Billie Eilish Vogue okładka 2021
Fot. VOGUE/instagram Billie Eilish
Metamorfozy gwiazd

Niesamowita metamorfoza! 19-letnia Billie Eilish na okładce Vogue!

Billie Eilish na okładce brytyjskiego Vogue'a pokazuje swój nowy wizerunek!

Redakcja VIVA! 4 maja 2021 16:31
Billie Eilish Vogue okładka 2021
Fot. VOGUE/instagram Billie Eilish

Billie Eilish, to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. 19-letnia artystka, mimo bardzo młodego wieku, w 2020 odebrała pięć statuetek Grammy, stając się pierwszą w dziejach piosenkarką, która otrzymała nagrody w ciągu jednego roku w najważniejszych kategoriach tj. piosenka roku, album roku, debiut, album wokalny pop i nagranie roku. W 2020 wraz z bratem nagrała utwór No Time to Die, piosenkę tytułową do 25. filmu z cyklu przygód Jamesa Bonda pt. Nie czas umierać. Oprócz talentu wokalnego, od lat zaskakuje swoim przemyślanym scenicznym wizerunkiem. To za jej sprawą, nastolatki na całym świecie noszą kolorowe włosy i szerokie T-Shirty. Wychowywała się w Highland Park w Los Angeles w rodzinie aktorów i muzyków. Była kształcona głównie w domu. W wieku 8 lat zaczęła uczęszczać do lokalnego chóru, a w wieku 11 lat – pisać własne piosenki, wzorując się na swoim starszym bracie Finneasie. Billie jest niezwykle utalentowana, trochę outsiderka, trochę trendsetterka. Nic dziwnego, że każda zmiana jej wizerunku, jest szeroko komentowana na świecie, zarówno przez media jak i fanów wokalistki.

Zobacz także: Grammy 2020: wielki triumf Billie Eilish! Bad Guy piosenką roku!

Billie Eilish na okładce brytyjskiego wydania magazynu Vogue 2021

Na Instagramie amerykańskiej piosenkarki pojawiła się zapowiedź sesji zdjęciowej i wywiadu, którego Billie udzieliła brytyjskiemu wydaniu Vogue'a. Opublikowana na jej profilu okładka magazynu okazała się być hitem mediów społecznościowych. Post Billie Eilish przekroczył milion polubień, po niespełna sześciu minutach od udostępnienia. Billie Eilish wygląda na niej zupełnie inaczej. Odmieniona fryzura, seksowna stylizacja, mocne kobiece spojrzenie. To już nie młoda Billie to dojrzała kobieta.

Nagle jesteś hipokrytką, gdy chcesz pokazać swoje ciało i swoją skórę. Jesteś łatwa i jesteś dziwką. Jeśli tak, to jestem z tego dumna. Ja i wszystkie dziewczyny jesteśmy dziwkami - i chrzanić to! Pokazywanie swojego ciała i pokazywanie skóry - lub nie - nie powinno odbierać nikomu szacunku - komentowała na łamach "Vogue'a". 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…