Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
ZE ŚWIATA URODY

Doda zaskoczyła swoich fanów nowym zdjęciem na Instagramie!

Gwiazda pokazała wysportowaną sylwetkę!

Redakcja VIVA! 20 października 2019 14:28
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Wysportowana sylwetka Dody nie jest tajemnicą, artystka często pokazuje zdjęcia na których widać, że intensywnie ćwiczy. Ostatnie ze zdjęć nieco zaskoczyło jej fanów, a szczególną uwagę przykuł jej brzuch.

Dorota Rabczewska na wczasach pozuje w bikini

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała, jak wypoczywa na urlopie w Tunezji. W ekskluzywnym hotelu skusiła się na kąpiel w gorącym jacuzzi, jednak jak przyznała to nie jest do końca jej bajka. Zdecydowanie preferuje zimny prysznic, który dodatkowo świetnie wpływa na ciało.

Doda pokazała się w skąpym, zielonym stroju kąpielowym, a jej obserwatorzy szczególną uwagę zwrócili na wysportowany brzuch Doroty. Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że waży dokładnie 51 kilogramów i to widać! Z pewnością zimna woda to nie jedyny sposób na takie ciało! Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się piosenkarka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.