Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
O tym się mówi!

Paulina Krupińska już tak nie wygląda! Postawiła na najmodniejszą fryzurę sezonu!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 25 października 2021 11:27
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Uroda Pauliny Krupińskiej wychwalana jest nie bez powodu. Była Miss Polonia, chociaż jest mamą dwójki dzieci, wciąż wygląda zniewalająco. Do tej pory zawsze nosiła charakterystyczną dla siebie fryzurę – długie, ciemne włosy. Tym razem postanowiła zaszaleć i postawiła na sporą metamorfozę! Jej nowe uczesanie to hit tego sezonu! Jak teraz wygląda Krupińska i co skłoniło ją to tak ogromnej zmiany?

CZYTAJ TEŻ: Najlepsze produkty do pielęgnacji ciemnych włosów

Paulina Krupińska postawiła na ostre cięcie

Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki zdecydowała się na zmianę fryzury na jesień 2021! Do tej pory wierna była włosom długości do ramiona, jednak… coś skusiło ją do zmiany! Nie, nie, w tym przypadku nie ma mowy o kryzysie w związku! Małżeństwo Karpieli ma się świetnie, a Paulina postanowiła po prostu zaryzykować, w końcu raz się żyje. Jak sama napisała pod swoim postem z nową fryzurą: „Jak szaleć to szaleć”.

Paulina Krupińska obcięła włosy na boba

W takim cięciu jeszcze nie widzieliśmy Krupińskiej. Bardzo krótki bob wygląda u niej absolutnie obłędnie. Odmłodził ją o kilka lat! Autorem fryzury jest fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański. To między innymi on funduje szalone i często dość kontrowersyjne metamorfozy uczestniczkom programu Top Model.

CZYTAJ TEŻ: Sebastian Karpiel-Bułecka podzielił się z fanami uroczym zdjęciem swoich dzieci!

Bob Krupińskiej to absolutny hit na jesień 2021! Prezenterka wygląda zjawiskowo. Dodał jej lekkości i zupełnie nowej, pozytywnej energii.

Jak Wam się podoba metamorfoza Pauliny Krupińskiej? Powinna zostać przy takiej długości? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.