Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła nową fryzurą!

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 15 listopada 2019 15:30
Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News

Gwiazdy niewątpliwe lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, a do tego grona z pewnością możemy wliczyć Sylwię Grzeszczak. Artystka kocha zmieniać fryzury, w ostatnim czasie mogliśmy ją zobaczyć w długich lokach, modnych cięciach oraz ciekawych upięciach. Tym razem zmianą gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, jak teraz się prezentuje?

Różowy blond – modny odcień

Tym razem artystka zaszalała i wygląda zupełnie inaczej. Sylwia postawiła w tym sezonie na modny w ostatnim czasie różowy blond. Piosenkarka zdecydowała się również na przedłużenie swoich włosów, i taka długość ewidentnie jej służy. Fani gwiazdy są zachwyceni nowym wyglądem Grzeszczak: ,,Ładnie kolor włosów", ,,Ślicznie wyglądasz!!💖💖", ,,Wyglądasz super". A jak Wam podoba się ta przemiana, myślicie, że na długo Sylwia Grzeszczak zostanie przy takiej fryzurze?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.