Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
ZE ŚWIATA URODY

Blanka Lipińska pozuje w bikini: ,,Mam 35 lat, rozstępy, cellulit’’

Autorka bestselleru "365 dni" nie wstydzi się swojej figury!

Redakcja VIVA! 4 listopada 2019 15:30
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Od momentu wydania pierwszej książki Blanki Lipińskiej ,,365 dni” o autorce zrobiło się bardzo głośno, a w swoich social mediach zebrała już ponad 200 tysięcy obserwatorów. Obecnie Blanka nie zwalnia i pracuje na planie filmowym w Egipcie, gdzie powstają zdjęcia do ekranizacji bestsellerowej książki. Na Instagramie na bieżąco chwali się tym, co robi, a w wolnych chwilach oddaje się swojej pasji - kitesurfingowi. Mimo, że jej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna kobieta, sama Blanka pokazała, że mimo aktywności fizycznej jej ciało nie jest perfekcyjne.

Blanka Lipińska dieta i ćwiczenia

Mimo, że Lipińska jest posiadaczką zgrabnej figury, nawet ona zmaga się z pewnymi niedoskonałościami. Jak wyznała: ,,Tak, mam potężnego bicka💪🏼 i rozstępy. Mam też 35 lat, cellulit i zmarszczki 😁”. Mimo to nawet na zdjęciu w bikini Blanka wygląda fenomenalnie. Oprócz wysiłku fizycznego stosuje także dietę, dzięki której udało jej się zrzucić aż 30 kilogramów! Jak osiągnąć podobne kształty? ,,Sekret jest prosty – przestańcie żreć! Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja 😉 Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty”. Mimo to nawet Blanka czasami skusi się na niezdrowe przekąski – szczególnie podczas wakacji: Były grane ziemniaki, kluchy, czekolada, sznycel, lody, kalmary z głębokiego tłuszczu, chipsy, popcorn – wyznała Blanka. Koniecznie zobaczcie zdjęcia Blanki i sami oceńcie, jak się prezentuje, dieta i ćwiczenia jej służą? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.