Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
URODZINY GWIAZD

Ulubieniec kobiet i przyjaciel gwiazd. Co dziś robi Krzysztof Gojdź?

Jego życie diametralnie się zmieniło

Damian Brillowski 26 listopada 2022 12:10
Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź dał się poznać Polakom jako lekarz-celebryta. Jego kliniki medycyny estetycznej odwiedzały największe polskie gwiazdy. Z czasem i jemu zamarzyła się kariera medialna. Zaczął bywać na różnych wydarzeniach kulturalnych, dostał swój własny program w telewizji o operacjach plastycznych aż w końcu zawirował na najsłynniejszym tanecznym parkiecie w Polsce, pojawiając się w 8. edycji „Tańca z gwiazdami” na antenie Polsatu. W szczytowym momencie swojej kariery postanowił usunąć się w cień. Co się stało z Krzysztofem Gojdziem? Czy planuje powrót do rodzimego show-biznesu? Czy jego serce jest zajęte? Zobacz, jak potoczyło się życie uwielbianego chirurga gwiazd. 26 listopada 2023 roku obchodził 51. urodziny! 

Krzysztof Gojdź zamieszkał na stałe w Ameryce 

Krzysztof Gojdź od kilku dobrych lat nie mieszka już w Polsce. Jako nowe miejsce do życia upatrzył sobie USA, a dokładniej słoneczne Miami. To tam z powodzeniem realizuje się jako lekarz medyczny estetycznej. Otwiera kolejne kliniki, do których tym razem zaprasza amerykańskie gwiazdy show-biznesu. W Warszawie pojawia się sporadycznie, najczęściej, aby uświetnić swoją obecnością jakieś wydarzenia kulturalne. 

W 2021 roku Krzysztof Gojdź gościł na polskiej premierze filmu „Nie czas umierać” o przygodach Jamesa Bonda. W trakcie wydarzenia udzielił wywiadu portalowi Pudelek, w którym zdradził, jak wygląda jego codzienność w USA. Okazuje się, że lekarz wiedzie w Ameryce luksusowe życie i na brak pieniędzy nie może narzekać. „Klinikę otworzyłem nie tylko w Miami, ale również w Chicago, a za trzy tygodnie na Manhattanie w Nowym Jorku, za chwilę Beverly Hills, ale to już bardziej dla funu, na pewno nie dla pieniędzy. Trzeba się cieszyć życiem, czerpać z tego życia. Ja swoje pieniądze w życiu zarobiłem. Teraz po prostu zabawa i chęć takiego fajnego życia. (...) Ja pieniędzy mam już naprawdę wystarczająco. Oczywiście zawsze można mieć więcej. Ostatnio kupiłem piękny dom w Miami. No wiadomo, jacht może za chwilę”, opisywał swoje dostatnie życie w Ameryce podczas wywiadu. 

Na pytanie dziennikarza, ile posiada mieszkań, szczerze odpowiedział: „Nie pamiętam.... Dziesięć, piętnaście? To nieistotne”. Jak przekonuje, życie w Polsce go już nie interesuje. Podkreślał, że Polacy przez pandemię są sfrustrowani, dlatego z przyjemnością wróci do słonecznego Miami. „Już pojutrze wracam do swojego Miami, gdzie są ludzie, sądzę fajniej myślący niż w Polsce . Patrząc teraz przez ostatnie dwa lata poprzez COVID, Polacy tak zamknęli się w domach, są sfrustrowani”, przyznał bez skrupułów znany chirurg. 

4 lipca 2022 roku, w dniu święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, napisał na swoim profilu na Instagramie: „Stany Zjednoczone są dla mnie drugą ojczyzną. Jestem dumny, że teraz tu żyję. Pełnia życia!"

Czytaj także: Krzysztof Gojdź sprzedaje swój apartament! Wnętrza robią wrażenie!

Krzysztof Gojdź robi spektakularną karierę w Ameryce

Mimo że chirurg dopiero od niedawna prowadzi biznes w USA, śmiało może mówić o ogromnym sukcesie, jaki zdążył osiągnąć. Otóż do drzwi jego kliniki już pukają pierwsze zagraniczne gwiazdy. „Pamiętajmy, że mamy też taki czas, gdy większość sław zaszyła się gdzieś w swoich domach. Niedawno zadzwonił do mnie menedżer jednej z największych hollywoodzkich gwiazd i zapytał, czy nie zrobiłbym jego klientce swego rodzaju „domowe spa medyczne” właśnie w jej ogromnej willi w Miami. Nie mogę zdradzić nazwiska, ale to była gwiazda największego już formatu. Nie chciała chodzić też bezpośrednio do kliniki ze względu na czyhających wszędzie paparazzich. To jest właśnie jeden z projektów, nad którymi obecnie pracuję”, opowiadał podczas wywiadu dla portalu Plejada. 

