Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha z dziećmi na rodzinnym pikniku. Pokazała również brata!

Podobny do sławnej siostry?

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2021 14:04
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Uwielbiana aktorka, kochająca żona i matka. Małgorzata Socha podkreśla. że mimo wielu sukcesów, to rodzina jest dla niej największą wartością. W niedzielę wraz z najbliższymi wybrała się na piknik. Z kolei kilka dni wcześniej zamieściła w sieci zdjęcia, na którym widać jej ukochanego męża, zmarłego trzy lata temu tatę oraz... brata Piotra!

Dzieci Małgorzaty Sochy. Aktorka o rodzinie

Bycie matką to dla niej najważniejsza życiowa rola. W udzielonym Katarzynie Piątkowskiej wywiadzie dla magazynu „VIVA!” w grudniu zeszłego roku podkreśliła, że wychowywanie dzieci daje jej ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia.

„Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu. Mam 40 lat, jestem spełniona jako mama, jako żona i jako aktorka. We wszystkich aspektach. I cieszę się, że mając tyle lat, ile mam, nie siedzę sama przy stoliku w kawiarni i nie żalę się przyjaciółkom, że mam karierę, ale nie mam rodziny”, zwierzyła się Małgorzata Socha.

W niedzielę aktorka wraz z 8-letnią Zosią, 4-letnią Basią i 3-letnim Stasiem wybrała się na piknik. Postanowiła uwiecznić tę chwilę, publikując w sieci rodzinną fotografię. Widzimy na niej trójkę pociech gwiazdy. 

Czytaj także: Małgorzata Socha podzieliła się wakacyjnym zdjęciem z synkiem. Ależ wyrósł!

Małgorzata Socha na zdjęciu z trójką dzieci

Mimo że konsekwentnie nie pokazuje w sieci twarzy dzieci, co jakiś czas publikuje czułe zdjęcia z nimi. Tak było również w niedzielę. Małgorzata Socha wraz z przyjaciółką i swoimi pociechami plotła wianki w ogrodzie

„Szykujemy dla Was coś wspaniałego… Już niedługo niespodzianka - akcja charytatywna”, zdradziła gwiazda „Przyjaciółek”. 

Wkrótce zatem dowiemy się, co dokładnie planuje sławna aktorka! Póki co fani w komentarzach zachwycają się rodzinnym kadrem. Widzimy na nim zarówno córeczki aktorki, jak i jej synka. Uśmiechy nie schodzą z ich twarzy i widać, że piknik był dla wszystkich niezwykłym wydarzeniem!

A jak wygląda brat Małgorzaty Sochy?

Czytaj także: Małgorzata Socha komentuje plotki o powiększeniu rodziny. „Co do czwartej ciąży...”

Brat Małgorzaty Sochy. Kim jest Piotr? 

Z kolei kilka dni wcześniej gwiazda „Przyjaciółek” zamieściła w sieci inny rodzinny kadr. Widzimy na nim jej męża, jej zmarłego w 2018 roku tatę i... jej brata!

„Trzech najlepszych ojców jakich znam na jednym zdjęciu: mój tata, mój mąż i mój brat🥰 Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego Święta Panowie ❤️ Kochany Tatku, byłbyś dumny z chłopaków, że pięknie kontynuują to czego ich nauczyłeś 🖤”, podpisała niezwykły kadr.

Kim jest brat Małgorzaty Sochy? Piotr jest od niej starszy o dziewięć lat. Oboje od zawsze mocno się wspierali. Szczególny wtedy, gdy u ich taty Jerzego zdiagnozowano Alzheimera. Od dziecka zresztą łączy ich wyjątkowa, silna więź.

„Mój tata był pilotem wojskowym, cenił dyscyplinę, porządek i uważał, że w domu należy przestrzegać różnych zasad, na przykład, że dzieci i ryby głosu nie mają. Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Jest starszy o dziewięć lat. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał, bo patrząc na moje rozterki, często widział siebie. Bawił się ze mną, krył mnie, kiedy była taka potrzeba. To on razem ze swoją dziewczyną zabierał mnie do kina”, zwierzała się aktorka w magazynie „Pani”.

Ich relacja jest niezwykła również dziś...  

Czytaj także: Małgorzata Socha o dzieciach: „Mam taki moment w życiu, że najważniejsi są Zosia, Basia i Staś”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.