Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Monika Zamachowska skomentowała zwolnienie z Pytania na śniadanie

Co powiedziała?

Olga Figaszewska 31 października 2019 09:42
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Przez sześć lat Monika Zamachowska była prowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Niestety wczoraj media obiegła informacja o jej rozstaniu z telewizją śniadaniową. Czy to prawda, że dziennikarka została zwolniona? Gwiazda postanowiła skomentować sytuację. Co powiedziała? 

Monika Zamachowska o zwolnieniu z Pytania na śniadanie

 Jak poinformował w środę serwis Pudelek, Monika Zamachowska miała nagle otrzymać wypowiedzenie od władz TVP. „Być może dostanie inną rolę w TVP, ale z Pytaniem na śniadanie musi się pożegnać”, poinformowało źródło portalu. Zwolnieniem koleżanki był zaskoczony Michał Olszański. „Jestem zaskoczony, to zadziwiające. Przy jej pozycji i tym, jak prowadzi swoją karierę. Nie rozumiem tej decyzji, jest wysokiej klasy dziennikarką”, zdradził Pudelkowi.

Teraz na Instagramie Moniki Zamachowskiej pojawił się wpis, w którym dziękuje fanom za wszystkie miłe słowa i wiadomości. Zaznaczyła, że jej przygoda wcale się nie kończy. Wręcz przeciwnie dziennikarka wygląda z nadzieją  i uśmiechem w przyszłość. 

,,Kochani, wstał nowy dzień i wyszło słońce. Dziękuję Wam za wszystkie wczorajsze wiadomości, smsy, telefony, maile. Było tego tak dużo, często od ludzi, których ledwo znam. ❤️ Czuję się doceniana i kochana. Jestem gotowa na nowy początek. Na emeryturę się nie wybieram. Kocham mój zawód i kocham być z ludźmi. Do zobaczenia niebawem. #nowypoczątek #comeon #jestemszczęśliwa #dziękuję", wyznała. 

Miejsce Moniki Zamachowskiej u boku Olka Sikory zajmie Małgorzata Tomaszewska. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.