Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Doda mocno o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak

Piosenkarka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie

Konrad Szczęsny 19 września 2019 14:25
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Miesiąc temu Agnieszka Woźniak-Starak doświadczyła niewyobrażalnej tragedii. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął w wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Od tamtej pory dziennikarka zabrała publicznie głos tylko raz, w zeszły piątek, 13 września 2019 roku. Teraz, ku zaskoczeniu internautów, całą sytuację skomentowała Doda, od kilku lat skonfliktowana z gwiazdą TVN. Co powiedziała?

Doda o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

W najnowszym wywiadzie dziennikarka jednego z portali zapytała wokalistkę czy w obliczu tragedii, jakiej doświadczyła Agnieszka Woźniak-Starak, byłaby się w stanie z nią pogodzić. Doda wykazała się niezwykłą delikatnością i taktem. Udzieliła odpowiedzi, która jest naprawdę wzruszająca.

„Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest im teraz jakiekolwiek komentowanie”, zapewniła Doda w rozmowie z reporterką wideoportalu.tv. 

Konflikt Dody i Agnieszki Woźniak-Starak

Ta wojna trwa co najmniej od pięciu lat. Wszystko zaczęło się, gdy w prowadzonym wówczas przez Agnieszkę Woźniak-Starak programie Na językach wyemitowano serię materiałów, dotyczących rodziny Dody, w tym m.in. nieślubnej córki ojca piosenkarki. Następnie w Chorzowie, na gali „Niegrzeczni”, doszło do ostrej konfrontacji obu pań – po niej zarówno z jednej, jak i z drugiej strony padły oskarżenia o pobicie. Sprawa znalazła zaś swój finał w sądzie.  

Doda nie ukrywa, że tragedia, której doświadczyła Agnieszka Woźniak-Starak, jest niewyobrażalna:

Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża w tragedii, która rozegrała się na jeziorze Kisajno w połowie sierpnia:

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?