Cate Blanchett
Fot. east news
Uroda Cannes

Cate Blanchett hipnotyzuje spojrzeniem na czerwonym dywanie!

Zobaczcie z bliska ten obłędny make-up

Marta Cieplak 11 maja 2018 16:45
Cate Blanchett
Fot. east news

Cate Blanchett, przewodnicząca jury tegorocznego canneńskiego festiwalu pojawia się na czerwonym dywanie codziennie. Ale 10 maja, przed premierą Zimej wojny Pawła Pawlikowskiego, zachwyciła wszystkich pojawiając się przed pałacem festiwalowym w kwiecistej sukni od Mary Katrantzou.

Kwiaty i smoky eyes

Cate Blanchett wybrała sukienkę Mary Katrantzou z podwiniętym, asymetrycznym dołem i błyszczącym paskiem. Dobrała do niej złote, lakierowane szpilki. Całość wyglądała zniewalająco! Aktorka dobrze wie, że tak efektowna kreacja nie wymaga już dodatkowej oprawy, dlatego Cate zrezygnowała nawet z kolczyków. A do tej pory niemal zawsze nosiła bardzo wyszukane, pełne przepychu modele, między innymi od Chopard.

48-latka zachwyciła także delikatnym makijażem w stylu smoky eyes, ale nie w klasycznej czerni, tylko w bardzo modnym w tym sezonie miedzianym odcieniu. Dzięki temu taki look perfekcyjnie otwiera oko i sprawia, że spojrzenie nabiera blasku. Do tego aktorka dodała jasnoróżową szminkę i odrobinę rozświetlacza wokół oczu. 

Jeśli chodzi o fryzurę, to Cate zdecydowała się na kok w stylu out of bed – zmysłowy i romantyczny jednocześnie. Czekamy na jej kolejne stylizacje!   

Cate Blanchett
Fot. east news
Cate Blanchett
Fot. east news

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.