Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
metamorfozy gwiazd

Adele postawiła na szaloną metamorfozę! Tego nikt się nie spodziewał…

Na swoją urodzinową imprezę zdecydowała się na odważny look!

Redakcja VIVA! 5 maja 2021 18:30
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Adele świętuje 33. urodziny! Gwiazda, która urodziła się 5 maja 1988 roku udowadnia, że naprawdę wie, jak zorganizować mistrzowską przebieraną imprezę. Co więcej, potrafi wtopić się w tłum gości genialnym przebraniem. Metamorfoza, którą przygotowała jest naprawdę imponująca. Piosenkarka zmieniła się nie do poznania. Jak się okazuje brytyjska artystka jest znana z przebierania się za legendy muzyki, a na nowym zdjęciu z imprezy z okazji 33. urodzin, które na Instagramie zamieściła jej przyjaciółka, Laura Dockrill, Adele wciela się w zmarłego gwiazdora George'a Michaela.

Zobacz także: Najciekawsze stylizacje Adele - te looki przeszły do historii!

Metamorfozy gwiazd - Adele przebrała się za George'a Michaela!

„Upewnij się, że Twoją BFF (najlepszą przyjaciółką - przyp. red.) jest ktoś, kto również chodzi na przebierane imprezy, ale nie przebiera się za seksownego kota” - tak Dockrill podpisała zabawne zdjęcie Adele w blond peruce i okularach awiatorach z dorysowanym zarostem na twarzy. Dockrill stoi za nią przebrana za bohatera filmu „Sok z żuka”.

Adele zdecydowała się odtworzyć słynny look George'a Michaela z czasów, kiedy promował on swoją pierwszą solową płytę „Faith” z 1987 roku. Jak podoba Wam się to przebranie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.