Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała odważne zdjęcie z wakacji w Meksyku!

„Mega pupa”, „Seksowna mamusia” zachwycają się fani!

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2021 19:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pojechać na ferie do Meksyku z całą rodziną. Najpierw nie dopisywała im pogoda, więc Małgosia pozowała głównie w topach i krótkich spodenkach, bo nie było upałów i mało czasu spędzali na plaży. Teraz na szczęście jest już lepiej i gwiazda TVN może cieszyć się słońcem. Dlatego też na jej Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć w skąpym bikini. I to jakim!

Małgorzata Rozenek-Majdan w skąpym bikini na plaży z Heniem

Trzeba przyznać, że gwiazda niesamowicie szybko wróciła do formy o trzeciej ciąży. Ale dobrze wiemy, że okupiła to wielkim wysiłkiem. Ćwiczyła już dwa miesiące po urodzeniu Henia, często z nim, bo przecież takiego malucha nie chciała zostawiać samego. Wrzucała na swój profil dużo filmów, na których widać jej treningi. To był jednak nie tylko dowód na to, jak dużo pracy ją kosztowało, ale także zachęta dla innych kobiet, że jeśli się chce, to można wiele osiągnąć. Efekt jest taki, że znów ma niemal idealne ciało z płaskim brzuchem, które naprawdę wygląda fantastycznie. Ten fragment ciała Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje zresztą z dumą dość często:

Ale dopiero dziś gwiazda TVN okazała swoje pośladki! I to na dość nietypowym zdjęciu, które mocno je uwydatniają. Musimy przyznać, że trudno się na nie nie zapatrzeć – nie widać ani grama cellulitu czy innych niedoskonałości. Jak widać godziny treningu rzeczywiście się opłaciły!

Pod zdjęciem pojawiła się oczywiście cała masa komentarzy. Część z nich w zabawny sposób odnosi się do niedawnej „afery nosidełkowej”, a część komplementuje gwiazdę:

Ale ma Pani figurę...

Patrzcie i podziwiajcie bo nie jedna by chciała taką dupe w jej wieku 😂

Pani Małgorzato. Właśnie zmotywowała mnie Pani do robienia chociażby przysiadów ❤️😍

Super figura👍👍

Chciałabym mieć taki tyłek po 3 ciążach

Pojawiły się też oczywiście nieprzyjemne komentarze, na które Małgosia szybko i dosadnie odpowiedziała w swoim stylu:

Żenada, pokazywać poślady, napisała jedna z fanek.

Żenada to się napinać na cudze, odparła na to Małgorzata Rozenek-Majdan.

Uwielbiamy jej luz i podejście do hejterów. Tak trzymać!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.