Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Pechowa podróż państwa Majdanów do Meksyku. Męczyli się przez kilkanaście godzin!

Wszystkiemu winna była nieuwaga piłkarza

Konrad Szczęsny 11 stycznia 2021 14:13
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Cóż to była za podróż! Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem oraz synami wyleciała na miesięczne wakacje do gorącego Meksyku, co zdradził w sieci Qczaj. Niestety, podróż nie należała do najłatwiejszych. Powód? Nieuwaga Radosława Majdana, którą w zabawny sposób wypomniała mu małżonka...

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mieli trudną podróż do Meksyku

Para wraz z pociechami wyleciała z Polski w sobotę rano z warszawskiego Okęcia. Zdjęcia wykonane na lotnisku potwierdzają, że pieczołowicie się do wyjazdu przygotowali. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zabrali ze sobą imponującej wielkości walizki oraz wózek dla najmłodszego syna. Towarzyszyła im również opiekunka do dziecka.

Niestety, jak wynika z relacji w mediach społecznościowych, mąż prezenterki przez nieuwagę nadał do luku bagażowego nosidełko Henia. W związku z tym przez cały lot (a było to planowo 12 godzin, jednak z uwagi na opóźnienia czas wydłużył się do 15) z przesiadką we Frankfurcie musieli trzymać malca na rękach. 

„Jak ci minęło to 150 tysięcy godzin?”, śmiała się do męża Małgorzata Rozenek-Majdan, gdy opuścili lotnisko w Meksyku. Na ich twarzach widać było zmęczenie, szczególnie podkrążone, czerwone oczy. 

Na tym jednak nie koniec, ponieważ przed parą były kolejne dwie godziny podróży, tym razem samochodem. Mały Henio, jak się jednak wydaje, sprawił, że minęły one bardzo szybko. Malec był nad podziw spokojny i radosny!

Wakacje państwa Majdanów w Meksyku - zdjęcia Stanisława Rozenka

Niestety, na profilach społecznościowych Małgorzaty i Radosława Majdanów próżno szukać zdjęć z tej egzotycznej wyprawy. Jednak inaczej jest w przypadku Stanisława Rozenek. Najstarszy syn prezenterki zamieścił na swoim Instagramie naprawdę spektakularne ujęcia!

Intensywne kolory, błękitne niebo i lokalne zabudowania – tak wygląda Meksyk w oczach 14-latka! Nic dziwnego. Wiadomo, że nastolatek ma artystyczną duszę i interesuje się modą. Podobno w przyszłości chciałby zostać projektantem...

Jak rodzina Majdanów będzie spędzała czas w Meksyku? Radosław Majdan zdradził, że zamierza trenować, zaś Małgorzata Rozenek-Majdan będzie ćwiczyła jogę. Z pewnością znajdą również czas na wizytę na plaży oraz wycieczki.

Tylko pozazdrościć!  

Meksyk w obiektywie Stanisława Rozenka:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Meksyku: 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.