Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin
ZE ŚWIATA URODY

Dorota Szelągowska porównana do… Marilyn Monroe!

Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę w sieci

Redakcja VIVA! 19 października 2019 11:00
Dorota Szelągowska pokazała projekt mieszkania
Fot. Instagram/dotindotin

Obserwatorzy Doroty Szelągowskiej w social mediach są pod wrażeniem sylwetki dekoratorki wnętrz. Ostatnio córka Katarzyny Grocholi postanowiła podzielić się, w jaki sposób pracuje nad swoim ciałem. Jeśli jeszcze nie wiecie co robić, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów koniecznie poznajcie jej sekret! Na swoim Instagramie Dorota nie przestaje nas zaskakiwać, to zdjęcie jest jednym z dowodów!

Urlop w stylu gwiazd

Mimo, że mamy już jesień w pełni, Szelągowska postanowiła zrelaksować się w jednym z ośrodków na Dolnym Śląsku. Gwiazda pokazała zdjęcia z wypoczynku, a jej fani od razu zwrócili uwagę na fotografie z basenu. Dekoratorka prezentuje się cudowanie, a odpoczynek ewidentnie jej służy! Co na to jej obserwatorzy? Porównali ja do gwiazdy filmowej Marilyn Monroe. Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie czy widać podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…