Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O tym się mówi

Tomasz Raczek przypomniał wspólne zdjęcie z Grażyną Torbicką sprzed niemal 40 lat!

Wyglądają na nim jak Olivia Newton-John i John Travolta

Marta Cieplak 17 sierpnia 2022 14:00
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Wczoraj, 16 sierpnia 2022, ruszył Top of the top Sopot Festival. Z tej okazji Tomasz Raczek przypomniał na swoim Instagramie zdjęcie z Grażyną Torbicką z 1985 roku, gdy wspólnie debiutowali jako prowadzący festiwal piosenki w Sopocie. Są na nim nie do poznania.

ZOBACZ TAKŻE: Plejada gwiazd podczas pierwszego dnia TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

Grażyna Torbicka na starym zdjęciu jak Olivia Newton-John

Grażyna Torbicka 24 maja tego roku skończyła 63 lata, ale absolutnie nie wygląda na swój wiek. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Dziennikarka nigdy nie zdradziła jakich konkretnie kosmetyków używa, ale przyznaje, że stosuje je od lat i nie zmieni ich na żadne inne. Zresztą absolutnie nas to nie dziwi, bo widać, że mają zbawienny wpływ na jej skórę. Gwiazda otwarcie mówi też, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, bo skoro nie można zatrzymać czasu, to po co zmieniać rysy twarzy. Jest za to wierna diecie bogatej w warzywa i owoce, co na pewno ma wpływ na to, jak wygląda.

Choć od lat Grażyna Torbicka kojarzona jest przede wszystkim ze światem filmu, Festiwalem w Cannes który przez lata relacjonowała, oraz z Festiwalem Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, to jednak na początku kariery prowadziła różnego rodzaju imprezy. Także kultowy festiwal w Sopocie. I właśnie debiut z tej imprezy przypomniał na swoim Instagramie Tomasz Raczek.

Gdy patrzę na to zdjęcie przedstawiające nasz debiut z @grazyna.torbicka w roli prowadzących Festiwal Piosenki w Sopocie, to mam wrażenie jakbym widział Olivię Newton-John z Johnem Travoltą 🤗 No dobrze, przesadziłem! Ale gdy jeszcze sobie przypomnę że Grażyna pochodzi ze Śląska (Górnego) a dziadek Olivii (fizyk który dostał Nagrodę Nobla) urodził się we Wrocławiu czyli na Dolnym Śląsku… 😎”

Zgadzamy się z Tomaszem Raczkiem w 100%! Wy też widzicie podobieństwo Grażyny Torbickiej do Olivii Newton-John?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…