Kim jest Chiara Ferragni?

Sabina Zięba 31 sierpnia 2018 20:32

Kariera 31-letniej dziś Chiary Ferragni zaczęła się 12 maja 2009 roku. To wtedy młodziutka Włoszka opublikowała swój pierwszy post na blogu The Blonde Salad. Początkowo jej strona miała być wyłącznie o podróżach, ale czytelników bardziej zaczęły interesować jej stylizacje.

Choć jako nastolatka była modelką i w wieku 16 lat miała kontrakt z mediolańską agencją, to po skończeniu liceum wolała iść na studia niż chodzić po wybiegu. Co ciekawe, jest z wykształcenia prawnikiem i studiowała na uniwersytecie Bocconi. To wtedy założyła też swojego bloga, ale mimo sukcesu dokończyła szkołę. Sama w jednym z wywiadów mówiła: „Od kiedy byłam małą dziewczynką, zawsze chciałam pójść na studia prawnicze. Modę zawsze lubiłam, ale nigdy bym nie przypuszczała, że moja kariera pójdzie właśnie w tę stronę”.

Była zdeterminowana, aby spełnić swoje marzenia. By zarobić na ubrania pracowała jako personal shopperka i sprzedawała ręcznie robioną biżuterię. Teraz jest najlepiej opłacaną blogerką na świecie. Współpracuje z najbardziej luksusowymi firmami na świecie, m. in. z firmą Dior, Chanel, Louis Vuitton czy Kenzo. Ponadto wydała książkę, zaprojektowała własną linię obuwia, w 2013 roku założyła własną markę modową, a niedawno otworzyła także swoje własne butiki. Ponadto w 2015 roku jako pierwsza w historii blogerka pojawiła się na okładce Vogue’a!

W ostatnim czasie wiele zmieniło się w jej życiu. W marcu tego roku urodziła swoje pierwsze dziecko, synka Leo, natomiast w sobotę 1 września wychodzi za swojego partnera, włoskiego piosenkarza, Fedeza. Mimo tego doskonale łączy życie prywatne z pracą i pozostaje ulubienicą internautów.

Zobaczcie jej looki w naszej galerii! Podoba Wam się jej styl?  

1/9
Copyright @East News
1/9

Blogerka szybko wróciła do formy sprzed ciąży.

2/9
Copyright @East News
2/9

Mimo, że ma mało czas na sport, podobno kocha jogging. 

3/9
Copyright @East News
3/9

Doskonale odnajduje się zarówno w stylu sportowym, jak i eleganckim.

4/9
Copyright @Instagram
4/9

Chiara kocha torebki od znanych projektantów. W szafie ma już imponującą kolekcję, ale jej ulubiona to Birkin marki Hermes. Blogerka marzyła o niej od dziecka.

5/9
Copyright @Instagram
5/9

Jej mama jest autorką książek, a tata biznesmenem.

6/9
Copyright @Instagram
6/9

Podobno nienawidzi sandałów typu japonki. Twierdzi, że nigdy ich nie założy.

7/9
Copyright @East News
7/9

Jej ulubiony film to Forrest Gump.

8/9
Copyright @Instagram
8/9

Chiara ma dwie siostry, które jako hobby prowadzą swoje strony online.

9/9
Copyright @Instagram
9/9

Jej stylizacje Was inspirują? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?