Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kupują nowy dom!

Warszawski apartament okazał się dla nich za mały!

Aleksandra Frankowska 21 grudnia 2020 17:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają za sobą bardzo intensywny rok. Na świat przyszedł ich synek Henio, a dodatkowo, para zaangażowała się w wiele nowych projektów. Małżeństwo, które wspólnie wychowuje już trójkę dzieci, ma również trzy psy. Okazuje się, że ich warszawski apartament postanowili zamienić na dom, aby móc cieszyć się większą przestrzenią.

Rewolucja w życiu Majdanów

Największą zmianą, jaką przyniósł ten rok w życiu Małgorzaty i Radosława jest mały Henryk, który rośnie jak na drożdżach. Szczęśliwi rodzice chętnie pokazują ślicznego chłopca w swoich social mediach. Kolejną rewolucją, którą planują na 2021 rok jest zmiana miejsca zamieszkania. Dokąd się przeprowadzą?

Majdanowie kupują nowy dom pod Warszawą

Do tej pory gwiazdorska para wraz z dziećmi mieszkała w warszawskim apartamencie z niesamowitym widokiem na stolicę Polski. Kiedy ich rodzina się powiększyła, postanowili, że to czas na budowę domu. Marzy im się 200-300 m2, gdzie każdy z ich synów miałby osobny pokój. Podobno para oglądała już kilka domów i działek w Konstancinie pod Warszawą. Plany o przeprowadzce potwierdził Radosław Majdan w wywiadzie dla Twoje imperium.

Kiedyś myślałem o domu. Ale tak się złożyło, że zamieszkaliśmy w apartamencie i do pewnego czasu to nam wystarczało. Lecz nadszedł moment, w którym należy pomyśleć o komforcie i przyszłości, bo przecież kiedyś trzeba będzie zwolnić. Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.