Bogna Sworowska, Viva!Moda 2017
Fot. Piotr Stokłosa
ZE ŚWIATA URODY

Bogna Sworowska pokazała zdjęcie sprzed lat!

Pozuje ze sławną gwiazdą Hollywood

Redakcja VIVA! 31 października 2019 13:15
Bogna Sworowska, Viva!Moda 2017
Fot. Piotr Stokłosa

Bogna Sworowska to II wicemiss Miss Polonia z 1987 roku. Mimo upływu lat modelka w dalszym ciągu udziela się w polskim show biznesie. Na swoim Instagramie podzieliła się fotografią sprzed lat zaskakując w ten sposób swoich obserwatorów. Okazuje się, że Bogna obracała się w kręgu polskich gwiazd, jednak nie tylko.

Bogna Sworowska pozuje z Robertem De Niro na Instagramie

W swoich social mediach Sworowska pochwaliła się zdjęciem z aktorem Robertem De Niro. Według opisu fotografia pochodzi z 1990 roku i została zrobiona w Nowym Jorku. Fani Bogny są zachwyceni: ,,Prawdziwa Polska piękność 😍", ,,Piękni i młodzi👍😍", ,,Jaka piękna !", ,,Tylko patrzeć i podziwiać taką Piękność 😍". To niesamowite, że z biegiem czasu gwiazda praktycznie w ogóle się nie zmieniła! Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami przyznajcie, że zarówno Bogna, jak i Robert De Niro prezentują się świetnie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bogna Sworowska (@bognasworowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bogna Sworowska (@bognasworowska)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.