Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński
O tym się mówi!

Od buntowniczki do dojrzałej kobiety, żony i matki. Agnieszka Chylińska o swojej przemianie duchowej

"Myślę, że Najwyższemu trzeba dziękować"

Aleksandra Frankowska 7 czerwca 2024 07:51
Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Od 30 lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Przez cały ten czas przeszła ogromną metamorfozę, od buntowniczki, do przykładnej matki i żony. Agnieszka Chylińska sama przyznaje, że była to trudna i długa droga, ale warta wszystkiego, co jej się przytrafiło.

Agnieszka Chylińska zawierza troski Bogu

Wokalistka przeszła w życiu wiele. Mówiło się sporo o kryzysie w jej małżeństwie, jednak Chylińska nigdy nie potwierdziła plotek. Poradziła sobie z trudnościami, a według tego, co pisze "Dobry Tydzień", Agnieszka Chylińska zawierza troski Najwyższemu. Okazuje się, że gwiazda przeszła przez lata również przemianę duchową, o której w zasadzie nigdy nie mówiła. 

ZOBACZ TEŻ: Jacek Olszewski: „Nie pytam Boga, dlaczego mi ją zabrał, tylko dziękuję mu za to, że postawił Agatę na mojej drodze”

"Jestem bardzo szczęśliwa, że los mi pozwolił przeżyć ten moment, kiedy po prostu cieszysz się i jesteś wdzięczny. Myślę, że Najwyższemu trzeba dziękować za 10 minut, potem za godzinę, potem za dzień świętego spokoju. I od jakiegoś czasu tak żyję. Jest mi z tym bardzo dobrze" - mówiła w Dobrym Tygodniu. 

Agnieszka Chylińska z mężem i synkiem, Warszawa 2006
Fot. ADAM NOCON/East News

Agnieszka Chylińska o rodzinie

Wokalistka nie ukrywa, że jej siłą napędową do działania jest mąż i dzieci. Czekają na nią po każdym koncercie, kiedy wraca do domu i są jej największym wsparciem. 

Agnieszka Chylińska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Żeby trafić do swojej publiczności, to trzeba być człowiekiem. Trzeba umieć zrobić genialny obiad, upiec ciasto, potrafić zadbać o dom, o rodzinę" – mówiła w audycji "Poplista Live Sessions".

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.