Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
ZE ŚWIATA URODY

Doda zaskoczyła swoich fanów nowym zdjęciem na Instagramie!

Gwiazda pokazała wysportowaną sylwetkę!

Redakcja VIVA! 20 października 2019 14:28
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Wysportowana sylwetka Dody nie jest tajemnicą, artystka często pokazuje zdjęcia na których widać, że intensywnie ćwiczy. Ostatnie ze zdjęć nieco zaskoczyło jej fanów, a szczególną uwagę przykuł jej brzuch.

Dorota Rabczewska na wczasach pozuje w bikini

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała, jak wypoczywa na urlopie w Tunezji. W ekskluzywnym hotelu skusiła się na kąpiel w gorącym jacuzzi, jednak jak przyznała to nie jest do końca jej bajka. Zdecydowanie preferuje zimny prysznic, który dodatkowo świetnie wpływa na ciało.

Doda pokazała się w skąpym, zielonym stroju kąpielowym, a jej obserwatorzy szczególną uwagę zwrócili na wysportowany brzuch Doroty. Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że waży dokładnie 51 kilogramów i to widać! Z pewnością zimna woda to nie jedyny sposób na takie ciało! Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się piosenkarka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?