Kosmetyk
Fot. Content Studio
VIVA! Tylko u nas

Szykujesz się na wesele? Lekki i trwały makijaż wykonasz w zaciszu własnego domu!

Wybierasz się na ślub przyjaciółki? A może będziesz druhną? Twój make-up powinien wyglądać nieskazitelnie w każdych warunkach

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 9 maja 2024 14:32
Kosmetyk
Fot. Content Studio

Francuzki słyną z niewymuszonej elegancji i perfekcyjnej skóry. W czym tkwi ich sekret? To właściwe dopasowanie koloru podkładu i pudru do tonacji skóry, a także wybór produktów o trwałej, ale lekkiej formule. Idź w ich ślady.

Kluczowe elementy makijażu na wesele

Podkład i puder są fundamentem, na którym budujemy resztę make-upu. To one nadają skórze jednolitego koloru, ukrywają niedoskonałości, oraz zapewniają trwałość przez wiele godzin. Warto więc pochylić się nad ich wyborem, a także technikami aplikacji, by móc cieszyć się efektem godnym francuskiej elegancji.   

Bourjois
Fot. Mat. prasowe

Nowość na rynku: Puder Bourjois Always Fabulous

Francuzki sięgają po lekkie, ale trwałe formuły pudrów, które zapewniają efekt jedwabistej skóry i ograniczają jej błyszczenie do zera. Dzięki temu ufają im bezgranicznie i nie muszą ciągle spoglądać w lusterko. 

Puder to też taki kosmetyk, który powinien spajać wszystkie elementy makijażu w jedną całość. Prasowana forma będzie dodatkowym atutem, bo łatwo schować taki kosmetyk do torebki i zabrać go ze sobą, gdziekolwiek idziemy - na wesele, na spotkanie ze znajomymi, na randkę. 

Puder Bourjois Always Fabulous ma wszystko, czego szukają Francuzki w idealnym kosmetyku. Gwarantuje trwałość przez cały dzień (a nawet noc), bez konieczności częstego poprawiania makijażu. Jest przy tym ultralekki, miękki w dotyku, a przez to również łatwy w aplikacji. Dzięki niemu skóra wygląda na jedwabistą. 

Kosmetyk
Fot. Mat. prasowe

Poza tym spójrzcie na tę złotą puderniczkę. To piękny i elegancki dodatek, który zwraca uwagę i cieszy oko przy każdym użyciu.

Puder dostępny jest w czterech kolorach: 100 (rose ivory), 115 (golden ivory), 125 (ivory) oraz 310 (beige). 

Szykowny i trwały makijaż nie musi być domeną wyłącznie profesjonalistów. Dowodem na to jest puder Bourjois Always Fabulous, który umożliwia osiągnięcie idealnego efektu, przy minimalnym wysiłku i w ekspresowym tempie.

Dzięki niemu możemy w pełni cieszyć się perfekcyjnie trwałym makijażem w każdym warunkach. Taka jest właśnie recepta na urodę godną francuskiej elegancji.

Materiał promocyjny Bourjois.

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.