Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi!

Małgorzata Socha pokazała brzuch w bikini po 3 ciążach!

Tego nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 9 sierpnia 2021 14:27
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha spędza właśnie wakacje nad Bałtykiem, gdzie odpoczywa wraz z rodziną. Relacje z urlopu wrzuca na swój Instagram, a najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Mama trójki dzieci pokazała bowiem, jak wygląda jej brzuch po trzech ciążach! Takiego efektu nikt się nie spodziewał!

Czytaj też: Małgorzata Socha z dziećmi na rodzinnym pikniku. Pokazała również brata!

Małgorzata Socha pokazała wyrzeźbiony brzuch – co za figura!

Aktorka od lat zachwyca urodą i swoim świetnym podejściem do fanów. Pewnie z tego powodu jest jedną z najbardziej lubianych osób w show biznesie. Warto wspomnieć, że jest także mamą trójki dzieci, a na jej Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie w bikini, na którym wyraźnie widać umięśniony i wyćwiczony brzuch.

Zobacz również: Małgorzata Socha komentuje plotki o powiększeniu rodziny. „Co do czwartej ciąży...”

To niesamowite, że aktorce udało się utrzymać taką figurę po trzech ciążach. Socha, która największą popularność zyskała grając w takich serialach, jak Na Wspólnej, Przyjaciółki oraz BrzydUla, może pochwalić się ciałem nastolatki.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy, również od koleżanek z branży, które zachwalają ciało Sochy! Nic dziwnego, wygląda fenomenalnie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?