Córki Nicole Kidman
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Nicole Kidman już tak nie wygląda! Co za metamorfoza!

Aktorka postawiła na ostre cięcie!

Aleksandra Frankowska 22 lipca 2021 19:27
Córki Nicole Kidman
Fot. Getty Images

Nicole Kidman to jedna z najpiękniejszych aktorek świata. Gwiazda słynie z charakterystycznych rudo-blond, długich włosów oraz zamiłowania do botoksu. Jej czoło jest niemal nieruchome. Otwarcie mówi również o tym, że unika słońca, stąd jej porcelanowy kolor skóry. Tym razem aktorka pokazała się w zupełnie innej wersji. Postawiła na ostre cięcie – po długich włosach nie ma już śladu! Co się stało i jak teraz wygląda Nicole Kidman?

Czytaj też: Nicole Kidman świętuje urodziny. Aktorka kończy dziś 54 lata!

Nicole Kidman postawiła na ostre cięcie

Początkowo fani aktorki byli w szoku – nie sądzili, że kiedykolwiek zdecyduje się na tak drastyczną metamorfozę. Podpis pod najnowszym zdjęciem w krótkich włosach jednak ich uspokoił. Nowa fryzura to kolejna charakteryzacja z planu. Gwiazda wciela się w nową rolę Lucille Ball. Na zdjęciu ma krótką, chłopięcą fryzurę. Nie zrezygnowała jednak ze swojego charakterystycznego, rudego koloru.

Zobacz też: Nowotwór, poronienia, burzliwy rozwód... Smutna historia Nicole Kidman

Nowa rola wzbudziła wiele kontrowersji. Chociaż Kidman uważa się za jedną z najlepszych aktorek Hollywood, nie wszyscy są zachwyceni, że to właśnie ją obsadzono w roli komediantki. Powszechnie mówi się, że ani wyglądem, ani osobowością nie przypomina w żaden sposób gwiazdy amerykańskiego dwudziestolecia międzywojennego.

Myślicie, że odnajdzie się w nowej roli? 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.