Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Irina Shayk zachwyciła swoją stylizacją podczas festiwalu filmowego w Cannes!

Zobaczcie, jak wyglądała!

Sabina Zięba 10 maja 2018 16:15
Fot. East News

Irina Shayk, a właściwie Irina Walerjewna Szajchlisłamowa to rosyjska modelka, która według portalu models.com jest jedną z 20 najseksowniejszych kobiet na świecie. Głośno zrobiło się o niej w 2010 roku, kiedy to związała się z Cristiano Ronaldo. Tworzyli szczęśliwą parę przez 5 lat, do momentu aż modelka związała się z hollywoodzkim przystojniakiem, Bradleyem Cooperem. Rok temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Lea De Seine Shayk Cooper. Irina szybko wróciła do formy sprzed ciąży i olśniewa nienaganną, smukłą sylwetką. Ostatnio zachwycała na MET Gali w towarzystwie swojego ukochanego, a już w środę 9 maja pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes! Jak wypadła?

Stylizacja Iriny Shayk

Modelka na premierze pierwszego konkursowego filmu, egipskiej komedii „Yomeddin”, pojawiła się w przepięknej czarnej kreacji marki TWINSET z dopasowaną górą i bez rękawów. Asymetryczna spódnica zwracała uwagę z kolei na piękne nogi Iriny. Mimo tego, że suknia miała dosyć wyszukany krój, kolor nadawał jej szlachetności. Partnerka Bradleya Coopera idealnie dobrała również dodatki - postawiła na wysadzaną szmaragdami biżuterię Chopard, kolczyki i naszyjnik.

Look uzupełniał skromny kok, który eksponował łabędzią szyję modelki oraz makijaż. Mocne czerwone usta i rozświetlone oko odmłodziły ją o kilka lat, a także sprawiły, że twarz wyglądała świeżo i promiennie. Podoba Wam się jej stylizacja?  

Makijaż Iriny Shayk

Fot. East News

Stylizacja Iriny Shayk

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…