Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcia synka. Mały Jędrek skończył 5 lat!

To cała mama? Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości!

Gabriela Czernecka 16 maja 2022 08:01
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska pokazała twarz swojego syna! Wszystko z okazji jego 5. urodzin. Do kogo jest podobny Jędrek? Według wielbicieli talentu Miss Polonii 2013 chłopiec to cała ona...

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z synkiem pierwszy raz

Syn Pauliny Krupińskiej przyszedł na świat w 2017 roku. Dwa lata wcześniej modelka została mamą córeczki Antoniny. Po narodzinach dzieci Paulina Krupińska robiła wszystko, by zapewnić im prywatność. Wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką rzadko pokazują wspólne fotografie w sieci. Nie da się ukryć, że małżeństwo darzy się szczególnym zaufaniem i szacunkiem.

Tak niedawno w jednym z wywiadów dla Plejady, muzyk opowiadał o miłości: „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony".

Czytaj takżePaulina Krupińska-Karpiel: ,,Niech piszą, że ładna. Gorzej, jak zaczną pisać, że ładna, ale stara"

Od czasu do czasu zakochani robią jednak wyjątek, a ich wspólne zdjęcia podbijają internet. Tak było np. 3 lata temu w listopadzie. Na Instagramie prowadzącej Dzień Dobry TVN pojawiło się wtedy jej wspólne zdjęcie z ukochanym mężem i... synkiem Jędrkiem. „Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️”, napisała Paulina Krupińska. 

Był to pierwszy raz, gdy zobaczyliśmy tego rodzaju fotografię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️ @sebastiankarpielbulecka

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Nowe zdjęcie Jędrka - syn Pauliny Krupińskiej i Stanisława Karpiela-Bułecki

Gwiazda, która unika medialnego rozgłosu, długo kazała czekać fanom na kolejne prywatne zdjęcie z synem. Wytrwali obserwatorzy doczekali się jednak i takowe pojawiło się w grudniu 2021 roku... „Najfajniejszy facet na świecie #jędruś”, podpisała czarno-białą fotografię mama czterolatka, która na zdjęciu leży obok niego z zamkniętymi oczami.

Użytkownicy Instagrama zwrócili oczywiście uwagę na to, czy ich zdaniem chłopiec ma coś ze sławnej mamy. Jakie padły komentarze? „A jaki podobny do Ciebie”; „Oj myślę, że Jędruś do tatusia nie jest podobny. On jest cały jak ty”; „Czysta mamusia z profilu”, to tylko niektóre z nich.

Teraz z okazji kolejnych urodzin chłopca zobaczyliśmy jeszcze jedną fotografię. „5 lat temu na świecie pojawił się mój idealny mężczyzna. Marzę o tym by zawsze pozostał taki empatyczny i radosny jaki jest teraz”, głosił podpis.

Czy faktycznie widać aż takie podobieństwo między mamą a synkiem? Oceńcie sami. 

Czytaj też: Paulina Krupińska zdradza kulisy pracy w DDTVN. To dzieje się, gdy zgasną kamery!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Ukryta gra 2019
Fot. East News
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.