Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
Metamorfozy gwiazd

Olga Bołądź już tak nie wygląda! Została blondynką!

Zobacz, jak się teraz prezentuje!

Marta Cieplak 6 maja 2021 12:30
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Najgłośniejsze produkcje z jej udziałem to Botoks, Kobiety mafii, Chyłka i Motyw. Olga jako zawodowa aktorka nie boi się zmian i chętnie poddaje się charakteryzacji do nowych ról. Dlatego właśnie przeszła spektakularną metamorfozę i została blondynką! Jak teraz wygląda?

Olga Bołądź blondynką - metamorfoza do nowego filmu

Olga Bołądź nie boi się żadnych zmian. Największą na potrzeby roli było obcięcie włosów do roli w filmie Patryka Vegi. Więc zmiana koloru to dla niej zapewne pestka. 

Zobacz także: Adele postawiła na szaloną metamorfozę! Tego nikt się nie spodziewał…

Nowe na głowie 💙
Nic nie trwa wiecznie, nie ma co bać się zmian 😎

Olga Bołądź blondynką
Fot. Olga Bołądź/Instagram

Zobacz także: Tak się kochali Olga Bołądź i Sebastian Fabijański… Przypominamy historię ich miłości!

Olga na potrzeby nowego wyzwania zawodowego, a konkretnie do roli w filmie Miłość na pierwszą stronę w reżyserii Marii Sadowskiej przefarbowała włosy na jaśniejszy kolor – ma teraz włosy z blond pasemkami w stylu salt&pepper. Jak sama się śmieje wygląda jak Andrzej Piaseczny dwadzieścia lat temu!

Olga Bołądź nowy kolor włosów
Fot. Olga Bołądź/Instagram

Nadal czekamy na efekt końcowy, którym mamy nadzieję, że pochwali się już wkrótce. Ciekawi jesteście, jak Olga Bołądź będzie wyglądać w blond włosach?

Nam chyba trudno będzie się przyzwyczaić do nowego wizerunku aktorki w nowym kolorze włosów, bo uwielbiamy ją w ciemnym kolorze. A Wy?

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza! 19-letnia Billie Eilish na okładce Vogue!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.