Billie Eilish Vogue okładka 2021
Fot. VOGUE/instagram Billie Eilish
Metamorfozy gwiazd

Niesamowita metamorfoza! 19-letnia Billie Eilish na okładce Vogue!

Billie Eilish na okładce brytyjskiego Vogue'a pokazuje swój nowy wizerunek!

Redakcja VIVA! 4 maja 2021 16:31
Billie Eilish Vogue okładka 2021
Fot. VOGUE/instagram Billie Eilish

Billie Eilish, to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. 19-letnia artystka, mimo bardzo młodego wieku, w 2020 odebrała pięć statuetek Grammy, stając się pierwszą w dziejach piosenkarką, która otrzymała nagrody w ciągu jednego roku w najważniejszych kategoriach tj. piosenka roku, album roku, debiut, album wokalny pop i nagranie roku. W 2020 wraz z bratem nagrała utwór No Time to Die, piosenkę tytułową do 25. filmu z cyklu przygód Jamesa Bonda pt. Nie czas umierać. Oprócz talentu wokalnego, od lat zaskakuje swoim przemyślanym scenicznym wizerunkiem. To za jej sprawą, nastolatki na całym świecie noszą kolorowe włosy i szerokie T-Shirty. Wychowywała się w Highland Park w Los Angeles w rodzinie aktorów i muzyków. Była kształcona głównie w domu. W wieku 8 lat zaczęła uczęszczać do lokalnego chóru, a w wieku 11 lat – pisać własne piosenki, wzorując się na swoim starszym bracie Finneasie. Billie jest niezwykle utalentowana, trochę outsiderka, trochę trendsetterka. Nic dziwnego, że każda zmiana jej wizerunku, jest szeroko komentowana na świecie, zarówno przez media jak i fanów wokalistki.

Zobacz także: Grammy 2020: wielki triumf Billie Eilish! Bad Guy piosenką roku!

Billie Eilish na okładce brytyjskiego wydania magazynu Vogue 2021

Na Instagramie amerykańskiej piosenkarki pojawiła się zapowiedź sesji zdjęciowej i wywiadu, którego Billie udzieliła brytyjskiemu wydaniu Vogue'a. Opublikowana na jej profilu okładka magazynu okazała się być hitem mediów społecznościowych. Post Billie Eilish przekroczył milion polubień, po niespełna sześciu minutach od udostępnienia. Billie Eilish wygląda na niej zupełnie inaczej. Odmieniona fryzura, seksowna stylizacja, mocne kobiece spojrzenie. To już nie młoda Billie to dojrzała kobieta.

Nagle jesteś hipokrytką, gdy chcesz pokazać swoje ciało i swoją skórę. Jesteś łatwa i jesteś dziwką. Jeśli tak, to jestem z tego dumna. Ja i wszystkie dziewczyny jesteśmy dziwkami - i chrzanić to! Pokazywanie swojego ciała i pokazywanie skóry - lub nie - nie powinno odbierać nikomu szacunku - komentowała na łamach "Vogue'a". 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.