Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
ZE ŚWIATA URODY

Doda zaskoczyła swoich fanów nowym zdjęciem na Instagramie!

Gwiazda pokazała wysportowaną sylwetkę!

Redakcja VIVA! 20 października 2019 14:28
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Wysportowana sylwetka Dody nie jest tajemnicą, artystka często pokazuje zdjęcia na których widać, że intensywnie ćwiczy. Ostatnie ze zdjęć nieco zaskoczyło jej fanów, a szczególną uwagę przykuł jej brzuch.

Dorota Rabczewska na wczasach pozuje w bikini

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała, jak wypoczywa na urlopie w Tunezji. W ekskluzywnym hotelu skusiła się na kąpiel w gorącym jacuzzi, jednak jak przyznała to nie jest do końca jej bajka. Zdecydowanie preferuje zimny prysznic, który dodatkowo świetnie wpływa na ciało.

Doda pokazała się w skąpym, zielonym stroju kąpielowym, a jej obserwatorzy szczególną uwagę zwrócili na wysportowany brzuch Doroty. Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że waży dokładnie 51 kilogramów i to widać! Z pewnością zimna woda to nie jedyny sposób na takie ciało! Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się piosenkarka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…