Do kogo są bardziej podobni?

Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2021 16:11

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka podbijają Instagram! Chłopcy często pojawiają się na zdjęciach swoich rodziców i powoli wyrastają na prawdziwych przystojniaków. Christian, Fryderyk i Julian, bo o nich mowa, zawsze mogą liczyć na swoich rodziców, pomimo że zarówno modelka, jak i prezenter telewizyjny prowadzą dość intensywny tryb życia. Czym interesują się chłopcy i który z nich jest najbardziej podobny do mamy, a który do taty? Sprawdzamy!

Synowie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Olivier Janiak w 2003 roku stanął na ślubnym kobiercu z piękną Karoliną Malinowską. Para doczekała się trzech synów. Najstarszy Fryderyk urodził się w 2009 roku, później Christian w 2011 roku i Julian w 2013 roku. Na profilu u dziennikarza nie ma zbyt wielu rodzinnych zdjęć, ale Karolina Malinowska chętnie ujawnia rąbka tajemnicy i pokazuje swoich synów.

Jakiś czas temu Olivier Janiak opowiedział o ojcostwie w ramach cyklu Wywiadówka, który prowadzony jest na blogu Anny Lewandowskiej. Zdradził m.in., że bycie ojcem to nie lada wyzwanie. „Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Bez względu na to, co wiesz o sobie samym, o życiu, dziecko rewolucjonizuje wszystko. Możesz to sobie zaplanować, poukładać, przygotować odpowiednio wcześniej wyprawkę czy pokoik, ale na tę bombę emocjonalną nie sposób być gotowym”, mówił.

Zobacz: Rocznica ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej! Tak wyglądali podczas ceremonii

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka - zdjęcia

Fryderyk ma już dwanaście lat, Christian dziesięć, a Julian właśnie skończył osiem. „Cały tata”, „Przystojny po ojcu”, „Bardzo podobny do taty” – takie komentarze (i bardzo dużo życzeń) widnieją pod fotografią, jaką podzielił się Olivier Janiak z okazji urodzin młodszego syna. Podobny, prawda?

Chłopcy mają swoje zainteresowania i pasje, które rodzice pomagają im rozwijać. Jakie cechy mają po tacie? „Fryderyk ma dużo moich cech: lubi się stroić, ma Jackson’owy klimat i artystyczne, sceniczne zacięcie: pięknie śpiewa. Często też gada sam do siebie, mam tak samo. Christian jest bardzo opiekuńczy – troszczy się o innych i stwarza taką atmosferę, że ludzie dobrze się czują w jego towarzystwie. A Julek to jest człowiek demolka. Ja też potrafię taki być, choć nie w tak konkretny sposób (śmiech). On jest cesarzem rzeczywistości, determinuje nasze życie zupełnie, ustawia sobie dwóch starszych braci, po prostu rządzi”, ujawnił Olivier Janiak w jednym z wywiadów.

A jak dziś wyglądają synowie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. 

1/7
Dzieci Karolina Malinowska, Olivier Janiak synowie
Copyright @Instagram @karolamalina
1/7

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka podbijają Instagram. Chłopcy co rusz pojawiają się na zdjęciach swoich rodziców i powoli wyrastają na prawdziwych przystojniaków.

2/7
Dzieci Karolina Malinowska, Olivier Janiak synowie
Copyright @Instagram @karolamalina
2/7

Julian urodził się w 2013 roku. „On jest cesarzem rzeczywistości, determinuje nasze życie zupełnie, ustawia sobie dwóch starszych braci, po prostu rządzi”, podsumowuje syna Olivier Janiak.

3/7
Dzieci Karolina Malinowska, Olivier Janiak synowie
Copyright @Instagram @karolamalina
3/7

Christian, Fryderyk i Julian, bo o nich mowa, mimo że zarówno modelka, jak i prezenter telewizyjny prowadzą dość intensywny tryb życia, zawsze mogą liczyć na swoich rodziców.

4/7
Dzieci Karolina Malinowska, Olivier Janiak synowie
Copyright @Instagram @karolamalina
4/7

Karolina Malinowska z dziesięcioletnim wówczas Fryderykiem i sześcioletnim Julianem. „Fryderyk ma dużo moich cech: lubi się stroić, ma Jackson’owy klimat i artystyczne, sceniczne zacięcie: pięknie śpiewa”, mówił o synu Olivier Janiak.

5/7
Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Copyright @instagram.com/olivierjaniak
5/7

Karolina Malinowska i Olivier Janiak często jeżdżą z dziećmi na wakacje i często pokazują fotografie z rodzinnych wypadów.

6/7
Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Copyright @instagram.com/olivierjaniak
6/7

„Zawsze będę wdzięczny Karolinie, że siedem lat swojego życia zawodowego, osobistego rozwoju poświęciła na to, żeby nasze dzieci miały najlepiej”, mówi o żonie Olivier Janiak.

7/7
Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka
Copyright @instagram.com/karolinamalinowska_official
7/7

Tworzą naprawdę zgraną i piękną rodzinkę! A tak wyglądają synowie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Bardziej podobni do mamy czy do taty?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.