Olivier Janiak metamorfoza
Fot. AGATA KULESZA & ŁUKASZ PIK
O tym się mówi

Oliwier Janiak pokazał zdjęcie z młodości

Fani porównuja go do Brooklyna Beckhama i Taylora Lautnera

Marta Cieplak 7 lutego 2023 16:30
Olivier Janiak metamorfoza
Fot. AGATA KULESZA & ŁUKASZ PIK

Choć Olivier Janiak zaczynał swoją karierę od bycia modelem, teraz w Polsce najbardziej znany jest jako dziennikarz i prowadzący program Co za tydzień, który na antenie TVN emitowany jest nieprzerwanie od 2001. I od lat niemal się nie zmienia. Dlatego dla jego fanów niemałym szokiem było zdjęcie, jakie Janiak pokazał na swoim Instagramie. Widzimy na nim młodego chłopaka łudząco podobnego do... No właśnie, fani mieli wiele porównać. Zobaczcie jakich!

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Raczek przypomniał wspólne zdjęcie z Grażyną Torbicką sprzed niemal 40 lat!

Jak Olivier Janiak wyglądał w młodości?

Olivier Janiak dość często pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie, ale zazwyczaj aktualne, na których widać zaczesane do tyłu półdługie włosy i lekko siwiejącą brodę. Dlatego wielką odmianą okazało się odnalezione przez dziennikarza zdjęcie z młodości. Jak sam napisał zostało zrobione około 1989 roku na wyjeździe klasowym. Miał na nim 15 lat, więc prawdopodobnie była to pierwsza klasa liceum.

Zaskakujące jest jednak to, jak bardzo zmienił się gwiazdor TVN. Na zdjęciu jest niemal nie do poznania.

Fani i koledzy dziennikarza zasypali go komplementami i porównaniami. Dla jednych wygląda jak... połączenie własnych synów . Dla innych jak Brooklyn Beckham lub Taylor Lautner, czyli aktor znany z rola Wilkołaka w kultowym filmie Zmierzch. Też widzicie takie podobieństwo? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…