Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha w poruszających słowach pożegnała swojego ojca

„Kochany Tato, dałeś nam skrzydła”

Weronika Kostyra 20 czerwca 2018 11:00
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Ostatnie dni były dla Małgorzaty Sochy niebywale trudne. Tydzień temu w wieku 85 lat zmarł ukochany tata aktorki. Jerzy Socha był emerytowanym wojskowym i od lat zmagał się z chorobą Alzheimera. Aktorka pożegnała ojca w poruszającym wpisie.

Małgorzata Socha wzruszająco o zmarłym ojcu

Małgorzata Socha otwarcie mówiła o chorobie ojca. W wywiadach podkreślała, że w czasie choroby nie tracił on hartu ducha. Opiekowała się nim przede wszystkim mama aktorki. Niestety w ostatnim czasie był w coraz gorszej kondycji. „Jego umysł, jego mózg jest w coraz gorszej kondycji. To jest dla nas najważniejsze, że on jest. Staramy się mu zapewnić jak najlepsze warunki”, mówiła kilka lat temu Socha w programie Jaka ona jest Agaty Młynarskiej.

Pogrążona w żałobie rodzina aktorki pożegnała wczoraj Jerzego Sochę. Gwiazda serialu Przyjaciółki we wzruszających słowach opisała swoje uczucia. „Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę ... to był trudny czas dla nas wszystkich... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i troski, to dla nas wiele znaczyło . Kochany Tato, dałeś nam skrzydła i nauczyłeś, jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje, że byłeś moim Tatą . Kocham Cię”, napisała aktorka.

Małgorzata Socha, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…