Z ŻYCIA GWIAZD

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka podbijają Instagram. Ależ oni wyrośli!

Do kogo są bardziej podobni?

Gabriela Czernecka 21 kwietnia 2019 11:47

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka podbijają Instagram. Chłopcy co rusz pojawiają się na zdjęciach swoich rodziców i powoli wyrastają na prawdziwych przystojniaków. Christian, Fryderyk i Julian, bo o nich mowa, mimo że zarówno modelka, jak i prezenter telewizyjny prowadzą dość intensywny tryb życia, zawsze mogą liczyć na swoich rodziców. Chętnie jeżdżą z nimi na wakacje i dzielą się z nimi wspólnymi fotografiami. Czym interesują się chłopcy i który z nich jest najbardziej podobny do mamy, a który do taty? Sprawdzamy!

Synowie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Olivier Janiak w 2003 roku stanął na ślubnym kobiercu z piękną Karoliną Malinowską. Para doczekała się trzech synów. Najstarszy Fryderyk urodził się w 2009 roku, później Christian w 2011 roku i Julian w 2013 roku. Na profilu u dziennikarza nie ma zbyt wielu rodzinnych zdjęć, ale za to Karolina Malinowska chętnie ujawnia rąbka tajemnicy i pokazuje swoich synów.

Jakiś czas temu Olivier opowiedział o ojcostwie w ramach cyklu Wywiadówka, który prowadzony jest na blogu Anny Lewandowskiej. Zdradził m.in., że bycie ojcem to nie lada wyzwanie. „Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, opowiada.

Dziś Fryderyk ma już dziesięć lat, Christian osiem, a Julian sześć. Chłopcy mają swoje zainteresowania i pasje, które rodzice pomagają im rozwijać. Jakie cechy mają po swoim tacie? „Fryderyk ma dużo moich cech: lubi się stroić, ma Jackson’owy klimat i artystyczne, sceniczne zacięcie: pięknie śpiewa. Często też gada sam do siebie, mam tak samo. Christian jest bardzo opiekuńczy – troszczy się o innych i stwarza taką atmosferę, że ludzie dobrze się czują w jego towarzystwie. A Julek to jest człowiek demolka. Ja też potrafię taki być, choć nie w tak konkretny sposób (śmiech). On jest cesarzem rzeczywistości, determinuje nasze życie zupełnie, ustawia sobie dwóch starszych braci, po prostu rządzi”, ujawnia Janiak.

A jak dziś wyglądają synowie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej? Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.