Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcia synka. Mały Jędrek skończył 5 lat!

To cała mama? Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości!

Gabriela Czernecka 16 maja 2022 08:01
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska pokazała twarz swojego syna! Wszystko z okazji jego 5. urodzin. Do kogo jest podobny Jędrek? Według wielbicieli talentu Miss Polonii 2013 chłopiec to cała ona...

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z synkiem pierwszy raz

Syn Pauliny Krupińskiej przyszedł na świat w 2017 roku. Dwa lata wcześniej modelka została mamą córeczki Antoniny. Po narodzinach dzieci Paulina Krupińska robiła wszystko, by zapewnić im prywatność. Wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką rzadko pokazują wspólne fotografie w sieci. Nie da się ukryć, że małżeństwo darzy się szczególnym zaufaniem i szacunkiem.

Tak niedawno w jednym z wywiadów dla Plejady, muzyk opowiadał o miłości: „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony".

Czytaj takżePaulina Krupińska-Karpiel: ,,Niech piszą, że ładna. Gorzej, jak zaczną pisać, że ładna, ale stara"

Od czasu do czasu zakochani robią jednak wyjątek, a ich wspólne zdjęcia podbijają internet. Tak było np. 3 lata temu w listopadzie. Na Instagramie prowadzącej Dzień Dobry TVN pojawiło się wtedy jej wspólne zdjęcie z ukochanym mężem i... synkiem Jędrkiem. „Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️”, napisała Paulina Krupińska. 

Był to pierwszy raz, gdy zobaczyliśmy tego rodzaju fotografię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️ @sebastiankarpielbulecka

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Nowe zdjęcie Jędrka - syn Pauliny Krupińskiej i Stanisława Karpiela-Bułecki

Gwiazda, która unika medialnego rozgłosu, długo kazała czekać fanom na kolejne prywatne zdjęcie z synem. Wytrwali obserwatorzy doczekali się jednak i takowe pojawiło się w grudniu 2021 roku... „Najfajniejszy facet na świecie #jędruś”, podpisała czarno-białą fotografię mama czterolatka, która na zdjęciu leży obok niego z zamkniętymi oczami.

Użytkownicy Instagrama zwrócili oczywiście uwagę na to, czy ich zdaniem chłopiec ma coś ze sławnej mamy. Jakie padły komentarze? „A jaki podobny do Ciebie”; „Oj myślę, że Jędruś do tatusia nie jest podobny. On jest cały jak ty”; „Czysta mamusia z profilu”, to tylko niektóre z nich.

Teraz z okazji kolejnych urodzin chłopca zobaczyliśmy jeszcze jedną fotografię. „5 lat temu na świecie pojawił się mój idealny mężczyzna. Marzę o tym by zawsze pozostał taki empatyczny i radosny jaki jest teraz”, głosił podpis.

Czy faktycznie widać aż takie podobieństwo między mamą a synkiem? Oceńcie sami. 

Czytaj też: Paulina Krupińska zdradza kulisy pracy w DDTVN. To dzieje się, gdy zgasną kamery!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Ukryta gra 2019
Fot. East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.