neutrogena_cellular_boost
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Neutrogena stworzyła nową linię kosmetyków do twarzy!

Czujemy, że to będzie prawdziwy hit w pielęgnacji skóry!

Artykuł sponsorowany 19 czerwca 2019 16:06
neutrogena_cellular_boost
Fot. Mat.prasowe

Kto uwielbia kultowe balsamy do ciała i kremy do rąk od Neutrogena palec pod budkę! My również należymy do ich fanów i dlatego cieszy nas to, że słynna marka stworzyła swoje kosmetyki do pielęgnacji  anti-aging! Premiera nowej linii kosmetyków Neutrogena Cellular Boost odbyła się 12 czerwca w SEN WARSAW, a oprawa całego wydarzenia była naprawdę przepiękna!

Nowe kosmetyki od Neutrogena

neutrogena
Fot. Mat.prasowe

W skład nowej linii Neutrogena Cellular Boost wchodzą: przeciwzmarszczkowy krem na dzień, odnawiający krem przeciwzmarszczkowy na noc, koncentrat przeciwzmarszczkowy oraz przeciwzmarszczkowy krem pod oczy. Zastosowane w tych produktach unikalne formuły niwelują widoczne oznaki starzenia się skóry spowodowane stresem komórkowym, który jest jednym z głównych powodów starzenia się skóry. Dlaczego? Ponieważ funkcje komórkowe zostają spowolnione, co w efekcie prowadzi do powstawania zmarszczek, utraty elastyczności i nierównomiernego kolorytu cery. Proces ten wywoływany jest przez ekspozycję na promieniowanie UV, zanieczyszczenia oraz dodatkowo przyspieszony przez stres i zmęczenie. Tworzące nową linię kosmetyki dobrano tak, aby wpierać skórę w jej procesie ochrony i odnowy przez całą dobę.

neutrogena
Fot. Mat.prasowe

„Linia Neutrogena Cellular Boost powstała jako efekt wszechstronnej i długofalowej współpracy z dermatologami. Stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, które chcą wyglądać naturalnie oraz atrakcyjnie w każdym wieku. Neutrogena im w tym pomaga, oferując kosmetyki zawierające zarówno sprawdzone składniki, takie jak np. witamina C i kwas hialuranowy, jak i innowacyjne technologie, jak np. Hexinol” – mówi Marcin Woźniak, CEE Brand Manager Neutrogena.  

Linia Neutrogena Cellular Boost

Co dokładnie znajdziemy w nowościach od Neutrogena? Przeciwzmarszczkowy krem na dzień z SPF20 i odnawiający krem przeciwzmarszczkowy na noc zawierają technologię Hexinol, która wspomaga naturalną produkcję kolagenu i elastyny dla odnowy naskórka. Nie mogło zabraknąć również witaminy C znanej ze swoich dobroczynnych właściwości - wyrównuje niejednolity koloryt i redukuje przebarwienia. Przeciwzmarszczkowy krem na dzień zawiera dodatkowo filtr SPF 20, aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

neutrogena_cellular_boost
Fot. Mat.prasowe

W nowej linii Neutrogena Cellular Boost znajduje się również koncentrat przeciwzmarszczkowy oraz przeciwzmarszczkowy krem pod oczy. W skład obu produktów wchodzi retinol, który wspomaga odnowę komórek naskórka i produkcję kolagenu i elastyny. Znajdziemy w nich również słynny kwas hialuronowy, który pomaga odbudować barierę ochronną dla efektu wypełnionej skóry. Efekt? Koncentrat przeciwzmarszczkowy Neutrogena wygładza nie tylko drobne linie, ale i widocznie redukuje także głębokie zmarszczki. Natomiast przeciwzmarszczkowy krem pod oczy zmniejsza widoczność tzw. kurzych łapek, drobnych zmarszczek i linii.  

Jesteśmy pewni, że najnowsze kosmetyki Neutrogena podbiją serca kobiet na całym świecie!

Artykuł powstał z udziałem marki Neutrogena

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!