Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Sebastian Karpiel-Bułecka podzielił się z fanami uroczym zdjęciem swoich dzieci!

Do kogo podobni są Antonina i Jędrzej?

Olga Figaszewska 20 lipca 2021 15:08
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Instagram @pkrupinska

Sebastian Karpel-Bułecka i Paulina Krupińska są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie doczekali się dwójki wspaniałych pociech – Antoniny i Jędrzeja. Para strzeże prywatności swoich bliskich, unika rozmów na osobiste tematy i rzadko zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia swoich pociech. Tym razem muzyk zrobił wyjątek i pokazał w sieci uroczą fotografię z maluchami. 

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał zdjęcie dzieci

Dla Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu. Swoim pociechom małżonkowie poświęcają każdą wolną chwilę. „To moja najważniejsza rola życiowa, najpiękniejsza, jaka może się przytrafić”, mówiła w VIVIE! O macierzyństwie prowadząca Dzień Dobry TVN.

Para rzadko dzieli się w mediach społecznościowych fragmentami swojego życia prywatnego. Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska należą również do grona gwiazd, które unikają publikowania wizerunku swoich pociech w sieci, strzegąc w ten sposób ich prywatności. Zdarza się, że Antonina i Jędrzej pojawiają się na fotografiach, ale pozują do nich bokiem bądź tyłem.

Niedawno muzyk zrobił wyjątek i pokazał na Instagramie kadr z rodzinnego wypadu. Na zdjęciu widzimy sześcioletnią Antoninę i czteroletniego Jędrzeja. Dzieci pary rosną jak na drożdżach!

Sprawdź też: Sebastian Karpiel-Bułecka: „Dla mnie to był ostatni czas na to, żeby mieć dzieci” 

Sebastian Karpiel-Bulecka pokazał dzieci
Fot. Instagram @sebastiankarpielbulecka

Sebastian Karpiel Bułecka o ojcostwie

W 2019 roku muzyk otworzył się na temat ojcostwa w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz. Nie ukrywał, że miał w sobie wiele lęków. Rodzicielstwo wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. „Człowiek świadomy się lęka, to jest wpisane w oczekiwanie na przyjście na świat dziecka. Co więcej: te obawy wcale nie gasną, jak dziecko się pojawia, wręcz przeciwnie: rodzicom strach towarzyszy do końca życia. To też nie jest nic złego, po prostu trzeba się nauczyć z tym żyć. Ktoś kiedyś powiedział, że kiedy na świecie pojawia się dziecko, wtedy dopiero dowiadujemy się, co to znaczy miłość i strach. I coś w tym jest”, zwierzał się artysta. w wywiadzie dla Baby by Ann.

Pierwsze dziecko pojawiło się na świecie, gdy muzyk miał 39 lat. W tej samej rozmowie muzyk podkreślał, że dojrzał do tego, by zostać ojcem.  „Dla mnie to był ostatni czas na to, żeby mieć dzieci, w takim względzie, że nie chciałem być starym tatą, który nie będzie za nimi nadążał. Więc to wszystko we mnie dojrzało i miałem to szczęście, że spotkałem Paulinę i dzięki niej to moje marzenie udało się zrealizować”, dodawał.

Zobacz też: Paulina Krupińska-Karpiel: „Bycie mamą to moja najważniejsza rola życiowa”

Dziś jest dumnym tatą dwójki cudownych pociech. Sebastian Karpiel-Bułecka ma świadomość, że ojcostwo wywarło na niego ogromny wpływ, zrewolucjonizowało jego życie i postrzeganie świata. W poruszających słowach mówił o miłości do żony i dzieci. Pojawienie się maluchów na świecie dopełniło związek pary.

„Jestem odpowiedzialny za dzieci, za Paulinę i to sprawia, że czuję się mężczyzną. Dobrze mi z tym. To mnie rozwija, mocno kształtuje, czuję wielki rozwój duchowy. Czuję, że przerabiam samego siebie: posiadanie dzieci sprawiło, że musiałem zrezygnować w dużej mierze z siebie, pozbyć się egoizmu, mój świat przestał się kręcić tylko i wyłącznie wokół mnie, zaczął się kręcić wokół rodziny. Z wielu rzeczy, do których byłem przyzwyczajony i które były dla mnie ważne, musiałem zrezygnować, wiele odpuścić dla nich. A wcześniej wydawało mi się, że nie jestem w stanie bez nich żyć… Co więcej: ta rezygnacja mnie rozwinęła, pokazała zupełnie inną perspektywę, dzięki niej inaczej patrzę na życie”, dodawał w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz w 2019 roku. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.