Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
ZE ŚWIATA URODY

Doda zaskoczyła swoich fanów nowym zdjęciem na Instagramie!

Gwiazda pokazała wysportowaną sylwetkę!

Redakcja VIVA! 20 października 2019 14:28
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Wysportowana sylwetka Dody nie jest tajemnicą, artystka często pokazuje zdjęcia na których widać, że intensywnie ćwiczy. Ostatnie ze zdjęć nieco zaskoczyło jej fanów, a szczególną uwagę przykuł jej brzuch.

Dorota Rabczewska na wczasach pozuje w bikini

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała, jak wypoczywa na urlopie w Tunezji. W ekskluzywnym hotelu skusiła się na kąpiel w gorącym jacuzzi, jednak jak przyznała to nie jest do końca jej bajka. Zdecydowanie preferuje zimny prysznic, który dodatkowo świetnie wpływa na ciało.

Doda pokazała się w skąpym, zielonym stroju kąpielowym, a jej obserwatorzy szczególną uwagę zwrócili na wysportowany brzuch Doroty. Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że waży dokładnie 51 kilogramów i to widać! Z pewnością zimna woda to nie jedyny sposób na takie ciało! Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się piosenkarka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.