Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
Metamorfozy gwiazd

Olga Bołądź już tak nie wygląda! Została blondynką!

Zobacz, jak się teraz prezentuje!

Marta Cieplak 6 maja 2021 12:30
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Najgłośniejsze produkcje z jej udziałem to Botoks, Kobiety mafii, Chyłka i Motyw. Olga jako zawodowa aktorka nie boi się zmian i chętnie poddaje się charakteryzacji do nowych ról. Dlatego właśnie przeszła spektakularną metamorfozę i została blondynką! Jak teraz wygląda?

Olga Bołądź blondynką - metamorfoza do nowego filmu

Olga Bołądź nie boi się żadnych zmian. Największą na potrzeby roli było obcięcie włosów do roli w filmie Patryka Vegi. Więc zmiana koloru to dla niej zapewne pestka. 

Zobacz także: Adele postawiła na szaloną metamorfozę! Tego nikt się nie spodziewał…

Nowe na głowie 💙
Nic nie trwa wiecznie, nie ma co bać się zmian 😎

Olga Bołądź blondynką
Fot. Olga Bołądź/Instagram

Zobacz także: Tak się kochali Olga Bołądź i Sebastian Fabijański… Przypominamy historię ich miłości!

Olga na potrzeby nowego wyzwania zawodowego, a konkretnie do roli w filmie Miłość na pierwszą stronę w reżyserii Marii Sadowskiej przefarbowała włosy na jaśniejszy kolor – ma teraz włosy z blond pasemkami w stylu salt&pepper. Jak sama się śmieje wygląda jak Andrzej Piaseczny dwadzieścia lat temu!

Olga Bołądź nowy kolor włosów
Fot. Olga Bołądź/Instagram

Nadal czekamy na efekt końcowy, którym mamy nadzieję, że pochwali się już wkrótce. Ciekawi jesteście, jak Olga Bołądź będzie wyglądać w blond włosach?

Nam chyba trudno będzie się przyzwyczaić do nowego wizerunku aktorki w nowym kolorze włosów, bo uwielbiamy ją w ciemnym kolorze. A Wy?

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza! 19-letnia Billie Eilish na okładce Vogue!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?