Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin
ZE ŚWIATA URODY

Dorota Szelągowska porównana do… Marilyn Monroe!

Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę w sieci

Redakcja VIVA! 19 października 2019 11:00
Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin

Obserwatorzy Doroty Szelągowskiej w social mediach są pod wrażeniem sylwetki dekoratorki wnętrz. Ostatnio córka Katarzyny Grocholi postanowiła podzielić się, w jaki sposób pracuje nad swoim ciałem. Jeśli jeszcze nie wiecie co robić, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów koniecznie poznajcie jej sekret! Na swoim Instagramie Dorota nie przestaje nas zaskakiwać, to zdjęcie jest jednym z dowodów!

Urlop w stylu gwiazd

Mimo, że mamy już jesień w pełni, Szelągowska postanowiła zrelaksować się w jednym z ośrodków na Dolnym Śląsku. Gwiazda pokazała zdjęcia z wypoczynku, a jej fani od razu zwrócili uwagę na fotografie z basenu. Dekoratorka prezentuje się cudowanie, a odpoczynek ewidentnie jej służy! Co na to jej obserwatorzy? Porównali ja do gwiazdy filmowej Marilyn Monroe. Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie czy widać podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.