Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Mija 17 lat od ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej! Tak wyglądali podczas ceremonii

Pokazali wspólne zdjęcie sprzed lat

Redakcja VIVA! 22 września 2020 13:00
Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Olivier Janiak i Karolina Malinowska stanęli razem na ślubnym kobiercu w czerwcu 2003 roku. Powiedzieli sobie tak już po roku znajomości. Ceremonia odbyła się w urokliwej romańskiej kaplicy w Tumie. Od jednego z najważniejszych momentów w życiu dziennikarza i modelki mija 17 lat. Tak para prezentowała się podczas tego pięknego dnia. Zobacz też wzruszające zdjęcie sprzed lat, którym Karolina Malinowska podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Olivier Janiak i Karolina Malinowska obchodzili 17. rocznicę ślubu

Od 2001 roku prowadzi magazyn telewizyjny Co za tydzień emitowany przez stację TVN. Olivier Janiak to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, prezenterów, konferansjerów. W swojej karierze prowadził wiele wydarzeń kulturalnych, takich jakich Miss Polonia czy festiwal w Sopocie. Był też współprowadzącym Dzień Dobry TVN. W 2005 roku w parze z Kamilą Kajak zwyciężył pierwszą polską edycję Tańca z gwiazdami. Początkowo zajmował się jednak modelingiem, tak jak jego żona. Karolina Malinowska jest modelką i prezenterką. Prowadziła m.in. program Projekt Plaża  TVN-u u bogu swojego partnera. 

Para jest małżeństwem od 17 lat. Pobrali się w czerwcu 2003 roku. Ślub cywilny wzięli w Łodzi, a ceremonię kościelną postanowili wyprawić w urokliwej romańskiej kaplicy w Tumie. Olivier Janiak i Karolina Malinowska doczekali się trójki dzieci. Wspólnie wychowują trzech synów - Fryderyka, Christiana i Juliana. Chłopcy przyszli na świat kolejno w 2009, 2011 i 2013 roku. 

O rodzicielstwie Olivier Janiak opowiedział m.in. Annie Lewandowskiej w ramach cyklu na jej blogu Wywiadówka. „Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, mówił dziennikarz. 

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - tak wyglądali przed laty

Trzeba przyznać, że dziennikarz i modelka tworzą cudowną parę. Wyglądają razem pięknie i wydają się bardzo szczęśliwi. Z okazji rocznicy ich ślubu jakiś czas temu Karolina Malinowska postanowiła podzielić się fanami fotografią z początku ich związku. Tak wyglądali przed laty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12 lat temu powiedzieliśmy sobie TAK :-). I choć czasem pada NIE, to tamto TAK jest nadal aktualne :-) @olivierjaniak ❤️

Post udostępniony przez Karolina Malinowska (@karolinamalinowska_official)

W tym roku obchodzą natomiast już 17. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Dzień zaślubin z pewnością był jednym z najważniejszych momentów w ich życiu. Wyglądali razem przepięknie! Tak prezentowała się para młoda 20 czerwca 2003 roku.  

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.