Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę! Wygląda jak Jennifer Aniston!

Gwiazda do złudzenia przypomina Rachel z serialu Przyjaciele!

Aleksandra Frankowska 7 maja 2021 19:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek jest raczej od lat wierna jednej fryzurze. Miała jedynie momenty kiedy podcinała włosy dość mocno, ale zawsze pozostawała wierna kolorowi blond. Tym razem na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w nowej fryzurze, która do złudzenia przypomina postać Rachel z serialu Friends. Internauci i fani Rozenek są zgodni – celebrytka wygląda niemal identycznie, jak Jennifer Aniston. Rozenek, która w błyskawicznym tempie wróciła po ciąży do formy, obecnie rozwija swój kolejny projekt, jakim jest marka modowa, Mrs. Drama. Przy okazji na swoim Instagramie pokazuje również urocze zdjęcia małego Henia, który zachwyca każdego dnia! Jaką fryzurę ma teraz Małgorzata Rozenek? Widzicie podobieństwo do aktorki z Hollywood?

Czytaj również: Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła niesamowitą formą na wiosnę 2021!

Małgorzata Rozenek-Majdan niczym Jennifer Aniston

Ilość nowych projektów, w które angażuje się Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż rośnie. Dziś z rana pochwaliła się zdjęciami z planu, gdzie styliści zafundowali jej niezwykłą metamorfozę. Dobry humor nie opuszczał gwiazdy przez cały czas, która z dystansem podeszła do początkowej fazy fryzury, czyli dość dużego nieładu.

Jak widać postanowiłam zrobić trzy tunele aerodynamiczne i tak zostanie. To jest księżniczka Lea z Gwiezdnych Wojen z Alfem. Połączyliśmy dwie postaci. A tak naprawdę takie wałki to jest rewelacyjny pomysł na to, by nadać włosom objętości.

Efekt pracy nad włosami Rozenek jest fenomenalny. Perfekcyjnie wystylizowane włosy sprawiły, że gwiazda do złudzenia przypomina Jennifer Aniston wcielającą się w postać Rachel Green w serialu Friends. Lekko uniesione włosy i zakręcone do środka to charakterystyczna fryzura jednej z głównych bohaterek kultowego serialu.

Zobacz też: Trendy 2021: Małgorzata Rozenek w zjawiskowym trenczu z sieciówki!

Jak Wam się podoba metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan? 

Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…