Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha w poruszających słowach pożegnała swojego ojca

„Kochany Tato, dałeś nam skrzydła”

Weronika Kostyra 20 czerwca 2018 11:00
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Ostatnie dni były dla Małgorzaty Sochy niebywale trudne. Tydzień temu w wieku 85 lat zmarł ukochany tata aktorki. Jerzy Socha był emerytowanym wojskowym i od lat zmagał się z chorobą Alzheimera. Aktorka pożegnała ojca w poruszającym wpisie.

Małgorzata Socha wzruszająco o zmarłym ojcu

Małgorzata Socha otwarcie mówiła o chorobie ojca. W wywiadach podkreślała, że w czasie choroby nie tracił on hartu ducha. Opiekowała się nim przede wszystkim mama aktorki. Niestety w ostatnim czasie był w coraz gorszej kondycji. „Jego umysł, jego mózg jest w coraz gorszej kondycji. To jest dla nas najważniejsze, że on jest. Staramy się mu zapewnić jak najlepsze warunki”, mówiła kilka lat temu Socha w programie Jaka ona jest Agaty Młynarskiej.

Pogrążona w żałobie rodzina aktorki pożegnała wczoraj Jerzego Sochę. Gwiazda serialu Przyjaciółki we wzruszających słowach opisała swoje uczucia. „Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę ... to był trudny czas dla nas wszystkich... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i troski, to dla nas wiele znaczyło . Kochany Tato, dałeś nam skrzydła i nauczyłeś, jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje, że byłeś moim Tatą . Kocham Cię”, napisała aktorka.

Małgorzata Socha, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.