Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła nową fryzurą!

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 15 listopada 2019 15:30
Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News

Gwiazdy niewątpliwe lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, a do tego grona z pewnością możemy wliczyć Sylwię Grzeszczak. Artystka kocha zmieniać fryzury, w ostatnim czasie mogliśmy ją zobaczyć w długich lokach, modnych cięciach oraz ciekawych upięciach. Tym razem zmianą gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, jak teraz się prezentuje?

Różowy blond – modny odcień

Tym razem artystka zaszalała i wygląda zupełnie inaczej. Sylwia postawiła w tym sezonie na modny w ostatnim czasie różowy blond. Piosenkarka zdecydowała się również na przedłużenie swoich włosów, i taka długość ewidentnie jej służy. Fani gwiazdy są zachwyceni nowym wyglądem Grzeszczak: ,,Ładnie kolor włosów", ,,Ślicznie wyglądasz!!💖💖", ,,Wyglądasz super". A jak Wam podoba się ta przemiana, myślicie, że na długo Sylwia Grzeszczak zostanie przy takiej fryzurze?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.