Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Bołądź rzuca wyzwanie koleżankom z branży! Na czym polega #bołądźchallange?

Ty też możesz dołączyć do wyzwania!

Paulina Filipowicz 6 listopada 2019 19:33
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź  to uznana polska aktorka filmowa i teatralna. Bezkompromisowa, odważna i szczera. Uznana za jedną z najciekawszych polskich aktorek młodego pokolenia. Na dużym ekranie widzowie mogli ją podziwiać m.in. w takich filmach jak: "Nad życie", "Kobiety mafii" czy "Służby specjalne". Olga Bołądź angażuje się na również w akcje społeczne, a swoją postawą chce dawać przykład innym. Zachęca do adopcji zwierząt ze schronisk, uczestnictwa w wyborach czy Paradzie Równości. Tym razem postanowiła rozpocząć akcję na rzecz dobra naszej planety. Na swoim Instagramie apeluje na temat rozważnych zakupów. "Nośmy nasze rzeczy wielokrotnie" - napisała pod najnowszym opublikowanym zdjęciem. Do wyzwania zaprosiła koleżanki z branży. Na czym polega #bołądźchallange?

Olga Bołądź rzuca gwiazdom nietypowe wyzwanie 

Olga Bołądź uważa, że w czasach kryzysu klimatycznego, ona i jej koleżanki mają obowiązek zakładać te same kreacje wielokrotnie. Na swoim profilu na Instagramie dodała post, w którym wyjaśnia powody, dla których na ostatnią imprezę branżową założyła te samą sukienkę, co trzy lata temu. Aktorka wpadła na pomysł, żeby zakładać na salony swoje stare ubrania w ramach #bałądźchallenge.

"Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki! Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy, te nowe i te stare, chcę je zużywać, a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody - to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #bołądźchallenge. Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy, kto ma ochotę, niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuję osoby, które znam i lubię, a jak nie znam, to podziwiam i cenię" - napisała na swoim profilu Olga. 

Nominowane do challenge'u koleżanki z branży to m.in. Edyta Górniak, Aleksandra Domańska, Anja Rubik, Kayah, Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Agnieszka Sienkiewicz, Agnieszka Więdłocha, Magdalena Lamparska czy Anita Sokołowska. Jesteśmy ciekawi, czy gwiazdy podejmą wyzwanie #bołądźchallenge!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki!Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy kto ma ochotę niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuje osoby które znam i lubię a jak nie znam to podziwiam i cenie😻 @magdalamparska @areta @anja_rubik @edytagorniak @magda_boczarska @beatakozidrak @katarzynazielinska @kayah_official @anita_sokolowskaa @meryspolsky @paulinasmaszczkurzajewska @karolinakp @michal_szpakofficial @cielecka_magda.official @malgorzatakorzuchowska @agnieszkagrochowska_official @agnieszka.wiedlocha.official @agnieszka_sienkiewicz_official @d.kosmicka @julita666.pl @katarzynagrochola_official @aleksandraleksandrowna @ralphkaminski @agnieszka_dygant_official @daria_widawska @magda_molek @bartek_indyka @margaret_official @margaret_official @zborowskazofia @aleksandra.domanska #boladzchallenge #recykling #ecofriendly #secondlifefashion @viviennewestwood #fortheplanet Obiecuje więcej powrotów do starych stylizacji! Zaczęłam od rzeczy Vivienne Westwood - projektantki i eko aktywistki dziękuje mojej przyjaciółce i stylistce @sandellstyling #hair wtedy i dziś @aleksandraoleczekhairstylist #makeup wtedy i dziś @sylwiarakowskamakeup - pewne rzeczy się nie zmieniają 🖤 #withlove #olgaboladz

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.