Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
URODZINY GWIAZD

Ulubieniec kobiet i przyjaciel gwiazd. Co dziś robi Krzysztof Gojdź? Już nie mieszka w Polsce...

Jego życie diametralnie się zmieniło. Dziś kończy 50 lat

Damian Brillowski 26 listopada 2022 12:10
Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź dał się poznać Polakom jako lekarz-celebryta. Jego kliniki medycyny estetycznej odwiedzały największe polskie gwiazdy. Z czasem i jemu zamarzyła się kariera medialna. Zaczął bywać na różnych wydarzeniach kulturalnych, dostał swój własny program w telewizji o operacjach plastycznych aż w końcu zawirował na najsłynniejszym tanecznym parkiecie w Polsce, pojawiając się w 8. edycji „Tańca z gwiazdami” na antenie Polsatu. W szczytowym momencie swojej kariery postanowił usunąć się w cień. Co się stało z Krzysztofem Gojdziem? Czy planuje powrót do rodzimego show-biznesu? Czy jego serce jest zajęte? Zobacz, jak potoczyło się życie uwielbianego chirurga gwiazd. Dziś kończy 50 lat!

Krzysztof Gojdź zamieszkał na stałe w Ameryce 

Krzysztof Gojdź od kilku dobrych lat nie mieszka już w Polsce. Jako nową destynację do życia upatrzył sobie USA, a dokładniej słoneczne Miami. To tam z powodzeniem realizuje się jako lekarz medyczny estetycznej. Otwiera kolejne kliniki, do których tym razem zaprasza amerykańskie gwiazdy show-biznesu. W Warszawie pojawia się sporadycznie, najczęściej aby uświetnić swoją obecnością jakieś wydarzenia kulturalne. 

Tak było, gdy we wrześniu ubr. Krzysztof Gojdź gościł na polskiej premierze filmu „Nie czas umierać” o przygodach Jamesa Bonda. W trakcie wydarzenia udzielił wywiadu portalowi Pudelek, w którym zdradził, jak wygląda jego codzienność w USA. Okazuje się, że lekarz wiedzie w Ameryce luksusowe życie i na brak pieniędzy nie może narzekać. „Klinikę otworzyłem nie tylko w Miami, ale również w Chicago, a za trzy tygodnie na Manhattanie w Nowym Jorku, za chwilę Beverly Hills, ale to już bardziej dla funu, na pewno nie dla pieniędzy. Trzeba się cieszyć życiem, czerpać z tego życia. Ja swoje pieniądze w życiu zarobiłem. Teraz po prostu zabawa i chęć takiego fajnego życia. (...) Ja pieniędzy mam już naprawdę wystarczająco. Oczywiście zawsze można mieć więcej. Ostatnio kupiłem piękny dom w Miami. No wiadomo, jacht może za chwilę”, opisywał swoje dostatnie życie w Ameryce podczas wywiadu. 

Na pytanie dziennikarza, ile posiada mieszkań, szczerze odpowiedział: „Nie pamiętam.... Dziesięć, piętnaście? To nieistotne”.

Jak przekonuje, życie w Polsce go już nie interesuje. Uważa, że Polacy przez pandemię są sfrustrowani, dlatego z przyjemnością wróci do słonecznego Miami. „Już pojutrze wracam do swojego Miami, gdzie są ludzie, sądzę fajniej myślący niż w Polsce . Patrząc teraz przez ostatnie dwa lata poprzez COVID, Polacy tak zamknęli się w domach, są sfrustrowani”, przyznał bez skrupułów znany chirurg. 

4 lipca, w dniu święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, napisał na swoim profilu na Instagramie: „Stany Zjednoczone są dla mnie drugą ojczyzną. Jestem dumny, że teraz tu żyję. Pełnia życia!"

Czytaj także: Krzysztof Gojdź sprzedaje swój apartament! Wnętrza robią wrażenie!

