małgorzata rozenek wakacje 2021
Fot. instagram/Małgorzata Rozenek
o tym się mówi

Małgorzata Rozenek po powrocie z Meksyku nie mogła sobie odmówić jednej rzeczy!

Miesiąc poza domem dał się gwieździe we znaki…

Redakcja VIVA! 18 czerwca 2021 19:30
małgorzata rozenek wakacje 2021
Fot. instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan prawie miesiąc spędziła z rodziną w Meksyku. Nie był to zwykły urlop. Gwiazda pracowała na miejscu, a cała podróż została tak zorganizowana, żeby właśnie na działalności zawodowej Małgosia mogła się skupić. Teraz Rozenek-Majdan jest już w Polsce. Gdzie skierowała swoje pierwsze kroki po przylocie?

Zobacz także: Radosław Majdan: „Nie mam poczucia, że dziecko coś mi zabiera, że mogę coś stracić”

Małgorzata Rozenek-Majdan na manikiurze po przylocie z Meksyku!

Gwiazda na swoim profilu na Instagramie przygotowała dla fanów relację z pierwszych chwil po wylądowaniu w Polsce. Na swoim Instastories opowiedziała kilka słów o tym, jak przygotowuje się do powrotu do pracy! Gwiazda zaczęła od spędzenia trochę czasu w salonie beauty. Po wyjeździe jej paznokcie pilnie potrzebowały profesjonalnej pomocy! Tym bardziej, że już za chwilę Małgosia pracę na planie sesji zdjęciowej: „A my po prostu słuchajcie, już jesteśmy na polskiej ziemi. I pierwsze kroki – ja nie wiem, czy to w ogóle dobrze o mnie świadczy, ale to jest efekt tego, że jutro o 9 zaczynam sesję, pracę, pracę, pracę i nie miałam kiedy tego zrobić, więc z lotniska pierwsze kroki do salonu. Bo muszę wam powiedzieć, że paznokcie miałam już w takim stanie…no po prostu zrośnięte do połowy płytki”.

Małgosia zdecydowała się na podobny manikiur jak miał wcześniej na wyjeździe. Wybrała hybrydę w naturalnym kolorze - elegancką i pasującą do wszystkiego. Na pewno takie paznokcie sprawdzą się doskonale podczas sesji zdjęciowej czy nagrań. Wam też zdarza się po urlopie pierwsze kroki kierować właśnie na manikiur?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę! Wygląda jak Jennifer Aniston!

Rozenek-Majdan po powrocie z Meksyku poszla na paznokcie
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.