Najseksowniejsza lekarka na świecie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

To najseksowniejsza lekarka świata! Na co dzień walczy z pandemią w Boliwii! 

Ma 28 lat i pracuje w szpitalu!

Aleksandra Frankowska 23 marca 2021 19:27
Najseksowniejsza lekarka na świecie
Fot. Instagram

W okresie pandemii koronawirusa lekarza walczą dniami i nocami o życie swoich pacjentów. Jedną z tych osób jest Boliwijka Rayane Laura Souza, którą okrzyknięto właśnie najseksowniejszą lekarką świata. Kobieta ma obecnie 28 lat i pracuje w jednym ze szpitali w Boliwii. Po pracy zaś realizuje swoją pasję i spełnia się jako modelka. Efekty tego zawodu można zobaczyć w jej social mediach. Rzeczywiście, to wyjątkowa piękność, która mimo wszystko wybrała świetne wykształcenie aby pomagać ludziom. W okresie pandemii może przysłużyć się jeszcze bardziej.

Zobacz też: Oto najprzystojniejszy książę na świecie. Poznajcie bliżej księcia Carla Philipa!

Kim jest najseksowniejsza lekarka świata?

Rayane Laura Souza przez internautów została okrzyknięta najseksowniejszą lekarką na świecie. Na jej Instagramie znaleźć można mnóstwo zdjęć niczym z sesji zdjęciowych, ponieważ po godzinach Boliwijka pracuje jako modelka. Od zawsze marzyła o tym, by pozować przed obiektywem, a nieprzeciętna uroda pozwoliła jej to marzenie spełnić. Wiele z jej zdjęć przedstawia ją w bardzo skąpych ubraniach, które eksponują jej zgrabne ciało.

W ciągu dnia pracuje w jednym ze szpitali pomagając chorym, również tym, którzy zmagają się z COVID-19.

Przeczytaj również: Najpopularniejsza na świecie blogerka modowa wychodzi za mąż!

Rayane Laura Souza to najpiękniejsza lekarka na świecie

Udało jej się zgromadzić na Instagramie sporą rzeszę fanów, bo jest ich tam aż 227 tysięcy. Liczba ta wciąż rośnie. Wśród zdjęć publikowanych przez lekarkę naleźć można też te ze szpitalnego korytarza. Widać, że Rayane Laura jest bardzo oddana zarówno medycynie, jak i modelingowi. Blondwłosa piękność może pochwalić się zarówno inteligencją, jak i wyjątkowym seksapilem. To rzadkość w dzisiejszych czasach!

Zobacz także: Ośmiolatka z Rosji została wybrana najpiękniejszą dziewczynką na świecie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…