Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha podzieliła się wakacyjnym zdjęciem z synkiem. Ależ wyrósł!

Czuła fotografia podbija serca intrenautów

Ksenia Krasko 10 czerwca 2021 16:55
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha doskonale łączy pracę z życiem rodzinnym, ale jak sama przyznaje, to bliscy są dla niej najważniejsi. „Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym”, przyznała w wywiadzie z VIVĄ! w grudniu zeszłego roku. Pomimo wielu obowiązków, aktorka znajduje też czas dla fanów i aktywnie udziela się na swoim Instagramie. Teraz, kiedy ma wakacje, dzieli się zdjęciami z wyjazdu, a najnowsza fotografia z synkiem rozczuliła internautów.

Małgorzata Socha - dzieci

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski doczekali się trójki dzieci. Najstarsza córka pary – Zofia – urodziła się w 2013 roku. Cztery lata później na świat przyszła jej siostra Barbara, a w 2018 roku rodzina powitała synka Stanisława. Aktorka chroni prywatność swoich pociech, dlatego na fotografiach, jakie udostępnia w sieci, nie pokazuje ich twarzy. „[...] Mają szansę w przyszłości zdecydować, czy chcą być rozpoznawalne. Ale pokazując się w domu, nie uniknę zaznaczenia ich obecności. Bo wypełniają 90 procent prywatnego czasu. Czasem więc widać je tyłem czy w oddali”, tłumaczyła w rozmowie z „Twoim Stylem” kilka lat temu.

Zobacz też: Małgorzata Socha komentuje plotki o powiększeniu rodziny. „Co do czwartej ciąży...”

Nie ukrywa, że rodzina jest dla niej priorytetem. „Mam 40 lat, jestem spełniona jako mama, jako żona i jako aktorka. We wszystkich aspektach”, przyznała Małgosia Socha w rozmowie z Katarzyną Piątkowską z VIVY! pod koniec zeszłego roku. „Nie zatracam się, ale jeśli jakiś projekt wymaga pewnego rodzaju poświęcenia, poświęcam się, bo wiem, że to potrwa chwilę. A potem znów będę z dziećmi. [...]. Mój czas nie jest z gumy, dzieci rosną, chcę być dla nich”, dodała. I jest – początek tegorocznego lata spędza z pociechami.

Małgorzata Socha w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

	Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Viva

Małgorzata Socha na zdjęciu z synem

Pomimo faktu, że aktorka konsekwentnie pilnuje prywatności swoich dzieci, pojawiają się na jej Instagramie na zdjęciach z prywatnego archiwum. Jedno z nich, dodane kilka dni temu, wzbudziło pozytywne emocje internautów – Małgosia Socha pozuje na nim z synkiem Stanisławem.

„Nigdy nie faworyzowałam żadnego dziecka, ale synek to jest mamusi”, stwierdziła w opisie zdjęcia, czym rozśmieszyła internautów. Nie brakuje też opinii, że chłopiec, wtulony w ukochaną mamę, znacznie wyrósł, a sama gwiazda wygląda kwitnąco. Zobaczcie czułe fotografie Małgorzaty Sochy z synkiem! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.