moje serce jest zajęte? Przez ostatnie lata było mega zajęte, przeżyłem dwie wspaniałe miłości mojego życia. Jedna miłość trwała 15 lat, druga cztery lata, więc jestem przeszczęśliwym człowiekiem, że miałem możliwość kochać i być kochanym. Ale jestem teraz na etapie takim, że jestem wolny”, wyznał Gojdź w programie uczestnika show TTV „Gogglebox” Mariusza Kozaka, „#tolerancjajestkozak”.

Natomiast we wrześniu br. podczas wywiadu dla portalu Pudelek zdradził, że jego serce jest ponownie zajęte. „Istotnie, jestem zakochany, cieszę się każdą chwilą spędzoną z osobą, którą kocham. Pochodzi z Argentyny”, oświadczył chirurg gwiazd. 

26 listopada Krzysztof Gojdź skończy 49 lat. Jak widać nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia, co udowodnił znany lekarz.  

Czytaj także: „Koronawirus? Bullshit!” zdecydowanie mówi doktor Krzysztof Gojdź 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.