Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
z żYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane zdjęcia z kliniki. Tak starała się o ciążę

Poruszające zdjęcia Małgosia Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie

Gabriela Czernecka 10 czerwca 2021 20:53
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała w social mediach intymne zdjęcia z kliniki leczenia niepłodności. Równo rok temu wraz z mężem, Radosławem Majdanem, przywitali na świecie swojego synka Henryka. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż, gwiazda skorzystała z pomocy lekarzy i metody in vitro. Z okazji pierwszych urodzin synka, Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane dotąd fotografie z kliniki. 

Tak Małgorzata Rozenek- Majdan starała się o ciążę

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali swoich starań o dziecko. Otwarcie i głośno mówili o tym, że korzystają z metody in vitro. „Nigdy nie zostałabym matką, nie byłoby Stasia, nie byłoby Tadzia, nie byłoby Henia, gdyby nie fantastyczni lekarze z kliniki nOvum: doktor Lewandowski i doktor Kozioł”, mówiła w wywiadzie dla magazynu VIVA! Małgorzata Rozenek-Majdan. „Musimy o tym głośno mówić, szczególne w tej trudnej rzeczywistości politycznej, w której żyjemy. W dziedzinie in vitro mamy ekspertów światowej sławy. Do kliniki nOvum przyjeżdżają ludzie z całego świata. Małgosia każdego dnia dostaje wiadomości, że nasz przypadek dał komuś nadzieję i siłę, żeby próbować. In vitro to jest dar życia”, dodawał Radosław Majdan. 

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan o staraniach o dziecko: „Niewiele brakowało, żeby Henio się nie urodził”

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Henryk Majdan skończył roczek. Niepublikowane zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z kliniki

Para o Henryka starała się trzy lata: „Nie wyobrażasz sobie, co to znaczy, jak strasznie dłuży się wtedy czas. Włożyliśmy w to mnóstwo wysiłku, całe serce. Cud boski, że ja nie świecę w ciemności po tej ilości różnych koktajli hormonalnych, jakie dostawałam”, mówiła prezenterka.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o In Vitro: „Leczenie w cywilizowanym świecie jest wspierane”

Dziś z okazji pierwszych urodzin synka, Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami niepublikowanymi dotąd fotografiami z kliniki. Widzimy na nich Małgorzatę oraz Radosława, a także wykonane w 2019 roku USG. Na koniec gwiazda wraz z całą rodziną i personelem kliniki uwieczniają na zdjęciu radosną nowinę: „Wszystko zaczęło się w @przychodnia_novum dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - stało się. Do końca życia będziemy wdzięczni: dr. Lewandowskiemu, dr Kozioł, Annie Wiśniewskiej i całemu zespołowi @przychodnia_novum”, napisała Małgorzata Rozenek- Majdan na Instagramie.

Dumnym rodzicom życzymy dużo zdrowia, a małemu Henrykowi wszystkiego, co najlepsze!  

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.