Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Krupińska po raz pierwszy pokazała twarz synka. Mały Jędrek to cała mama?

Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości!

Gabriela Czernecka 16 listopada 2019 13:54
Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK

Paulina Krupińska pokazała twarz swojego syna! Miss Polonia z 2012 roku pierwszy raz zdecydowała się na tak odważne zdjęcie. Modelka należy do tego grona gwiazd, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w social mediach. Rzadko pokazuje się publicznie z mężem, a ich wspólne zdjęcia w social mediach to prawdziwa gratka dla jej fanów. Mimo to od czasu do czasu robi wyjątek, dodając zdjęcia z córką i synem. Zawsze jednak stara się, by ich twarze nie były widoczne. Choć w ten sposób pragnie zapewnić im prywatność. Tym razem Paulina Krupińska zrobiła jednak wyjątek. Modelka po raz pierwszy pokazała twarz swojego synka! Do kogo bardziej podobny jest Jędrek?

Paulina Krupińska pokazała syna

Syn Pauliny Krupińskiej przyszedł na świat w 2017 roku. Dwa lata wcześniej modelka została mamą córeczki Antoniny. Po narodzinach dzieci Paulina Krupińska robiła wszystko, by zapewnić im prywatność. Wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką rzadko pokazują wspólne fotografie w sieci. Nie da się ukryć, że małżeństwo darzy się szczególnym zaufaniem i szacunkiem.

Tak niedawno w jednym z wywiadów dla Plejady, muzyk opowiadał o miłości: „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony".

Od czasu do czasu zakochani robią jednak wyjątek, a ich wspólne zdjęcia podbijają internet. Tak jest i tym razem. Na Instagramie Pauliny Krupińskiej pojawiło się jej wspólne zdjęcie z ukochanym mężem i... synkiem Jędrkiem. „Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️”, napisała Paulina Krupińska. 

Opublikowane przez nią zdjęcie szybko zyskało masę przychylnych komentarzy. Internauci są zachwyceni fotografią i piszą wprost, że Jędrek to cała mama! Czy faktycznie? Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️ @sebastiankarpielbulecka

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Ukryta gra 2019
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.