Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan znów w ogniu krytyki. Tym razem poszło o nosidełko Henryka

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki...

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2021 21:01
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan kilka dni temu wraz z rodziną udała się na krótkie wakacje do Meksyku. Uroczymi zdjęciami podzieliła się z fanami na Instagramie. Niestety po raz kolejny część internautów postanowiła wytknąć coś prezenterce. O co poszło tym razem?

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Chodzi o nosidełko Henryka

Małgorzata i Radosław Majdanowie od kilku dni przebywają na wakacjach w Meksyku. Towarzyszą im synowie - Henryk, Stanisław i Tadeusz. Prezenterka chętnie dzieli się z fanami fotografiami z synami oraz mężem, pokazując jak wygląda ich wspólny wypoczynek. „Natura jak pędzlem malowana, piękne kolory i światło, ale ekipa i tak najbardziej doceniła meksykańskie rytmy”, podpisała jedno ze zdjęć. 

Dziś na Instagramie Małgosi Rozenek-Majdan pojawiło się zdjęcie, na którym podsumowuje wycieczkę po ruinach miasta Majów. „Nie śpimy! Zwiedzamy ! 😁😂 nie mogliśmy odpuścić sobie wizyty w pozostałościach miasta Majów. Nieduży obszar, świetnie opisanych budowli. Dający do myślenia. Nas głównie zajmował problem: jak wielkie i rozwinięte cywilizacje znikają lub tracą na znaczeniu. Co jest przyczyną? Może warto potraktować to jako przestrogę? 🙂 będziemy dalej zgłębiać temat 😁 przecież, podróże kształcą 😁 prawda?”, podpisała kilka rodzinnych zdjęć. 

Część internautek zwróciła jednak uwagę na nosidełko małego Henryka. „Wszystko super, rodzinka jak z obrazka tylkooo... Matko jedyna korzysta Pani z internetu częściej niż niejedno z nas (patrząc po relacjach) a dziecko umieściła Pani w "wisiadle" i przodem do świata 🤦 Ja wiem, że nikt tu nie pyta o rady, ale jeśli można pisać ochy i achy to można napisać także coś co może skłonić do wgłębienia tematu... Skoro o swoją sylwetkę Pani tak dba dobrze też zadbać za młody o małego postawę 😉 Pozdrawiam”, pisze jedna z internautek.

„No ale serio dziwicie się, że będą komentarze, że Henio jest bardzo źle noszony? Przecież to wie każdy i oni zapewne również i mają w d... Choć wieloktonie podkreślają pod jaka fantastyczna opieka lekarska jest ich dziecko... Chyba jednak nie tak fantastyczna, skoro dziecko wisi a nie jest noszone i rodzicom to nie przeszkadza. Do tego zaraz pewnie inne matki stowrdza, że skoro Panstwo tak noszą to pewnie jest ok 😔”, dodaje druga. 

„Dostęp do informacji mamy wszyscy. Nie jest trudno zapytać fizjo jakie nosidło wybrać żeby dziecku kręgosłupa i bioder nie popsuć.”, komentuje trzecia. Jak na razie Małgorzata Rozenek-Majdan nie odniosła się do komentarzy...  

Majdanowie w Meksyku
Fot. Instagram

Majdanowie w Meksyku
Fot. Instagram

Majdanowie w Meksyku
Fot. Instagram
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.