Widać, że ich miłość kwitnie! Kogo lubicie najbardziej?

Sabina Zięba 8 maja 2018 19:00

Już 7 maja 2018 roku Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku po raz 72. użyczyło swego wnętrza pod najważniejszy modowy event w roku! Tym razem na czerwonym dywanie zobaczyliśmy kreacje inspirowane związkiem mody z praktykami religijnymi, a zwłaszcza z obrządkami katolickimi. Choć wśród stałych gości MET Gali są gwiazdy, które co roku genialnie dostosowują się do motywu przewodniego, nie każdy opiera się na tej zasadzie. W naszej galerii możecie zobaczyć pary, które najpiękniej wyglądały podczas tego wydarzenia. Która z nich jest Waszą ulubioną?  

1/7
Copyright @Getty Images
1/7

Amanda Seyfried w kreacji od Prady pojawiła się na gali w towarzystwie swojego męża, Thomasa Sadoskiego. Widać, że małżeństwo im służy!

2/7
Copyright @Getty Images
2/7

Amal Clooney i George Clooney bez wątpienia byli najbardziej fotografowaną parą na imprezie. Żona jednego z najpopularniejszych aktorów Hollywood zdecydowała się tym razem na projekt Richarda Quinna.

3/7
Copyright @Getty Images
3/7

Choć scenarzysta Colin Jost i Scarlett Johansson parokrotnie się rozchodzili i wracali do siebie, widać, że teraz ich miłość kwitnie. 

4/7
Copyright @Getty Images
4/7

Tommy Hilfiger pojawił się na gali ze swoją żoną, Dee Hilfiger. Cudownym pomysłem był fakt, że zdecydowali się na kompatybilne stylizacje - krzyż, który widzimy na piersiach Dee można było zobaczyć również na plecach projektanta.

5/7
Copyright @Getty Images
5/7

Mimo tego że Rande Gerber i Cindy Crawford są małżeństwem już od 20 lat (!) nadal cieszą się sobą.

6/7
Copyright @Getty Images
6/7

Młodzi rodzice, Travis Scott i Kylie Jenner, wywołali spore zamieszanie na MET Gali. Widać, że młoda celebrytka stęskniła się za zainteresowaniem mediów.

7/7
Copyright @Getty Images
7/7

Irina Shayk i Bradley Cooper beż wątpienia byli najpiękniejszą parą na MET Gali! Miło się patrzy na tak szczęśliwych i zakochanych ludzi. Rzadko się to zdarza!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.