Krzysztof Gojdź nie ukrywa, że ma ambicję, aby jego klientkami stały się największe hollywoodzkie sławy. Najbardziej chciałby zobaczyć we wnętrzach swojej kliniki piosenkarkę i aktorkę Jennifer Lopez. Byłoby to dla niego spełnienie marzeń. „Jennifer Lopez to najpiękniej zrobiona amerykańska gwiazda. To jest marzenie, żeby do mnie przyszła. I przyjdzie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Mam nadzieję, że niedługo będę się mógł tym pochwalić”, mówił chirurg w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Czytaj także: Andrzej Seweryn w życiu kieruje się jedną wartością. "To są momenty, kiedy człowiek ma poczucie, że jest mężczyzną"

Krzysztof Gojdź jest zakochany?

Większość osób zastanawia się również, jak wygląda życie miłosne lekarza. Okazuje się, że był w dwóch poważnych relacjach, które zakończyły się na przestrzeni lat. Na początku 2021 roku poinformował, że zakończył trwający cztery lata związek. „Czy moje serce jest zajęte? Przez ostatnie lata było mega zajęte, przeżyłem dwie wspaniałe miłości mojego życia. Jedna miłość trwała 15 lat, druga cztery lata, więc jestem przeszczęśliwym człowiekiem, że miałem możliwość kochać i być kochanym. Ale jestem teraz na etapie takim, że jestem wolny”, wyznał Gojdź w programie uczestnika show TTV „Gogglebox” Mariusza Kozaka, „#tolerancjajestkozak”.

Gwiazdor niedawno poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ponownie jest zakochany. “I najważniejsze co wydarzyło się w moim życiu: nowa przepiękna i niespodziewana miłość, przez którą fruwam nad ziemią. Totalne szczęście i spokój wewnętrzny, który mam teraz w sobie to definicja PEŁNI SZCZĘŚCIA. Pragnę zatrzymać czas. Życzę Wam spokoju i miłości”, pisał w 2022 roku na swoim Instagramie. 

Okazuje się, że osoba, którą mężczyzna obdarzył miłością pochodzi z Brazylii. „Istotnie, jestem zakochany, cieszę się każdą chwilą spędzoną z osobą, którą kocham. Pochodzi z Brazylii”, oświadczył chirurg gwiazd w rozmowie z Pudelkiem

Dziś Krzysztof Gojdź kończy 51 lat. Ostatnie tygodnie to dla niego pasmo sukcesów. Na jego Instagramie widzimy mnóstwo zdjęć z Paris Hilton - światową gwiazdą - która zaufała dzisiejszemu solenizantowi i jest jego stałą klientką. „Usłyszała o mnie od klientek, które przylatywały do mnie z Los Angeles na zabiegi do Miami oraz od swojego prywatnego fotografa Kevina Ostajewskiego, też Polaka. Paris wysłała po mnie prywatny samolot, wsiadłem i poleciałem na spotkanie. Posiedzieliśmy dwie godziny, porozmawialiśmy i od razu złapaliśmy nić porozumienia. […] Z Paris Hilton utrzymujemy bardzo przyjacielskie stosunki, często się spotykamy, dbam o jej urodę. Podobnie jak z innymi bardzo znanymi osobami. Już niedługo będę mógł zdradzić, kto korzysta z moich usług”, mówił w rozmowie z Medonet.pl.

Kolejnym powodem do zadowolenia biznesmena jest też fakt, że sieć jego amerykańskich klinik się rozrasta.  "51 urodziny. Osiągnięcia w życiu 100 x więcej co bym wymarzył. Życie prywatne: więcej niż szczęśliwy + wspaniali Przyjaciele. Prezent na urodziny: nowy piękny nowy dom w Hollywood, California. Jestem wdzięczny losowi za to co mam", napisał Krzysztof Gojdź. Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Czytaj także: Słowa, które usłyszała, zrozumiała dopiero po latach. Iza Kuba nie zamierza się jednak do nich dostosować 

[ostatnia aktualizacja tekstu 26 listopada 2023]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.