Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
Z ŻYCIA GWIAZD

Wspierają się i doskonale rozumieją. Małgorzata Socha wiele zawdzięcza bratu. „Byliśmy trochę jak bliźnięta"

Piotr od zawsze był dla aktorki bardzo ważny

Konrad Szczęsny 16 kwietnia 2023 20:45
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Uwielbiana aktorka, kochająca żona i matka. Małgorzata Socha podkreśla, że mimo wielu sukcesów, to rodzina jest dla niej największą wartością. Gwiazda w trosce o prywatność swoich bliskich stara się trzymać prywatne sprawy z dala od medialnego szumu. Wyjątek zrobiła latem 2021 roku kiedy to z okazji Dnia Ojca po raz pierwszy opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie brata. W kadrze obok Piotra był również mąż i zmarły pięć lat temu tata aktorki. Kolejną okazją do wspólnego zdjęcia był ślub bratanicy aktorki, na którym w sierpniu 2022 roku pojawiła się wraz z bratem. Jaka relacja łączy rodzeństwo? 

Brat Małgorzaty Sochy. Kim jest Piotr? 

Małgorzata Socha nie chcąc stawiać swoich bliskich w centrum medialnych wydarzeń, na ogół strzeże ich życia prywatnego. O członkach swojej rodziny mówi w prasie bardzo okazjonalnie. Niewielu fanów aktorki wiedziało o tym, że ma ona brata, z którą łączą ją bardzo bliskie relacje. W czerwcu 2022 roku gwiazda „Przyjaciółek” zamieściła w sieci rodzinny kadr. Widzimy na nim jej męża, jej zmarłego w 2018 roku tatę i... jej brata Piotra. 

„Trzech najlepszych ojców, jakich znam na jednym zdjęciu: mój tata, mój mąż i mój brat🥰 Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego Święta Panowie ❤️ Kochany Tatku, byłbyś dumny z chłopaków, że pięknie kontynuują to czego ich nauczyłeś 🖤”, podpisała niezwykły kadr.

Sprawdź też: Dziś jest jego dumą, wcześniej nie chciała iść w jego ślady. Sonia Szyc debiutuje u boku ojca

Kolejną okazją do opublikowania rodzinnego zdjęcia z bratem, był ślub jego córki. Małgorzata Socha udokumentowała ceremonię zaślubin swojej bratanicy. W opisie pod zdjęciami poświęciła swoim bliskim kilka wyjątkowych słów. 

"W ten weekend w naszej rodzinie wielkie święto - moja bratanica Dominika wyszła za fantastycznego mężczyznę - Filipa. Żyliśmy tym wydarzeniem przez ostatnie dwa lata. Nie dlatego, że tyle trwały przygotowania, ale dlatego, że dwa razy była przekładana data. Tak to jest - miłość w czasie pandemii. Do 3 razy sztuka, za 3 razem powiedziała sakramentalne tak! Dla nich to były aż dwa lata, ale co to jest w perspektywie spędzenia razem całego życia! Dlatego życzę im, żeby to ich wspólne życie było ekscytujące, a jeśli czasem będzie wiało nudą, to warto się zatrzymać i cieszyć się sobą. I takich chwil też im życzę z całego serca. Miłość oczywiście jest najważniejsza, ale prawda jest taka, że małżeństwo to sztuka kompromisów. Kocham Was całym sercem i jestem z Was dumna! Jeszcze raz gratuluję! Cieszę się, że mogliśmy być z Wami w tym cudownym dniu. Wszystkiego najlepszego dla państwa Brennek", mogliśmy przeczytać. 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor jest szczęśliwą babcią. Ma jednak pewne zasady, których się trzyma

Jakie relacje łączą Małgorzatę Sochę i jej starszego brata? 

Na pierwszym zdjęciu z dnia zaślubin widzimy aktorkę w towarzystwie bratanicy Dominiki i brata Piotra. Kim jest brat Małgorzaty Sochy? Piotr jest od niej starszy o dziewięć lat. Oboje od zawsze mocno się wspierali. Szczególny wtedy, gdy u ich taty Jerzego zdiagnozowano Alzheimera. Od dziecka zresztą łączy ich wyjątkowa, silna więź.

„Mój tata był pilotem wojskowym, cenił dyscyplinę, porządek i uważał, że w domu należy przestrzegać różnych zasad, na przykład, że dzieci i ryby głosu nie mają. Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Jest starszy o dziewięć lat. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał, bo patrząc na moje rozterki, często widział siebie. Bawił się ze mną, krył mnie, kiedy była taka potrzeba. To on razem ze swoją dziewczyną zabierał mnie do kina”, zwierzała się aktorka w magazynie „Pani”.

„Rodzice zawsze tworzyli w stosunku do nas wspólny front, więc my dla przeciwwagi też trzymaliśmy się razem. Gdy się wyprowadził z rodzinnego domu, to był dla mnie wielki dramat. Bardzo to przeżyłam, byliśmy trochę jak bliźnięta”, opowiadała o bracie aktorka. 

Ich relacja pozostała równie niezwykła i ciepła do dziś...  

Czytaj także: Jarosław Bieniuk bardzo martwi się o córkę. Chodzi o jedną konkretną rzecz

[Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 rok].

Małgorzata Socha wraz z mamą, mężem i dziećmi w tegorocznej, świątecznej reklamie Apartu

Małgorzata Socha w sesji dla magazynu VIVA! 21/2022

Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.