Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum
HISTORIE MIŁOSNE

Od ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej minęło 18 lat! Tak wyglądali podczas ceremonii

Oto ich niezwykła historia miłości

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2022 18:00
Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Olivier Janiak i Karolina Malinowska stanęli razem na ślubnym kobiercu we wrześniu 2003 roku. Powiedzieli sobie "tak" już po trzech miesiącach znajomości. Ceremonia odbyła się w urokliwej romańskiej kaplicy w Tumie. Od jednego z najważniejszych momentów w życiu dziennikarza i modelki minęło 18 lat. Tak para prezentowała się podczas tego pięknego dnia. Zobacz też wzruszające zdjęcie sprzed lat, którymi Karolina Malinowska podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Olivier Janiak i Karolina Malinowska obchodzą 18. rocznicę ślubu

Od 2001 roku Olivier Janiak prowadzi magazyn telewizyjny „Co za tydzień” emitowany przez stację TVN. W swojej karierze był gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych, takich jakich Miss Polonia czy festiwal w Sopocie. Był też współprowadzącym "Dzień Dobry TVN". W 2005 roku w parze z Kamilą Kajak zwyciężył pierwszą polską edycję „Tańca z gwiazdami”. Jednak początkowo zajmował się modelingiem, podobnie jak jego żona Karolina Malinowska. Świat mody to nie jedyna branża, w której miała okazję się zaprezentować, prowadziła też u bogu swojego partnera m.in. program „Projekt Plaża” na antenie TVN-u.

Para jest małżeństwem od 18 lat. Pobrali się we wrześniu 2003 roku. Ślub cywilny wzięli w Łodzi, a ceremonię kościelną postanowili wyprawić w urokliwej romańskiej kaplicy w Tumie. Olivier Janiak i Karolina Malinowska doczekali się trójki dzieci. Wspólnie wychowują synów Fryderyka, Christiana i Juliana. Chłopcy przyszli na świat kolejno w 2009, 2011 i 2013 roku. 

O rodzicielstwie Olivier Janiak opowiedział m.in. Annie Lewandowskiej w ramach cyklu Wywiadówka” na jej blogu. „Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, mówił dziennikarz. 

Czytaj także: Olivier Janiak ruszył w samotną podróż z synami. Ale oni wyrośli! 

Olivier Janiak i Karolina Malinowska na 25-leciu AVONU
Fot. ONS
Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Fot. instagram.com/olivierjaniak

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Fot. instagram.com/karolinamalinowska_official

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - tak wyglądali przed laty

Dziennikarz i modelka tworzą wyjątkową parę. Z okazji 18. rocznicy ich ślubu Karolina Malinowska postanowiła podzielić się z fanami fotografią z ceremonii zaślubin. Trzeba przyznać, że wyglądali zjawiskowo. Modelka sama przyznała na Instagramie, że tego dnia poczuła się jak w bajce.

„Dawno, dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli? 💕”, zapytała figlarnie męża modelka.

Dziennikarz nie czekał długo z odpowiedzią:

„To był żebrak, błagał o miłość i dostał na wyrost - Najlepszą 🌹”, skomplementował żonę Olivier Janiak

Prezenter również na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił romantyczne zdjęcie z żoną, okraszając je wzruszającym wyznaniem miłosnym.

„18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia, czasem głęboko nurkujemy w otchłań, czasem osiadamy na mieliźnie, czasem jest flauta, kiedy indziej szkwał, nawet sztorm, ale zawsze razem docieramy do brzegu. Słonecznego. Dzięki K. za tę piękną podróż i cudowne towarzystwo ♥️ rocznica”, zachwalał małżeństwo z Karoliną Malinowską dziennikarz.

Czytaj także: „Klasyczny podział ról gdzieś zaginął”. Karolina Malinowska i Olivier Janiak są za równouprawnieniem w związku?

Olivier Janiak i Karolina Malinowska: historia ich miłości 

Prezenter i modelka poznali się na planie programu „Co za tydzień”, którego on był gospodarzem. „Doskonale pamiętam, bo wiedząc, z kim mam się spotkać na planie, przygotowuję się do każdej rozmowy. Wtedy był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska – niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie”, wspominał gwiazdor w wywiadzie dla Plejady.

Niestety, pomimo że Karolina zrobiła imponujące wrażenie na dziennikarzu, nie mógł liczyć na prywatną rozmowę z modelką. „Ona bardzo subtelnie, inteligentnie mnie zbyła”, wspomina po latach jej reakcję prezenter. Mężczyzna jednak się nie poddał i gdy miesiąc później spotkał modelkę na kolejnym wydarzeniu kulturalnym, przegadał już z nią cały wieczór. „Pomyślałem sobie, że jest to niezwykle intrygująca młoda dama. Miesiąc później spotkaliśmy się na rozdaniu nagród magazynu „Elle” i przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub”, wyznał dziennikarz. 

Olivier Janiak uważa, że decyzja o ślubie nie była podjęta w popłochu. Oboje byli w sobie bardzo zakochani i wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Nie mieli wtedy żadnych wątpliwość, co do formalizacji związku. A dzień ślubu wspominają jako ten najwspanialszy. „Nie zadawaliśmy sobie żadnych dodatkowych pytań. Wiedzieliśmy, że to, co się między nami dzieje, jest wyjątkowe. Dziś, po wielu już latach razem i z trzema fantastycznymi synami w domu, potrafimy czuć podobnie. Chyba o to chodzi”.

Dzień zaślubin z pewnością był dla dziennikarza i modelki jednym z najważniejszych momentów w ich życiu. Wyglądali razem przepięknie! Tak prezentowała się para młoda 20 września 2003 roku.  

Czytaj także: Olivier Janiak kończy dzisiaj 47 lat! Zobaczcie jak się zmieniał na przestrzeni czasu!

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.