Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Bołądź pokazała nowego partnera! Kim jest?

Czy tym razem będzie szczęśliwa?

Sabina Zięba 14 lipca 2020 08:00
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź bez wątpienia należy do tego grona polskich gwiazd, które nie miały szczęścia w miłości. Choć przez lata udało jej się wypracować nazwisko i zbudować stabilną pozycję w filmie oraz teatrze, jej życie uczuciowe pozostawiało wiele do życzenia. Teraz aktorka ujawniła, że znów się zakochała. Czy tym razem będzie szczęśliwa?

Nowy partner Olgi Bołądź

Wielokrotnie o kolejnych partnerach życiowych Olgi Bołądź było głośniej, niż o jej nowych rolach. Aktorka ma 7-letniego syna, Brunona, ze związku z Rafałem, z którym rozstała się już kilka lat temu. Od tamtej pory związana była m. in. z Mikołajem Roznerskim, a następnie z Sebastianem Fabijańskim. Od 2018 roku w mediach nie mówiło się o jej nowych relacjach, aż do teraz.

O tym, że od pewnego czasu aktorka znów jest zakochana, mówiło się od kilku tygodni. Pod koniec czerwca opublikowała w mediach społecznościowych krótki filmik, na którym było widać, jak przesyłają sobie z partnerem buziaka podczas wspólnego spaceru. Teraz Bołądź po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z ukochanym i zdradziła, kim jest.

Na fotografii zamieszczonej na Instagramie widać parę oczekującą w aucie na wschód słońca. Towarzyszem Olgi jest Jakub Chruścikowski. 29-latek jest znanym warszawskim biznesmenem i właścicielem kilku popularnych w stolicy klubów, w tym Jasnej oraz Metropolis, czyli największego klubu LGBT w stolicy.

Gwiazda podpisała ujęcie: „Wspólnie czekamy na wschód słońca. Razem lepiej żyć w ciekawych czasach”. Na pierwszy rzut oka widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa, a różnica siedmiu lat kompletnie nie przeszkadza jej w tworzeniu udanej relacji. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Czytamy: „Miło patrzeć na tak fajnych ludzi, jak wy” czy „Pięknie razem wyglądacie. Miłość jest najważniejsza”. Również Magdalena Lamparska okazała wsparcie koleżance z branży i napisała: „Moja ulubiona para”.

Myślicie, że Olga tym razem odnalazła szczęście?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.