Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi!

Małgorzata Socha pokazała brzuch w bikini po 3 ciążach!

Tego nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 9 sierpnia 2021 14:27
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha spędza właśnie wakacje nad Bałtykiem, gdzie odpoczywa wraz z rodziną. Relacje z urlopu wrzuca na swój Instagram, a najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Mama trójki dzieci pokazała bowiem, jak wygląda jej brzuch po trzech ciążach! Takiego efektu nikt się nie spodziewał!

Czytaj też: Małgorzata Socha z dziećmi na rodzinnym pikniku. Pokazała również brata!

Małgorzata Socha pokazała wyrzeźbiony brzuch – co za figura!

Aktorka od lat zachwyca urodą i swoim świetnym podejściem do fanów. Pewnie z tego powodu jest jedną z najbardziej lubianych osób w show biznesie. Warto wspomnieć, że jest także mamą trójki dzieci, a na jej Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie w bikini, na którym wyraźnie widać umięśniony i wyćwiczony brzuch.

Zobacz również: Małgorzata Socha komentuje plotki o powiększeniu rodziny. „Co do czwartej ciąży...”

To niesamowite, że aktorce udało się utrzymać taką figurę po trzech ciążach. Socha, która największą popularność zyskała grając w takich serialach, jak Na Wspólnej, Przyjaciółki oraz BrzydUla, może pochwalić się ciałem nastolatki.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy, również od koleżanek z branży, które zachwalają ciało Sochy! Nic dziwnego, wygląda fenomenalnie! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.