Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda zaraz po przebudzeniu!

Bez grama makijażu i w potarganych włosach...

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2021 13:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan drugi tydzień ferii postanowiła spędzić z rodziną w Meksyku. I choć pogoda na początku ich nie rozpieszczała, gwiazda cieszy się z każdej chwili w gronie najbliższych. Celebruje też poranki, kiedy może spokojnie wypić kawę w łóżku. Jeden z nich zrelacjonowała na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już 1,4 mln osób! Na stories Małgosia pokazała się bez grama makijażu i w potarganych włosach. A nie do takiego wizerunku nas przyzwyczaiła...

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda bez makijażu?

Od dłuższego czasu gwiazda TVN najchętniej czesze włosy w wysoki kok i maluje się zgodnie z najnowszymi trendami – stawia na blask skóry, delikatne podkreślenie policzków oraz oczu. Ten sam styl preferuje także na urlopie. I trzeba przyznać, że zawsze wygląda perfekcyjnie. Nawet jeśli zajmuje się małym Heniem, ćwiczy albo zwiedza i robi sobie pamiątkowe zdjęcia.

Tym razem jednak było inaczej! Zrelaksowana gwiazda postanowiła pokazać się zupełnie saute i w dodatku lekko potargana! Nas to bardzo ujęło, bo widać, że po prostu lubi siebie i akceptuje także w wariancie codziennym. A przede wszystkim, że chce się tym wizerunkiem dzielić ze swoimi fanami.

jak-malgorzata-rozenek-majdan-wyglada-bez-makijazu?
Fot. Instagram@m_rozenek

Nas zachwyca ten naturalny skręt włosów – to prawdziwie surferskie fale, idealne na dzień na plaży! Podejrzewamy, że to zasługa tego, iż Małgosia jeszcze lekko wilgotne włosy związuje rano w wysoki kok. To dobra metoda dla wszystkich kobiet, którą marzą o takiej fryzurze, a nie lubią modelować włosów. 

Malgorzata Rozenek-Majdan-bez-makijazu
Fot. Instagram@m_rozenek

Na drugim ujęciu dokładniej widać twarz gwiazdy bez makijażu. I choć wygląda zupełnie inaczej niż zwykle, to można zauważyć, że jej skóra jest w doskonałej kondycji. Szczególną uwagę zwracają idealne brwi i podkręcone rzęsy. Podejrzewamy, że to efekt laminacji, o którym więcej dowiesz się tutaj.  W ten sposób taki perfekcyjny wygląd można uzyskać na kilka tygodni i na dobre zapomnieć o malowaniu oczu! To świetne rozwiązanie nie tylko na wakacje. A dla młodych mam wręcz idealne.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.