małgorzata rozenek wakacje 2021
Fot. instagram/Małgorzata Rozenek
o tym się mówi

Małgorzata Rozenek po powrocie z Meksyku nie mogła sobie odmówić jednej rzeczy!

Miesiąc poza domem dał się gwieździe we znaki…

Redakcja VIVA! 18 czerwca 2021 19:30
małgorzata rozenek wakacje 2021
Fot. instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan prawie miesiąc spędziła z rodziną w Meksyku. Nie był to zwykły urlop. Gwiazda pracowała na miejscu, a cała podróż została tak zorganizowana, żeby właśnie na działalności zawodowej Małgosia mogła się skupić. Teraz Rozenek-Majdan jest już w Polsce. Gdzie skierowała swoje pierwsze kroki po przylocie?

Zobacz także: Radosław Majdan: „Nie mam poczucia, że dziecko coś mi zabiera, że mogę coś stracić”

Małgorzata Rozenek-Majdan na manikiurze po przylocie z Meksyku!

Gwiazda na swoim profilu na Instagramie przygotowała dla fanów relację z pierwszych chwil po wylądowaniu w Polsce. Na swoim Instastories opowiedziała kilka słów o tym, jak przygotowuje się do powrotu do pracy! Gwiazda zaczęła od spędzenia trochę czasu w salonie beauty. Po wyjeździe jej paznokcie pilnie potrzebowały profesjonalnej pomocy! Tym bardziej, że już za chwilę Małgosia pracę na planie sesji zdjęciowej: „A my po prostu słuchajcie, już jesteśmy na polskiej ziemi. I pierwsze kroki – ja nie wiem, czy to w ogóle dobrze o mnie świadczy, ale to jest efekt tego, że jutro o 9 zaczynam sesję, pracę, pracę, pracę i nie miałam kiedy tego zrobić, więc z lotniska pierwsze kroki do salonu. Bo muszę wam powiedzieć, że paznokcie miałam już w takim stanie…no po prostu zrośnięte do połowy płytki”.

Małgosia zdecydowała się na podobny manikiur jak miał wcześniej na wyjeździe. Wybrała hybrydę w naturalnym kolorze - elegancką i pasującą do wszystkiego. Na pewno takie paznokcie sprawdzą się doskonale podczas sesji zdjęciowej czy nagrań. Wam też zdarza się po urlopie pierwsze kroki kierować właśnie na manikiur?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę! Wygląda jak Jennifer Aniston!

Rozenek-Majdan po powrocie z Meksyku poszla na paznokcie
Fot. Instagram: @m_rozenek

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.