Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O tym się mówi

Tomasz Raczek przypomniał wspólne zdjęcie z Grażyną Torbicką sprzed niemal 40 lat!

Wyglądają na nim jak Olivia Newton-John i John Travolta

Marta Cieplak 17 sierpnia 2022 14:00
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Wczoraj, 16 sierpnia 2022, ruszył Top of the top Sopot Festival. Z tej okazji Tomasz Raczek przypomniał na swoim Instagramie zdjęcie z Grażyną Torbicką z 1985 roku, gdy wspólnie debiutowali jako prowadzący festiwal piosenki w Sopocie. Są na nim nie do poznania.

ZOBACZ TAKŻE: Plejada gwiazd podczas pierwszego dnia TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

Grażyna Torbicka na starym zdjęciu jak Olivia Newton-John

Grażyna Torbicka 24 maja tego roku skończyła 63 lata, ale absolutnie nie wygląda na swój wiek. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Dziennikarka nigdy nie zdradziła jakich konkretnie kosmetyków używa, ale przyznaje, że stosuje je od lat i nie zmieni ich na żadne inne. Zresztą absolutnie nas to nie dziwi, bo widać, że mają zbawienny wpływ na jej skórę. Gwiazda otwarcie mówi też, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, bo skoro nie można zatrzymać czasu, to po co zmieniać rysy twarzy. Jest za to wierna diecie bogatej w warzywa i owoce, co na pewno ma wpływ na to, jak wygląda.

Choć od lat Grażyna Torbicka kojarzona jest przede wszystkim ze światem filmu, Festiwalem w Cannes który przez lata relacjonowała, oraz z Festiwalem Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, to jednak na początku kariery prowadziła różnego rodzaju imprezy. Także kultowy festiwal w Sopocie. I właśnie debiut z tej imprezy przypomniał na swoim Instagramie Tomasz Raczek.

Gdy patrzę na to zdjęcie przedstawiające nasz debiut z @grazyna.torbicka w roli prowadzących Festiwal Piosenki w Sopocie, to mam wrażenie jakbym widział Olivię Newton-John z Johnem Travoltą 🤗 No dobrze, przesadziłem! Ale gdy jeszcze sobie przypomnę że Grażyna pochodzi ze Śląska (Górnego) a dziadek Olivii (fizyk który dostał Nagrodę Nobla) urodził się we Wrocławiu czyli na Dolnym Śląsku… 😎”

Zgadzamy się z Tomaszem Raczkiem w 100%! Wy też widzicie podobieństwo Grażyny Torbickiej do Olivii Newton-John?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.