Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
Metamorfozy gwiazd

Olga Bołądź już tak nie wygląda! Została blondynką!

Zobacz, jak się teraz prezentuje!

Marta Cieplak 6 maja 2021 12:30
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Najgłośniejsze produkcje z jej udziałem to Botoks, Kobiety mafii, Chyłka i Motyw. Olga jako zawodowa aktorka nie boi się zmian i chętnie poddaje się charakteryzacji do nowych ról. Dlatego właśnie przeszła spektakularną metamorfozę i została blondynką! Jak teraz wygląda?

Olga Bołądź blondynką - metamorfoza do nowego filmu

Olga Bołądź nie boi się żadnych zmian. Największą na potrzeby roli było obcięcie włosów do roli w filmie Patryka Vegi. Więc zmiana koloru to dla niej zapewne pestka. 

Zobacz także: Adele postawiła na szaloną metamorfozę! Tego nikt się nie spodziewał…

Nowe na głowie 💙
Nic nie trwa wiecznie, nie ma co bać się zmian 😎

Olga Bołądź blondynką
Fot. Olga Bołądź/Instagram

Zobacz także: Tak się kochali Olga Bołądź i Sebastian Fabijański… Przypominamy historię ich miłości!

Olga na potrzeby nowego wyzwania zawodowego, a konkretnie do roli w filmie Miłość na pierwszą stronę w reżyserii Marii Sadowskiej przefarbowała włosy na jaśniejszy kolor – ma teraz włosy z blond pasemkami w stylu salt&pepper. Jak sama się śmieje wygląda jak Andrzej Piaseczny dwadzieścia lat temu!

Olga Bołądź nowy kolor włosów
Fot. Olga Bołądź/Instagram

Nadal czekamy na efekt końcowy, którym mamy nadzieję, że pochwali się już wkrótce. Ciekawi jesteście, jak Olga Bołądź będzie wyglądać w blond włosach?

Nam chyba trudno będzie się przyzwyczaić do nowego wizerunku aktorki w nowym kolorze włosów, bo uwielbiamy ją w ciemnym kolorze. A Wy?

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza! 19-letnia Billie Eilish na okładce Vogue!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.