Olivier Janiak, VIVA!
O TYM SIĘ MÓWI

Olivier Janiak na wspólnym zdjęciu z synami. Ależ oni wyrośli

„Rodzina najważniejsza”, napisał dziennikarz

Olga Figaszewska 12 października 2021 12:51
Olivier Janiak, VIVA!

Dla Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej rodzina jest najważniejsza. Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu doczekała się trójki wspaniałych pociech. Christian, Fryderyk i Julian wyrastają na prawdziwych przystojniaków. Prezenter podzielił się z fanami najnowszą fotografią swoich pociech.

Dzieci Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Zakochani pobrali się w 2003 roku. Od 18 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i doczekali się trójki synów.
„Szczęśliwie zostaliśmy rodzicami wtedy, kiedy zaczęliśmy o tym myśleć na poważnie. To było po 6 latach naszego związku i to był dobry moment, bo nacieszyliśmy się sobą i chcieliśmy poczuć coś… inaczej”, wspominał Olivier Janiak w cyklu rozmów na blogu Anny Lewandowskiej - Baby by Ann.

Najstarsza pociecha pary, Fryderyk przyszedł na świat w 2009 roku. Dwa lata później urodził się Christian, a w 2013 roku dumni rodzice powitali Juliana. Synowie są oczkiem w głowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka. Pragną zapewnić im wszystko, co najlepsze - bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo. Małżonkowie spędzają z nimi każdą wolną chwilę. Olivier Janiak nie ukrywa, że ojcostwo to ogromne wyzwanie.

„Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, mówił w  rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

Zobacz też: Olivier Janiak o rodzicielstwie: „Żona leżała z rozprutym brzuchem na haju po jakimś leku…”

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Karolina Malinowska, Olivier Janiak z synami, Viva! sierpień 2014

Olivier Janiak o ojcostwie

O swoich synach dziennikarz mówi zawsze z czułością. Jest dumny z ich zainteresowań i pasji. „Fryderyk ma dużo moich cech: lubi się stroić, ma Jackson’owy klimat i artystyczne, sceniczne zacięcie: pięknie śpiewa. Często też gada sam do siebie, mam tak samo. Christian jest bardzo opiekuńczy – troszczy się o innych i stwarza taką atmosferę, że ludzie dobrze się czują w jego towarzystwie. A Julek to jest człowiek demolka. Ja też potrafię taki być, choć nie w tak konkretny sposób (śmiech). On jest cesarzem rzeczywistości, determinuje nasze życie zupełnie, ustawia sobie dwóch starszych braci, po prostu rządzi”, zdradzał w jednej z rozmów.

Olivier Janiak od czasu do czasu zamieszcza wspólne kadry z pociechami. Tak było i tym razem. Prezenter pod wspólnym zdjęciem z Fryderykiem, Christianem i Julianem napisał: „Rodzina najważniejsza”.  Chłopcy rosną jak na drożdżach. Do kogo są podobni? Do taty czy do mamy?

Fani zachwycają się rodzinnym zdjęciem. „Rodzina daje ogromną siłę 👏”, „Super rodzinka. Życzę Wam wszystkiego dobrego,przede wszystkim dużo, dużo zdrówka. ❤️❤️❤️”, „Piękna rodzinka 😍”, czytamy. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.