Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje ciało na wakacjach! Czy zachwyca figurą?

Spędza wakacje z rodziną w Meksyku!

Redakcja VIVA! 12 stycznia 2021 14:31
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan zaraz po urodzeniu trzeciego syna Henia, bardzo aktywnie pracuje nad swoim ciałem. Na jej profilu na Instagramie, możemy zobaczyć jej codzienne zmagania z treningami i zabiegami, którym się poddaje. A wszystko po to, żeby wrócić do dawnej formy i zachwycać fanów swoją figurą. Trzeba przyznać, że prezenterka jest w swoich postanowieniach bardzo konsekwentna i zdeterminowana. Obecnie wraz z całą swoją rodziną przebywa na wakacjach w Meksyku. O trudnej podróży, mieliśmy okazję już pisać wczoraj.

Jak wygląda ciało Małgorzaty Rozenek-Majdan? Czy wróciła do formy sprzed ciąży?

Pani Małgorzata odpoczywa obecnie w pięknych egzotycznych przestrzeniach. Wakacje w Meksyku w czasach kiedy mamy zdecydowanie ograniczoną wolność, to na pewno spełnienie marzeń. Przebywając na wakacjach publikuje w social mediach zdjęcia, na których bardzo wyraźnie widać jej sylwetkę. Czy znana celebrytka wróciła do formy? Czy nadal zachwyca sylwetką? Co na to jej fani?

Zbędne kilogramy po Heniu już zostały zrzucone ? Wyglada Pani niesamowicie promiennie. Pozdrawiam 🔥

Babo jak ty to zrobiłaś że masz taki super brzuch😲🔥. Ja jestem po 1.5 roku po porodzie i porażka 😬

Piękne zdjęcia ❤️ szybki powrót do formy 💪

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!