Krzysztof Gojdź robi spektakularną karierę w Ameryce

Mimo że chirurg dopiero od roku prowadzi biznes w USA, śmiało może mówić o ogromnym sukcesie, jaki zdążył osiągnąć. Otóż do drzwi jego kliniki już pukają pierwsze zagraniczne gwiazdy. „Pamiętajmy, że mamy też taki czas, gdy większość sław zaszyła się gdzieś w swoich domach. Niedawno zadzwonił do mnie menedżer jednej z największych hollywoodzkich gwiazd i zapytał, czy nie zrobiłbym jego klientce swego rodzaju „domowe spa medyczne” właśnie w jej ogromnej willi w Miami. Nie mogę zdradzić nazwiska, ale to była gwiazda największego już formatu. Nie chciała chodzić też bezpośrednio do kliniki ze względu na czyhających wszędzie paparazzich. To jest właśnie jeden z projektów, nad którymi obecnie pracuję”, opowiadał podczas wywiadu dla portalu Plejada. 

Krzysztof Gojdź nie ukrywa, że ma ambicję, aby jego klientkami stały się największe hollywoodzkie sławy. Najbardziej chciałby zobaczyć we wnętrzach swojej kliniki piosenkarkę i aktorkę Jennifer Lopez. Byłoby to dla niego spełnienie marzeń. „Jennifer Lopez to najpiękniej zrobiona amerykańska gwiazda. To jest marzenie, żeby do mnie przyszła. I przyjdzie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Mam nadzieję, że niedługo będę się mógł tym pochwalić”, wyznał chirurg w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Czytaj także: „Im większa pupa tym jesteś piękniejsza”, mówi Krzysztof Gojdź prosto z Miami  

Krzysztof Gojdź jest zakochany?

Większość osób zastanawia się również, jak wygląda życie miłosne lekarza. Okazuje się, że był w dwóch poważnych relacjach, które zakończyły się na przestrzeni lat. Na początku 2021 roku poinformował, że zakończył trwający cztery lata związek. „Czy moje serce jest zajęte? Przez ostatnie lata było mega zajęte, przeżyłem dwie wspaniałe miłości mojego życia. Jedna miłość trwała 15 lat, druga cztery lata, więc jestem przeszczęśliwym człowiekiem, że miałem możliwość kochać i być kochanym. Ale jestem teraz na etapie takim, że jestem wolny”, wyznał Gojdź w programie uczestnika show TTV „Gogglebox” Mariusza Kozaka, „#tolerancjajestkozak”.

Gwiazdor niedawno poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ponownie jest zakochany. “I najważniejsze co wydarzyło się w moim życiu: nowa przepiękna i niespodziewana miłość, przez którą fruwam nad ziemią. Totalne szczęście i spokój wewnętrzny, który mam teraz w sobie to definicja PEŁNI SZCZĘŚCIA. Pragnę zatrzymać czas. Życzę Wam spokoju i miłości”, napisał lekarz na swoim Instagramie. 

Okazuje się, że osoba, którą mężczyzna obdarzył miłością pochodzi z Brazylii. „Istotnie, jestem zakochany, cieszę się każdą chwilą spędzoną z osobą, którą kocham. Pochodzi z Brazylii”, oświadczył chirurg gwiazd w rozmowie z Pudelkiem. 

Dziś Krzysztof Gojdź kończy 50 lat. Ostatnie tygodnie to dla niego pasmo sukcesów. Na jego Instagramie widzimy mnóstwo zdjęć z Paris Hilton - światową gwiazdą - która zaufała dzisiejszemu solenizantowi i jest jego stałą klientką. Kolejnym powodem do zadowolenia biznesmena jest też fakt, że sieć jego amerykańskich klinik się rozrasta. Miami, Chicago, Nowy Jork - wszędzie tam można odwiedzić gabinety dr. Gojdzia. Sto lat! 

Czytaj także: „Koronawirus? Bullshit!” zdecydowanie mówi doktor Krzysztof Gojdź 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.