Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Krupińska pokazała twarz synka. Mały Jędrek to cała mama?

Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości!

Gabriela Czernecka 16 października 2021 08:05
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska pokazała twarz swojego syna! Według wielu fanów i dziennikarzy Miss Polonia z 2012 roku zdecydowała się na tak odważne zdjęcie po raz pierwszy. Sięgnęliśmy jednak pamięcią wstecz i okazuje się, że prezenterce zdarzyło się to już też w 2019 roku. Dziś jednak chłopiec ma już 4 lata. Do kogo jest podobny Jędrek? 

Paulina Krupińska pokazała syna 1. raz

Syn Pauliny Krupińskiej przyszedł na świat w 2017 roku. Dwa lata wcześniej modelka została mamą córeczki Antoniny. Po narodzinach dzieci Paulina Krupińska robiła wszystko, by zapewnić im prywatność. Wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką rzadko pokazują wspólne fotografie w sieci. Nie da się ukryć, że małżeństwo darzy się szczególnym zaufaniem i szacunkiem.

Tak niedawno w jednym z wywiadów dla Plejady, muzyk opowiadał o miłości: „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony".

Czytaj takżePaulina Krupińska-Karpiel: ,,Niech piszą, że ładna. Gorzej, jak zaczną pisać, że ładna, ale stara"

Od czasu do czasu zakochani robią jednak wyjątek, a ich wspólne zdjęcia podbijają internet. Tak było np. 2 lata temu w listopadzie. Na Instagramie prowadzącej Dzień Dobry TVN pojawiło się wtedy jej wspólne zdjęcie z ukochanym mężem i... synkiem Jędrkiem. „Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️”, napisała Paulina Krupińska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy ❤️ @sebastiankarpielbulecka

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Nowe zdjęcie Jędrka - syn Pauliny Krupińskiej i Stanisława Karpiela-Bułecki

Gwiazda, która unika medialnego rozgłosu, długo kazała czekać fanom na kolejne prywatne zdjęcie z synem. Wytrwali obserwatorzy doczekali się jednak i wczoraj takowe się pojawiło... „Najfajniejszy facet na świecie #jędruś”, podpisała czarno-białą fotografię mama czterolatka, która na zdjęciu leży obok niego z zamkniętymi oczami.

Użytkownicy Instagrama zwrócili oczywiście uwagę na to, czy ich zdaniem chłopiec ma coś ze sławnej mamy. Jakie padły komentarze? „A jaki podobny do Ciebie”; „Oj myślę, że Jędrus do tatusia nie jest podobny. On jest cały jak ty”; „Czysta mamusia z profilu”, to tylko niektóre z nich.

Czy faktycznie widać aż takie podobieństwo? Zobaczcie najnowsze zdjęcie i oceńcie sami. 

Czytaj też: Paulina Krupińska zdradza kulisy pracy w DDTVN. To dzieje się, gdy zgasną kamery!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Ukryta gra 2019
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.