Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
HISTORIE MIŁOSNE

Na początku była nieosiągalna, on się jednak nie poddawał. Po trzech miesiącach znajomości wzięli ślub

Oliwier Janiak i Karolina Malinowska od niemal 21 lat tworzą piękną parę

Redakcja VIVA! 17 maja 2024 15:56
Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Ich związek rozwinął się jak burza. Ślub wzięli zaledwie po trzech miesiącach znajomości, ale już wtedy wiedzieli, że będą ze sobą na zawsze. Są razem od 21 lat, a ich miłość nie gaśnie. Olivier Janiak, który dzisiaj obchodzi urodziny i Karolina Malinowska to przykład wyjątkowej, szczerej i prawdziwej miłości, której czasem ze świecą szukać w show-biznesie. A jednak można!

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są 21 lat po ślubie

Od 2001 roku Olivier Janiak prowadzi magazyn telewizyjny „Co za tydzień” emitowany przez stację TVN. W swojej karierze był gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych, takich jakich Miss Polonia czy festiwal w Sopocie. Przez długi czas prowadził również panel dyskusyjny z artystami podczas festiwalu filmowego Mastercard OFF Camera. Był też współprowadzącym "Dzień Dobry TVN". W 2005 roku w parze z Kamilą Kajak zwyciężył pierwszą polską edycję „Tańca z gwiazdami”. Jednak początkowo zajmował się modelingiem, podobnie jak jego żona Karolina Malinowska. Świat mody to nie jedyna branża, w której miała okazję się zaprezentować, prowadziła też u boku swojego partnera m.in. program „Projekt Plaża” na antenie TVN-u.

Para jest małżeństwem od 20 lat. Pobrali się we wrześniu 2003 roku. Ślub cywilny wzięli w Łodzi, a ceremonię kościelną postanowili wyprawić w urokliwej romańskiej kaplicy w Tumie. Olivier Janiak i Karolina Malinowska doczekali się trójki dzieci. Wspólnie wychowują synów Fryderyka, Christiana i Juliana. Chłopcy przyszli na świat kolejno w 2009, 2011 i 2013 roku. 

O rodzicielstwie Olivier Janiak opowiedział m.in. Annie Lewandowskiej w ramach cyklu Wywiadówka” na jej blogu. „Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, mówił dziennikarz. 

Czytaj także: W przeszłości poroniła, pierwsza ciąża była zagrożona. Tak wyglądała droga Zofii Zborowskiej do wymarzonego macierzyństwa

Olivier Janiak i Karolina Malinowska na 25-leciu AVONU
Fot. ONS
Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Fot. instagram.com/olivierjaniak

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Fot. instagram.com/karolinamalinowska_official

Olivier Janiak i Karolina Malinowska — tak wyglądali przed laty

Dziennikarz i modelka tworzą wyjątkową parę. Trzy lata temu, z okazji 18. rocznicy ich ślubu, Karolina Malinowska postanowiła podzielić się z fanami fotografią z ceremonii zaślubin. Trzeba przyznać, że wyglądali wówczas zjawiskowo. Modelka sama przyznała na Instagramie, że tego dnia poczuła się jak w bajce.

„Dawno, dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli? 💕”, zapytała figlarnie męża modelka.

Dziennikarz nie czekał długo z odpowiedzią: „To był żebrak, błagał o miłość i dostał na wyrost — Najlepszą 🌹”, skomplementował żonę Olivier Janiak

Prezenter również na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił romantyczne zdjęcie z żoną, okraszając je wzruszającym wyznaniem miłosnym. „18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia, czasem głęboko nurkujemy w otchłań, czasem osiadamy na mieliźnie, czasem jest flauta, kiedy indziej szkwał, nawet sztorm, ale zawsze razem docieramy do brzegu. Słonecznego. Dzięki K. za tę piękną podróż i cudowne towarzystwo ♥️ rocznica”, zachwalał małżeństwo z Karoliną Malinowską dziennikarz.

Czytaj także: Doczekał się szóstki dzieci, przez osiem lat nie miał z nimi kontaktu. Kim są i czym zajmują się dzieci Jana Frycza?

Olivier Janiak i Karolina Malinowska: historia ich miłości 

Prezenter i modelka poznali się na planie programu „Co za tydzień”, którego on był gospodarzem. „Doskonale pamiętam, bo wiedząc, z kim mam się spotkać na planie, przygotowuję się do każdej rozmowy. Wtedy był to pokaz mody Arkadiusa, który odbywał się w Łazienkach Królewskich. Jego gwiazdą była Karolina Malinowska – niespełna 20-letnia modelka, która odnosiła wielkie sukcesy w świecie”, wspominał gwiazdor w wywiadzie dla Plejady.

Niestety, pomimo że Karolina zrobiła imponujące wrażenie na dziennikarzu, nie mógł liczyć na prywatną rozmowę z modelką. „Ona bardzo subtelnie, inteligentnie mnie zbyła”, wspomina po latach jej reakcję. Mężczyzna jednak się nie poddał i gdy miesiąc później spotkał modelkę na kolejnym wydarzeniu kulturalnym, przegadał już z nią cały wieczór. „Pomyślałem sobie, że jest to niezwykle intrygująca młoda dama. Miesiąc później spotkaliśmy się na rozdaniu nagród magazynu „Elle” i przegadaliśmy już prywatnie cały wieczór. A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub”, wyznał dziennikarz. 

Olivier Janiak uważa, że decyzja o ślubie nie była podjęta w popłochu. Oboje byli w sobie bardzo zakochani i wiedzieli, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Nie mieli wtedy żadnych wątpliwości co do formalizacji związku. A dzień ślubu wspominają jako ten najwspanialszy. „Nie zadawaliśmy sobie żadnych dodatkowych pytań. Wiedzieliśmy, że to, co się między nami dzieje, jest wyjątkowe. Dziś, po wielu już latach razem i z trzema fantastycznymi synami w domu, potrafimy czuć podobnie. Chyba o to chodzi”.

Dzień zaślubin z pewnością był dla dziennikarza i modelki jednym z najważniejszych momentów w ich życiu. Wyglądali razem przepięknie! Tak prezentowała się para młoda 20 września 2003 roku. 

Czytaj także: Bartosz Kurek oczarował żonę romantycznym gestem. Dla niej zrobi wszystko

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

Oliwier Janiak Karolina Malinowska ślub
Fot. Ludwik/Studio69/Forum

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 21.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.