Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Bołądź pokazała nowego partnera! Kim jest?

Czy tym razem będzie szczęśliwa?

Sabina Zięba 14 lipca 2020 08:00
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź bez wątpienia należy do tego grona polskich gwiazd, które nie miały szczęścia w miłości. Choć przez lata udało jej się wypracować nazwisko i zbudować stabilną pozycję w filmie oraz teatrze, jej życie uczuciowe pozostawiało wiele do życzenia. Teraz aktorka ujawniła, że znów się zakochała. Czy tym razem będzie szczęśliwa?

Nowy partner Olgi Bołądź

Wielokrotnie o kolejnych partnerach życiowych Olgi Bołądź było głośniej, niż o jej nowych rolach. Aktorka ma 7-letniego syna, Brunona, ze związku z Rafałem, z którym rozstała się już kilka lat temu. Od tamtej pory związana była m. in. z Mikołajem Roznerskim, a następnie z Sebastianem Fabijańskim. Od 2018 roku w mediach nie mówiło się o jej nowych relacjach, aż do teraz.

O tym, że od pewnego czasu aktorka znów jest zakochana, mówiło się od kilku tygodni. Pod koniec czerwca opublikowała w mediach społecznościowych krótki filmik, na którym było widać, jak przesyłają sobie z partnerem buziaka podczas wspólnego spaceru. Teraz Bołądź po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z ukochanym i zdradziła, kim jest.

Na fotografii zamieszczonej na Instagramie widać parę oczekującą w aucie na wschód słońca. Towarzyszem Olgi jest Jakub Chruścikowski. 29-latek jest znanym warszawskim biznesmenem i właścicielem kilku popularnych w stolicy klubów, w tym Jasnej oraz Metropolis, czyli największego klubu LGBT w stolicy.

Gwiazda podpisała ujęcie: „Wspólnie czekamy na wschód słońca. Razem lepiej żyć w ciekawych czasach”. Na pierwszy rzut oka widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa, a różnica siedmiu lat kompletnie nie przeszkadza jej w tworzeniu udanej relacji. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Czytamy: „Miło patrzeć na tak fajnych ludzi, jak wy” czy „Pięknie razem wyglądacie. Miłość jest najważniejsza”. Również Magdalena Lamparska okazała wsparcie koleżance z branży i napisała: „Moja ulubiona para”.

Myślicie, że Olga tym razem odnalazła szczęście?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.