BeverlyHills 90210
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później!

Tori Spelling i Jennie Garth są nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 30 kwietnia 2021 16:27
BeverlyHills 90210
Fot. Materiały prasowe

Beverly Hills 90210 to jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90. Losy amerykańskich nastolatków śledziły miliony widzów na całym świecie. W rolach głównych mogliśmy oglądać między innymi Jennie Garth i Toi Spelling, które wcieliły się w postaci Kelly i Donny. Teraz aktorki spotkały się po 30 latach i zapozowały do wspólnego zdjęcia. Dziś są nie do poznania! Metamorfoza jaką przeszły przez lata przez operacje plastyczne i botoks zmieniła całkowicie ich rysy twarzy.

Zobacz też: Zobaczcie, jak dziś wygląda Kelly z serialu „Beverly Hills 90210”!

Kelly i Donna z Beverly Hills 90210 na wspólnym zdjęciu po 30 latach

30 lat temu nastolatki oklejały ściany plakatami z młodym Jasonem Priestleyem. Beverly Hills 90210 był światowym hitem i bił rekordy oglądalności. Serial przestał być emitowany w 2000 roku. Większość aktorów wciąż rozwijała swoją karierę, jednak byli i tacy, o których słuch ucichł. Tak było w przypadku Jennie Garth i Tori Spelling, które wcieliły się w role Kelly i Donny.

Zobacz również: Już jest czołówka nowego sezonu Beverly Hills 90210!

Aktorki po 30 latach spotkały się i zapozowały do wspólnego zdjęcia. Porównując ich wizerunek teraz, a 30 lat temu… można mocno się zdziwić. Żadna z nich nie przypomina siebie sprzed lat. Obie aktorki słyną z zamiłowania do medycyny estetycznej. Nadmiar operacji plastycznych i botoksu całkowicie je odmienił, zwłaszcza Jennie Garth. Nienaturalne rysy twarzy, mocno wypełnione usta i policzki sprawiają, że patrzy się na dwie zupełnie inne osoby.

Poznalibyście je po tej metamorfozie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.