Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła nową fryzurą!

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 15 listopada 2019 15:30
Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News

Gwiazdy niewątpliwe lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, a do tego grona z pewnością możemy wliczyć Sylwię Grzeszczak. Artystka kocha zmieniać fryzury, w ostatnim czasie mogliśmy ją zobaczyć w długich lokach, modnych cięciach oraz ciekawych upięciach. Tym razem zmianą gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, jak teraz się prezentuje?

Różowy blond – modny odcień

Tym razem artystka zaszalała i wygląda zupełnie inaczej. Sylwia postawiła w tym sezonie na modny w ostatnim czasie różowy blond. Piosenkarka zdecydowała się również na przedłużenie swoich włosów, i taka długość ewidentnie jej służy. Fani gwiazdy są zachwyceni nowym wyglądem Grzeszczak: ,,Ładnie kolor włosów", ,,Ślicznie wyglądasz!!💖💖", ,,Wyglądasz super". A jak Wam podoba się ta przemiana, myślicie, że na długo Sylwia Grzeszczak zostanie przy takiej fryzurze?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.