Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha komentuje plotki o powiększeniu rodziny. „Co do czwartej ciąży...”

Słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości. Ma do siebie dystans!

Ksenia Krasko 9 czerwca 2021 12:55
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Nie da się ukryć, że radosne wieści o ciążach gwiazd budzą wielkie emocje ich fanów. I chociaż w większości przypadków znani i lubiani sami dzielą się taką informacją wtedy, kiedy uznają za słuszne, czasami zdarza się, że to sami internauci doszukują się dowodów na potwierdzenie swoich przypuszczeń. Jedną z gwiazd, które „podejrzewa się” o błogosławiony stan jest Małgorzata Socha. Aktorka zareagowała na te plotki.

Dzieci Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski doczekali się trójki dzieci. Najstarsza córka pary – Zofia – urodziła się w 2013 roku. Cztery lata później na świat przyszła jej siostra Barbara, a w 2018 roku rodzina powitała synka Stanisława. Aktorka od lat konsekwentnie chroni prywatność swoich pociech, dlatego pilnuje, aby ich twarze były niewidoczne na rodzinnych zdjęciach, które czasami dodaje na swój Instagram.

Zobacz też: Małgorzata Socha o dzieciach: „Mam taki moment w życiu, że najważniejsi są Zosia, Basia i Staś”

Skąd plotki, że Małgosia Socha może być w ciąży? Dowodem mają być zdjęcia, jakie pojawiły się ostatnio w mediach – według internautów, aktorka ma na nich zaokrąglony brzuszek. Serialowa Violetta z „Brzyduli” odniosła się do tych pogłosek z typowym dla siebie dystansem i teraz już wszystko jest jasne.

Małgorzata Socha w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha jest w ciąży? Aktorka komentuje

O rzekomym powiększeniu rodziny Małgorzata Socha wypowiedziała się w rozmowie z portalem party.pl i podeszła do tego z dużym poczuciem humoru. „Okazuje się, że ja zawsze pozostaję sobą, bo nie wciągam brzucha na zamówienie”, skomentowała zdjęcia, które miały sugerować, że znów zostanie mamą.

„A co do czwartej ciąży, to jestem w niej od co najmniej dwóch lat. Jak coś się z niej urodzi, proszę, dajcie mi znać”, dodała z typowym dla siebie dystansem. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.