Bogna Sworowska, Viva!Moda 2017
Fot. Piotr Stokłosa
ZE ŚWIATA URODY

Bogna Sworowska pokazała zdjęcie sprzed lat!

Pozuje ze sławną gwiazdą Hollywood

Redakcja VIVA! 31 października 2019 13:15
Bogna Sworowska, Viva!Moda 2017
Fot. Piotr Stokłosa

Bogna Sworowska to II wicemiss Miss Polonia z 1987 roku. Mimo upływu lat modelka w dalszym ciągu udziela się w polskim show biznesie. Na swoim Instagramie podzieliła się fotografią sprzed lat zaskakując w ten sposób swoich obserwatorów. Okazuje się, że Bogna obracała się w kręgu polskich gwiazd, jednak nie tylko.

Bogna Sworowska pozuje z Robertem De Niro na Instagramie

W swoich social mediach Sworowska pochwaliła się zdjęciem z aktorem Robertem De Niro. Według opisu fotografia pochodzi z 1990 roku i została zrobiona w Nowym Jorku. Fani Bogny są zachwyceni: ,,Prawdziwa Polska piękność 😍", ,,Piękni i młodzi👍😍", ,,Jaka piękna !", ,,Tylko patrzeć i podziwiać taką Piękność 😍". To niesamowite, że z biegiem czasu gwiazda praktycznie w ogóle się nie zmieniła! Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami przyznajcie, że zarówno Bogna, jak i Robert De Niro prezentują się świetnie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bogna Sworowska (@bognasworowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bogna Sworowska (@bognasworowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.