Luna, The Tower, wywiad, teledysk
Fot. materiał prasowy
o tym się mówi!

Luna przeszła metamorfozę. Diametralnie zmieniła fryzurę!

Jak obecnie wygląda wokalistka?

Wiktoria Oskroba 4 czerwca 2024 17:30
Luna, The Tower, wywiad, teledysk
Fot. materiał prasowy

Za Luną bardzo pracowity i niełatwy czas. Jeszcze niedawno musiała zmierzyć się z przygotowaniami do Konkursu Piosenki Eurowizji, a potem z falą krytyki… Patrząc na jej aktywność widać, że ostatnie doświadczenia nie zniechęciły artystki do dalszej pracy nad rozwojem kariery. Niedawno w mediach społecznościowych mieliśmy okazję zobaczyć ją, gdy udzielała wywiadu dla radia. Zaprezentowała się w nowym wizerunku!

ZOBACZ TAKŻE: Eryk Kulm jr zagra Fryderyka Chopina w niemal najdroższej polskiej produkcji filmowej. Mamy pierwsze zdjęcia z planu. Co za metamorfoza!

Luna zmienia look po Eurowizji

Minął prawie miesiąc od konkursu Eurowizji 2024, podczas którego Polskę reprezentowała Luna z piosenką „The Tower”. Wokalistka nie awansowała do finału, a zwycięzcą został przedstawiciel Szwajcarii, Nemo. Pomimo porażki, artysta nie poddaje się, a jej dalszym działaniom towarzyszy nowy, odmieniony look! Jak teraz wygląda Luna?

Luna

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Nowy wizerunek Luny

Jeszcze przed konkursem Eurowizji wokalistka zdradziła, że planuje pewne zmiany. Jedną z nich jest zmiana swoich danych osobowych. Do tej pory oficjalnie przedstawiała się jako Aleksandra Katarzyna Wielgomas. Jak jednak sama przyznaje, wszyscy zwracają się do niej Luna. Tak też chce mieć oficjalnie na imię.

CZYTAJ TEŻ: 91-letnia Sława Przybylska zachwyca doskonałą kondycją! Jaki jest jej przepis na wieczną młodość? Jej odpowiedź zaskakuje!

Luna zdecydowała się na metamorfozę fryzury

Kolejną ze zmian, którą Luna już wprowadziła w życie jest odmieniony wygląd. 24-latka zdecydowała się na nową fryzurę - radykalnie skróciła włosy! Do tej pory jej platynowe pasma sięgały niemal do pasa. Teraz Luna zamieniła je na minimalistycznego boba do ramion. Jak podoba Wam się jej nowa fryzura?  

Luna nowa fryzura
Fot. instagram / @musicofluna

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.