Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Grochola szczerze o trudnej relacji z Dorotą Szelągowską

Dlaczego nie zaprosiły się na swoje śluby?

Konrad Szczęsny 24 maja 2019 17:54
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński

Dzisiaj uchodzą za wzór relacji matka-córka. Jednak, jak wyznały w kwietniu w programie Kuby Wojewódzkiego, kilkanaście lat temu codziennością były dla nich awantury a nawet... rzucanie w siebie ciężkimi przedmiotami. Dorota Szelągowska wyprowadziła się z domu w wieku 16 lat, także dlatego, że molestował ją ówczesny partner Katarzyny Grocholi. W najnowszym wywiadzie pisarka przyznała, że traumatyczne przeżycia scementowały ich relację i obecnie są dla siebie ogromnym wsparciem.

Katarzyna Grochola o relacji z Dorotą Szelągowską

„Byłam najlepszą matką, jaką mogłam być”, deklaruje w rozmowie z tygodnikiem Na żywo Katarzyna Grochola. I dodaje, że mimo trudnych początków i traum, które przeszła wraz z córką, ich więź jest obecnie bardzo silna.

„Kiedyś co prawda rzucałyśmy w siebie patelniami, nasza relacja bywała po prostu wybuchowa… Nie ukrywam, że miałyśmy wiele trudnych momentów, szczególnie wtedy, gdy wpakowałam się w toksyczny związek. Każdy popełnia jakieś błędy. Ten akurat sporo kosztował. Jak mawiała moja ciotka: „można wdepnąć w g...o, ale nie należy w nim zostawać”, zaznaczyła pisarka.

Zadeklarowała, że trudne doświadczenia z przeszłości scementowały ich relację.

„Te trudne doświadczenia nas ukształtowały. Możemy na siebie liczyć. Kocham ją bardzo. Chociaż teraz niezbyt często się spotykamy. Ona bez przerwy pracuje. Od rana do nocy”, zwierzyła się poruszona Katarzyna Grochola.

Katarzyna Grochola o swoim ślubie - dlaczego nie zaprosiła na niego córki?

W kwietniu tego roku okazało się, że autorka hitowych powieści, uwielbianych przez Polki, wzięła niedawno ślub ze swoim ukochanym Stanisławem. Niestety, zabrakło na nim Doroty Szelągowskiej, która z kolei... nie zaprosiła swojej matki na uroczystość zaślubin w 2018 roku! Prasa zaczęła spekulować, że to oznaka chłodnych relacji, jakie między obiema paniami panują. Szybko okazało się jednak, że to jedynie krzywdzące plotki, nie mające wiele wspólnego z prawdą.

„Ślub był cichy, nie zaprosiła nikogo. Zresztą nie była też na moim, pomimo naszych dobrych stosunków. Gdybyśmy chcieli zaprosić dzieci i przyjaciół, musielibyśmy przekładać termin”, wyjaśniła Katarzyna Grochola  

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska, 2004:

Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola, 2004
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska obecnie:

Fot. Instagram

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.