Olivier Janiak, VIVA!
DZIECI GWIAZD

Olivier Janiak to ojciec na medal. Zobacz, jak wyrośli synowie dziennikarza

„Rodzina najważniejsza”, podkreślał ulubieniec widzów

Olga Figaszewska 9 stycznia 2023 14:43
Olivier Janiak, VIVA!

Dla Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej rodzina jest najważniejsza. Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu od 20 lat tworzy niezwykle udane i szczęśliwe małżeństwo. W międzyczasie doczekali się trójki wspaniałych dzieci: Christiana, Fryderyka i Juliana. Dumny ojciec od czasu do czasu dzieli się z fanami fotografiami swoich pociech. Zobacz najnowsze zdjęcia synów prezentera. Młodzi wyrastają na prawdziwych przystojniaków. 

Dzieci Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Zakochani pobrali się we wrześniu 2003 roku. Od 20 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i doczekali się trójki synów. „Szczęśliwie zostaliśmy rodzicami wtedy, kiedy zaczęliśmy o tym myśleć na poważnie. To było po 6 latach naszego związku i to był dobry moment, bo nacieszyliśmy się sobą i chcieliśmy poczuć coś… inaczej”, wspominał Olivier Janiak w cyklu rozmów na blogu Anny Lewandowskiej - Baby by Ann.

Najstarsza pociecha pary, Fryderyk przyszedł na świat w 2009 roku. Dwa lata później urodził się Christian, a w 2013 roku dumni rodzice powitali Juliana. Synowie są oczkiem w głowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka. Pragną zapewnić im wszystko, co najlepsze — bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo. Małżonkowie spędzają z nimi każdą wolną chwilę. Olivier Janiak nie ukrywa, że ojcostwo to ogromne wyzwanie.

„Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, mówił w  rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

Zobacz też: Krzysztof Ibisz pokazał twarz synka! Prezenter opublikował urocze nagranie z Borysem i babcią

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Karolina Malinowska, Olivier Janiak z synami, Viva! sierpień 2014

Olivier Janiak o ojcostwie

O swoich synach dziennikarz mówi zawsze z czułością. Jest dumny z ich zainteresowań i pasji. „Fryderyk ma dużo moich cech: lubi się stroić, ma Jackson’owy klimat i artystyczne, sceniczne zacięcie: pięknie śpiewa. Często też gada sam do siebie, mam tak samo. Christian jest bardzo opiekuńczy – troszczy się o innych i stwarza taką atmosferę, że ludzie dobrze się czują w jego towarzystwie. A Julek to jest człowiek demolka. Ja też potrafię taki być, choć nie w tak konkretny sposób (śmiech). On jest cesarzem rzeczywistości, determinuje nasze życie zupełnie, ustawia sobie dwóch starszych braci, po prostu rządzi”, zdradzał w jednej z rozmów.

Olivier Janiak od czasu do czasu zamieszcza wspólne kadry z pociechami. Tak było w październiku 2021 roku. Prezenter pod wspólnym zdjęciem z Fryderykiem, Christianem i Julianem napisał: „Rodzina najważniejsza”.  Chłopcy rosną jak na drożdżach. Do kogo są podobni? Do taty czy do mamy?

Fani za każdym razem zachwycają się rodzinnym zdjęciem. „Rodzina daje ogromną siłę 👏”, „Super rodzinka. Życzę Wam wszystkiego dobrego, przede wszystkim dużo, dużo zdrówka. ❤️❤️❤️”, „Piękna rodzinka 😍”, czytamy.

Równie rodzinne zdjęcie pojawiło się na koncie dziennikarza z okazji Świąt Wielkanocnych w 2022 roku. A niedawno prezenter pokazał nowy kadr z dziećmi. „Jakaś nieostra ta moja rodzinka, ale wszyscy w komplecie, zażywamy pluchy”, napisał Olivier Janiak.

Musimy przyznać, że po malutkich pociechach pary nie ma już śladu. Czas płynie bardzo szybko, ale ich miłość jest stale wielka.

Serdecznie pozdrawiamy!  

Zobacz także: Córka Borysa Szyca świętuje 18. urodziny! Sonia to prawdziwa piękność

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.