Cate Blanchett
Fot. east news
Uroda Cannes

Cate Blanchett hipnotyzuje spojrzeniem na czerwonym dywanie!

Zobaczcie z bliska ten obłędny make-up

Marta Cieplak 11 maja 2018 16:45
Cate Blanchett
Fot. east news

Cate Blanchett, przewodnicząca jury tegorocznego canneńskiego festiwalu pojawia się na czerwonym dywanie codziennie. Ale 10 maja, przed premierą Zimej wojny Pawła Pawlikowskiego, zachwyciła wszystkich pojawiając się przed pałacem festiwalowym w kwiecistej sukni od Mary Katrantzou.

Kwiaty i smoky eyes

Cate Blanchett wybrała sukienkę Mary Katrantzou z podwiniętym, asymetrycznym dołem i błyszczącym paskiem. Dobrała do niej złote, lakierowane szpilki. Całość wyglądała zniewalająco! Aktorka dobrze wie, że tak efektowna kreacja nie wymaga już dodatkowej oprawy, dlatego Cate zrezygnowała nawet z kolczyków. A do tej pory niemal zawsze nosiła bardzo wyszukane, pełne przepychu modele, między innymi od Chopard.

48-latka zachwyciła także delikatnym makijażem w stylu smoky eyes, ale nie w klasycznej czerni, tylko w bardzo modnym w tym sezonie miedzianym odcieniu. Dzięki temu taki look perfekcyjnie otwiera oko i sprawia, że spojrzenie nabiera blasku. Do tego aktorka dodała jasnoróżową szminkę i odrobinę rozświetlacza wokół oczu. 

Jeśli chodzi o fryzurę, to Cate zdecydowała się na kok w stylu out of bed – zmysłowy i romantyczny jednocześnie. Czekamy na jej kolejne stylizacje!   

Cate Blanchett
Fot. east news
Cate Blanchett
Fot. east news

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.