Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin
ZE ŚWIATA URODY

Dorota Szelągowska porównana do… Marilyn Monroe!

Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę w sieci

Redakcja VIVA! 19 października 2019 11:00
Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin

Obserwatorzy Doroty Szelągowskiej w social mediach są pod wrażeniem sylwetki dekoratorki wnętrz. Ostatnio córka Katarzyny Grocholi postanowiła podzielić się, w jaki sposób pracuje nad swoim ciałem. Jeśli jeszcze nie wiecie co robić, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów koniecznie poznajcie jej sekret! Na swoim Instagramie Dorota nie przestaje nas zaskakiwać, to zdjęcie jest jednym z dowodów!

Urlop w stylu gwiazd

Mimo, że mamy już jesień w pełni, Szelągowska postanowiła zrelaksować się w jednym z ośrodków na Dolnym Śląsku. Gwiazda pokazała zdjęcia z wypoczynku, a jej fani od razu zwrócili uwagę na fotografie z basenu. Dekoratorka prezentuje się cudowanie, a odpoczynek ewidentnie jej służy! Co na to jej obserwatorzy? Porównali ja do gwiazdy filmowej Marilyn Monroe. Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie czy widać podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?